Şimdi Ara

logitech g300 59tl teknosa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
2.381
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ürüne yapılan indirim hep 60 lira aralığında oluyor. Ben şahsen biraz daha bekler 50 liradan almaya çalışırdım.
  • bunu yeni serisi çıktı g300s 4-5 ay oluyo sanırım
    tahminimce bunlar elde kalan mallardır daha sonra indirim beklerken bulamayabilirsiniz ben 80tl ye almıştım gayet iyi bir mouse
  • version53 kullanıcısına yanıt
    O konuda haklısınız, benim için ederi 50 tl gördüğüm için gaming mouse alacak arkadaşları uyarmak istedim.
  • g300s'de 66 liraydı dün. ücretsiz kargoyla beraber aldım
  • Dün gece 66 tl'den G300S aldım Teknosa'dan. Yanına da qck mini aldim 95 ₺'ye geldi ikisi. Bugün kargoya verilmiş yarın elimde olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    iyi fiyata almışsınız hayırlı olsun bende hb den aynı padi sipariş etmişti geçenlerde ellerinde yok diye asus strix yolladılar 80-90tl lik pad i 15 e almıştım
  • Benim gibi solak adamlar icin belkide tek mouse g300 g300s e gore sol el daha uygun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eli büyük olanlar hiç yanaşmasın. Hb den zamanında alıp, küçük olduğu ve alışamadığım için iade etmiştim.
  • FaTeeH kullanıcısına yanıt
    Mecburiyetten aldım ben idarelik bir pad ve mouse almam gerekiyordu fiyatı da iyi olunca aldım. 1-2 aya tekrar bir chroma set dizeceğim.
  • Elimde 2 adet g300 var, birisini 3-4 yıldır kullanıyorum (yeni çıkmıştı o zamanlar) çok güzel diyebilirim. Eli çok büyük olmayanlar için ideal, eliniz kocamansa size uygun bir mouse değil..
  • Cift tiklayan cop

• quote:

Orijinalden alıntı: 16asd208

Cift tiklayan cop

İlk aldığımda böyle bir sorun vardı değiştirdim yenisinde yok bir seride var herhalede böyle bir problem ama iyi mouse öneririm

• 8 aydir 1 kere bile cift tiklamadi, cs:go'da supreme rankta oyun oynuyorum ve hic bir eksikligini gormedim simdiye kadar. Kullanimi bana gore cok rahat ve kalitesinden memnunum. Ancak sanalmarketim gibi sitelerde hep bu fiyata satiliyor zaten. Cok iyi bir firsat degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lamb0fGod -- 28 Ağustos 2015; 14:26:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eli büyük olanlar için kablolu mouse öneri olan var mı? ufak mousler ağrı yapıyo. bu modeller de ufak geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forever eagle

eli büyük olanlar için kablolu mouse öneri olan var mı? ufak mousler ağrı yapıyo. bu modeller de ufak geliyor.

Eskilerden g500 olabilir. Ama sanırım artık satılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

quote:

eli büyük olanlar için kablolu mouse öneri olan var mı? ufak mousler ağrı yapıyo. bu modeller de ufak geliyor.

evet g500 iyiymiş ama malesef yok.
    başka önerisi plan var mı acaba sağ elim çok kötü oldu ufak mouse kullanmaktan
  • Mecidiyeköy mağazasına boşuna gitmeyin arkadaşlar ben sormuştum arızalı bir tane varmış ve stoklarda görünüyormuş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

quote:

evet g500 iyiymiş ama malesef yok.
    başka önerisi plan var mı acaba sağ elim çok kötü oldu ufak mouse kullanmaktan

Logitech Performance MX var bildiğim büyük ama biraz tuzlu. Edit: kablolu kısmını unutmuşum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 28 Ağustos 2015; 16:00:11 >
  • 3senedir kullanıyorum bunu. geçenlerde çek ile 45tl gibi bi rakama g300s aldım yedek duruyor. bence g300 tasarım olarak daha güzel. aradaki tek fark tasarımsa g300 tavsiye ederim (g300sçalışıyormu diye denedikten sonra kutusuna kaldırdım)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.