Şimdi Ara

LG UK: 'G2/3/4 Gelecek Ay Android M 6.0 Alacak'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • xda sitesini bilenler vardir, Shaolin007 isim kullanicinin paylastigi mail konusmasi

LG UK ekibi gelecek ay G2/3/4 icin Marshmallow 6.0 guncellemesinin yayinlanacagimi soylemis.

LG UK: 'G2/3/4 Gelecek Ay Android M 6.0 Alacak'

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eğer doğruysa Samsung ibret al komşundan

• G2 eylul sonuna kadar 5.1.1 yada 6.0 guncellemesi alsin ben burda totomun resmini koyarim o kadar iddaliyim g4 kesin alacak eylul sonuna kadar.g3 g2 mumkun degil ama ben bahsimi sadece g2 den yana koyuyorum 30 eylul 23.59 da burdayim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mağdur Adam

G2 eylul sonuna kadar 5.1.1 yada 6.0 guncellemesi alsin ben burda totomun resmini koyarim o kadar iddaliyim g4 kesin alacak eylul sonuna kadar.g3 g2 mumkun degil ama ben bahsimi sadece g2 den yana koyuyorum 30 eylul 23.59 da burdayim

Eğer ki troll ise umarim yer tespiti yapip totonu zorla almazlar hacım:D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaynağım cok saglam kesin bilgi hatta suan lg nin hangi guncellemelerde calstigini soyleyim g3 g4 diger bu seneki modellere guvenlik guncellemesi icin birsuru kucuk guncellemeler var bizim g2 ye de var ama avrupadaki bazi ulkelere bu ulkelerin operatorlerine gelecek guncelleme sonra avrupa genele gelir ki o bile kasimi bulur. 1-2 haftaya g3 avrupa guncelleme alacak ufak bi guncelleme o guvenlik guncellemesinden. G4 icin android m test asamasinda kasimi bulur yayinlanmasi. G2 g3 icin 5.1 veya 6.0 guncelleme calismasi yok.

Yani g2 ue android 5.1.1 yada m guncellemesi avrupanin herhangi ulkesine eylul sonuna kadar gelmesi mucize bile deil o kadar az ihtimal kaynak saglam kesin bilgi yayalim.

• 5.1.1 guncellemesi G2 icin test asamasinda. Bu haberden baska bi haber daha cikmisti LG yazilim bolumunde calisan birinden. Android M gelmese bile 5.1.1 icin kesin gelir. Eylul ayi olmasa da gelecek aylarda alir yani. 6.0 icin Eylul ayi olmasa bile gelecek aylarda iddianiz hala gecerliyse yazicam size guncelleme geldiginde :)

• quote:

Kaynağım cok saglam kesin bilgi hatta suan lg nin hangi guncellemelerde calstigini soyleyim g3 g4 diger bu seneki modellere guvenlik guncellemesi icin birsuru kucuk guncellemeler var bizim g2 ye de var ama avrupadaki bazi ulkelere bu ulkelerin operatorlerine gelecek guncelleme sonra avrupa genele gelir ki o bile kasimi bulur. 1-2 haftaya g3 avrupa guncelleme alacak ufak bi guncelleme o guvenlik guncellemesinden. G4 icin android m test asamasinda kasimi bulur yayinlanmasi. G2 g3 icin 5.1 veya 6.0 guncelleme calismasi yok.

Yani g2 ue android 5.1.1 yada m guncellemesi avrupanin herhangi ulkesine eylul sonuna kadar gelmesi mucize bile deil o kadar az ihtimal kaynak saglam kesin bilgi yayalim.

Kardes sen g3 u niye bu kadar kucumsuyosun
    Bir yillik cihaz ve sadece 1 guncelleme aldi. Android m de bir aya kadar kesin g3 gelir
    G2 ye 5.1.1 verilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackcemre

quote:

Kaynağım cok saglam kesin bilgi hatta suan lg nin hangi guncellemelerde calstigini soyleyim g3 g4 diger bu seneki modellere guvenlik guncellemesi icin birsuru kucuk guncellemeler var bizim g2 ye de var ama avrupadaki bazi ulkelere bu ulkelerin operatorlerine gelecek guncelleme sonra avrupa genele gelir ki o bile kasimi bulur. 1-2 haftaya g3 avrupa guncelleme alacak ufak bi guncelleme o guvenlik guncellemesinden. G4 icin android m test asamasinda kasimi bulur yayinlanmasi. G2 g3 icin 5.1 veya 6.0 guncelleme calismasi yok.

Kardes sen g3 u niye bu kadar kucumsuyosun
    Bir yillik cihaz ve sadece 1 guncelleme aldi. Android m de bir aya kadar kesin g3 gelir
    G2 ye 5.1.1 verilebilir.

Ne alaka kucumsemekle? Ben haberbsitelerine dayanarak soylemiyorum kaynagim cok saglam guvenin. Suanda g3e 5.1 yada 6.0 calismasi yok. G2 ye de yok. Yarin baslasalae cikmasi kasimi bulur. Once koreye cikacak da sonra avrupaya cikacak. Ama g3e android m kesin gelecek ne zaman belli degil.

• quote:

G2 eylul sonuna kadar 5.1.1 yada 6.0 guncellemesi alsin ben burda totomun resmini koyarim o kadar iddaliyim g4 kesin alacak eylul sonuna kadar.g3 g2 mumkun degil ama ben bahsimi sadece g2 den yana koyuyorum 30 eylul 23.59 da burdayim

ustam bu sözünü hatırlatırım ama
  • geçen yıl lg g2 için kasım aralık aylarında gelecekti android 5.0. ama görüldüğü üzere hazirana kadar sarktı. cem uzana hapis şoku tarzında bir haber pek bir şey beklemeyin.
  • İyi de arkadaş daha google kendi telefonları olan nexus ve android one'lara final sürümü olan güncellemeyi ekim ayında vermeyi taahhüt ediyorken nasıl oluyor da LG nin bunu Eylül ayında alabileceğini iddaa ediyorsunuz. Komiksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sewertan -- 25 Ağustos 2015; 0:06:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sewertan

İyi de arkadaş daha google kendi telefonları olan nexus ve android one'lara final sürümü olan güncellemeyi ekim ayında vermeyi taahhüt ediyorken nasıl oluyor da LG nin bunu Eylül ayında alabileceğini iddaa ediyorsunuz. Komiksiniz

Aynen daha android m tam olarak yayinlanmadi fakat sunu soyleyim nexuslar harici ilk android m alan telefon lg g4 olacak iddamin arkasindayim.

• Mağdur Adam M kullanıcısına yanıt
    Hocam meraktan soruyorum. Bu kadar iddialisiniz. Bunun sebebi veya kaynagi nedir lgde calisan yakininiz falan mi var

• quote:

Orijinalden alıntı: Grimwood

Hocam meraktan soruyorum. Bu kadar iddialisiniz. Bunun sebebi veya kaynagi nedir lgde calisan yakininiz falan mi var

Normal herkes gibi takip ediyorum 10 yildir takip ettigim icin yorumlarim budur. Ama burada bana saksi muamelesi yapiliyor. Ben saksi degilim.

• G2 Marshmallow u da alirsa efsaneler arasinda yerini alir

• sewertan S kullanıcısına yanıt
    Lolipopu ilk alan telefon g3tü hatirlarsaniz. Android m'i neden ilk g4 almasin?

• jinjin kullanıcısına yanıt
    iyi güzel hoşta sen hala kitkat kullanıyorsun hocam
  • Mesajimi okumamissiniz, ekran goruntusu xda sitesinden Shaolin007 isimli kullaniciya ait

Ben AICP 5.1.1 Romundayim, imzamdan icerige ulasabilirsiniz

• 1 ay sonra vermesede olur LG G2 ye M verirse efsane olur benim gözümde önce 5.1.1 sonra M bekliyoruz
  • quote:

Hocam siz o resmini koyacağınız şeyle yorum yapıyorsunuz bence lg uk benim bildiğim kadarıyla resmi lg kurumu zaten nasıl bu kadar emin konuşuyorsunuz onu anlamadım adamlar her güncellemeyi sizi arayıp sorup öyle mi hazırladılar veya yazılım merkezi evinizin yanında mi? Çok boş konuşuyorsunuz ya

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.