Şimdi Ara

LG ile yeni nesil OLED Televizyonlarını konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG, Dubai'de gerçekleştirdiği özel bir etkinlikte yeni televizyonlarını ve OLED TV teknolojisinde ulaştığı son noktayı anlattı. Yerinde takip ettiğimiz etkinlikte, LG Türkiye'nin Beyaz Eşya ve Ev Elektroniği Bölümü Satış Direktörü Ergün Altay ile OLED TV'ler ve diğer modeller hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

• Bu adamı tuttum güler yüzlü adamın hali başa oluyor :)

• Eski TV'leri Alıp Yeni TV'Leri satarken makul bir düzeyde indirim yapın. Eminim ilgi artar.

• Bugün baktığımda LG 55EC930V 55" oled tv vatan bilgisayarda 5999 tl. Üst seviye UHD (Samsung 7 serisi gibi) tv ler ile paralel fiyatta ama fiyatların 4000-4500 TL civarına düşmesi satışları artıracaktır.

• Bu tip pazarlama tuzaklarına düşmeyin. 2012 ve 2014 model LG TV kullanıcısıyım. Zamanında online 3D içeriği var, Facebook, Twitter, Picasa kullanımı mümkün diye sattılar bu televizyonları, ancak 2015 içinde Türkiye'yi hem 3D içerik paylaşımı listesinden çıkarttılar hem de Facebook, Twitter, Picasa kullanımını kapattılar.

Bunda da 4K içerik olacak diye satıyorlar, 2 sene sonra Türkiye'yi de 4K paylaşım listesinden çıkartılar.

Basit bir TV alın, 50$'a Android box alıp takarsınız.

• HAreketli sahne performansınıda artırmışlarmı bari , bu sene çıkarttığı 4k oledlerde en fazla 650 satır taranıyor. Sen 2160p diye tv sat ama hareketli sahnelerde yatay çözünürlük 650p ye düşsün resmen komedi , birde 10.000 tl para istiyorlar.
  • Sonsuz kontrast?

Tepkime süresi LED TVlere göre 1000 kat daha hızlı?

Şu cümle konuyu çok güzel özetliyor.
    "Bizim mottomuz: tüketiciden öğreniyorum."

Yani biz ürünü yolluyoruz, tüketici kalite kontrolünü yapıyor.

Motion sorunlarını öğrenemediniz mi hala?

• @fx57

Erdi bey keske Flat Panel 4K OLEDleri de sorsaydiniz. 4K Oled almak istiyorum ancak geneli Curved denilen oval tasarimlar. Imkan varsa o konuda bilgilendirme yapabilirseniz sevinirim.
  • halit_tan H kullanıcısına yanıt
    Bunu nasıl ölçtünüz? Bu konuda kaynak alabilir miyim? Tüketici bir TV'yi almadan önce bu durumun olup olmadığını nasıl fark edecek? Sonuçta bilgisayar değil bir şeyler bağlayıp veya programlar kurup test edesin.

Böyle bir durum gerçekten varsa tam bir skandal hatta suç. 4K TV alma planım varken daha yeni öğreniyorum. İyi ki habersiz alıp da böyle bir rezaleti yaşamadım. Ama pek çok kullanıcı bu şekilde alakcaktır ve belki de ömürleri boyunca haberleri olmayacaktır. Ama bu durum ne kadar hatasız tespit edilebilir, ne kadar emin olunabilir merak konusu.

Ha bu arada Samsung falan önermek için yazdıysanız hiç önermeyin. Active Shutter 3D rezilliğine sahip hiçbir televizyonla işim olmaz. Sony TV alanında aktif olsa Sony alalım ama onlar da aktif değil. Geriye bir tek LG kalıyor (diğerlerinin -Philips, Sharp vs- TV'leri aptal)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.P.E.C.I.A.L. -- 27 Ağustos 2015; 12:30:26 >
  • LG gercekten harika televizyonlar yapiyor.

• OLED'panel evet gerçekler renkleri sunuyor siyahı dünyanın en iyi siyahı okey lakin fiyat gamında çok pahalı ve ucuzlaması lazım
  • Şunu kabul etmeliyim ki bir teknoloji haber sitesinde "Bıcı Bıcı Yaparım Dalin'le" şeklindeki Dalin reklamı bana gerçekten garip geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: barisg

Bu tip pazarlama tuzaklarına düşmeyin. 2012 ve 2014 model LG TV kullanıcısıyım. Zamanında online 3D içeriği var, Facebook, Twitter, Picasa kullanımı mümkün diye sattılar bu televizyonları, ancak 2015 içinde Türkiye'yi hem 3D içerik paylaşımı listesinden çıkarttılar hem de Facebook, Twitter, Picasa kullanımını kapattılar.

Bunda da 4K içerik olacak diye satıyorlar, 2 sene sonra Türkiye'yi de 4K paylaşım listesinden çıkartılar.

Basit bir TV alın, 50$'a Android box alıp takarsınız.

Arkadaş önce şunu " ROCK CHIP RK3368 64-BIT octacore ANDROID TV BOX " nette aratın demek istiyor.Bir ilkokul çocuğunun bir aylık cep harçlığını biriktirip alabileceği bir ürünün,
    müthiş lansmanı yapılan temel bir ürünün pek çok eksiğini gösterebilmesi manidardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

Sonsuz kontrast?

oled tvler plazma tvler kadar hızlı ve hareketli sahnelerde herhangi bir sorun yok ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdi bey flat modelleri neden türkiye de satılmıyor. bunu sorabilirmisiniz?

• Merhabalar tamda aradığım konuyu buldum
    sizden çok acil yardım istiyorum
    akşama teknosa ya gidip
    LG NİN 65EG960V ADLI 65 İNÇ 3D UHD OLED TV SİNİ VE YANINDA 4 TANE LF650V ALMAYA GİDİCEZ
    Ancak oled tv nin fiyatı çok uçuk 20 bin lira ve bu parayı hakediyor mu teknosa daki adam rakipsiz diyo ve gelicek sene bu ürünün teşhir ürünü olanı en düşük 17 bin liraya satılır diyo yani o kadar iddialı lgnin kötü olan gece performansınıda oled bölgesel aydınlatma sayesinde çözüldüğünü falan söyledi sizce o parayı hakediyor mu oled acil yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy585858

quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

Sonsuz kontrast?

oled tvler plazma tvler kadar hızlı ve hareketli sahnelerde herhangi bir sorun yok ?

Oled'in var mı?
  • çok yufka yürekli bir abiye benziyor ayrıca oled devrim falan değil olsa olsa devir daim olur.

• sony zmanında oled tvlere yol vereydi piyasa şenleneydi, oled bakımından lg önde görünüyor samsung curved peşinde,
    Amoled ekranları beklemekteyiz

• bu başlık da atış serbestmi acaba????

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.