Şimdi Ara

silinsin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
2.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heisenbergus -- 3 Mart 2016; 16:56:29 >

• ccc vikings ccc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar tasarımcı bi erkek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendimiz tasarlayamıyormuyuz ? Şöyle bir şey istiyorum

silinsin

silinsin

edit: Görsellerde arayınca sizin sitenizin adı geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheRad67 -- 25 Ağustos 2015; 13:49:11 >

• Heisenbergus kullanıcısına yanıt
    2. fotoğraftaki olur da onu nasıl tasarlayacağım hazır yapamazmısınız ?
  • Size tavsiye vereyim mi? Böyle saçma esprili şeyler tasarlamayın. Daha minimalist tasarımlar yapın. Mesela benim sevdiğim kaft diye bir marka var oradan örnek alabilirsiniz. Ama bunlar cidden hiç güzel değil. Bunları 18 yaşında biri olarak söylüyorum.

• bu tşört tasarımlarını üzerinde her ne olursa olsun sıradan buluyorum. sebebi ise tsörtün tam ortasındaki alan ile sınırlı kalması. oraya ütü ile resim basıyorlar. halbuki ön tarafta baslayan bir resim omuz üzerinden, kol altından tşörtün arka tarafına geçmeli veyahut desen kollarda da devam etmeli ki güzelliği olsun. yoksa göbegimin üzerine desen bastırmak çok sıradan artık.

edit: tisho dan bir yetkili yada çalışan oldugunu simdi farkettim. siteniz yıllar önce ilk gördüğümde aklımdaki bir çok tasarımdaki tişörtten bastırmak istedim ama bir baktım üstte de dedigim gibi sadece basma kalıp orta kısma basılabilecek bir sistem sunuyorsunuz. yani tişörtün yanına bile birsey basmıyorsunuz. sitenin hic bir orjinalligi kalmıyor. "peh sıradan bir site" dedim. bir daha girmemiştim. hala öyle mi bilmiyorum. bastıracagımız resmi illaki tişörtün ön kısmına göbegin önüne mi bastırmaya zorluyor sizin sistem? yani tşörtü yandan kolun bir kısmını da içine alacak şekilde tşört bastırmak istesem (yani resmin yarısı önce yarısı arkada olacak) bunu yapabiliyor mu resim yükleyecegimiz kısım? yok yapamıyorsa farklı bir şey sunmuyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi druen -- 26 Ağustos 2015; 9:31:52 >

• :) pardon o zaman , ben calısma prensibini bilmiyorum sitenin. birde sitem degil de aynı zamanda sizinde dükkanınız varsa müşterilerin beklentilerini bilmeniz(bilmeleri) açısından yapıcı olmak maksatlı yazdım ki belki kendilerini geliştirirler diye

bu arada breaking bad modası biraz eskidi ama vikings hala canlı. (acizene fikrim)

iyi satışlar
    Çok güzel olmuş kısa zamanda alacağım ininal geçerlimidir?

Teşekkürler. Tasarım güzel oldu iyi satar gibi anlayan olursa
  • Edit : Gerek kalmadı buldum başka bir yerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Les Miserables -- 28 Ağustos 2015; 1:53:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenbergus

quote:

Orijinalden alıntı: San Marino Forveti

Edit : Gerek kalmadı buldum başka bir yerde.

anlamadım hocam

bi tasarım için resim atmıştım da aradığım tasarımı buldum,o yüzden öyle yazdım kusura bakmayın.
  • çok güzeller
  • Üstteki 2. , V harfi olan güzelmiş hocam.

• baskı hiç yaptırmadım ama şunu söyliyim, bu tarz baskı yaptıracak olsam reklam amaçlı paylaşılan bilgisayar çizimi resimlere bakmam bile. onların hiçbir önemi yok. yüksek çözünürlüklü gerçek baskı örnekleri varsa ancak fikir sahibi edebilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

baskı hiç yaptırmadım ama şunu söyliyim, bu tarz baskı yaptıracak olsam reklam amaçlı paylaşılan bilgisayar çizimi resimlere bakmam bile. onların hiçbir önemi yok. yüksek çözünürlüklü gerçek baskı örnekleri varsa ancak fikir sahibi edebilir.

aklınızda bir şeyler var mı hocam

hocam afedersiniz tam anlayamadım soruyu, baskı yaptırmayı düşünmüyorum onu soruyorsanız.

• quote:

quote:

quote:

quote:

baskı hiç yaptırmadım ama şunu söyliyim, bu tarz baskı yaptıracak olsam reklam amaçlı paylaşılan bilgisayar çizimi resimlere bakmam bile. onların hiçbir önemi yok. yüksek çözünürlüklü gerçek baskı örnekleri varsa ancak fikir sahibi edebilir.

aklınızda bir şeyler var mı hocam

hocam afedersiniz tam anlayamadım soruyu, baskı yaptırmayı düşünmüyorum onu soruyorsanız.

evet hocam onu sordum aklınızda nasıl tasarımlar var örnek koyabilirseniz buraya eklerim dükkana

valla açıkçası hiç düşünmedim tasarım yaptırmayı :)

• bunu yap
     silinsin
     silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 9 Ekim 2015; 13:03:45 >

Link at

eline sağlık
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.