Şimdi Ara

32 Gb Usb 3.0 Sandisk 29 Tl (Kargo Bedava) YANIYOR!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
13
Favori
16.237
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dayanamadım almış olmak için 7 tane aldım. lazmı olur. eşe dosta veririz hediye ederiz en kötü. mezarcılık süper.
  • 32gb ve 29tl neresi yanıyor anlamadım?29tl çok mu ucuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swatsat

32gb ve 29tl neresi yanıyor anlamadım?29tl çok mu ucuz?

bu fiyata anca usb 2.0 olanlar satılıyor + bunda micro usb çıkışıda var ve kargo dahil 30 tlye alıyorsunuz normalde en uygun hızlı alda 34 tl + kargo ya satılıyor
  • 1 tane 28 tl ye bulurmusun. micro çıkışlı olmasada olur. dandik 3.0 olsa da olur. kargo bedava olacak. kaç kuruşluk ürün ki kaç lira ucuz olsun piyasadan genel olarak en az 5 tl ucuz. daha ne olacak
  • Mastercard ile satın almıştım. İptal ettim, Nuvo ile satın aldım. Haber ve bilgi veren arkadaşlara teşekkürler.

• herkes buna atlamış sandisk tasarımı hoşuma gitmedi, kingstonhttp://www.sanalpazar.com/Kingston-Microduo-32gb-Usb-3.0-Flash-Bellek__isp39051758 bunu 3-4 ay önce 32tl ye nuvo ile 24tl ye gelmişti anlık+günlük indirimle şimdi dahada düşmüş fiyatı anlık+günlük ile 29,4336 tl alırsınız nuvo ile 22,0752 tl ye alabilirsiniz sadece öneri tercih sizin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha ucuzu olmayan ürüne bile burada pahalı diyen oluyor. gerçekten bu milletle hiç bir iş yapılmaz. kimseyi kolay memnun edemeyiz. yazık üzülüyorum. senin için 20 lira bile etmeyebilir ama öyle bir fiyat yok. hiç te olmadı.
  • Merhaba, ürünü kargoya verme tarihi olarak 1 hafta sonra, 2 eylül olarak gözüküyor. Bu kadar geç olması normal midir?
  • Acil ihtiyaç değildi ama illa lazım olur, aldım bir tane
  • quote:

Orijinalden alıntı: smclk89

daha ucuzu olmayan ürüne bile burada pahalı diyen oluyor. gerçekten bu milletle hiç bir iş yapılmaz. kimseyi kolay memnun edemeyiz. yazık üzülüyorum. senin için 20 lira bile etmeyebilir ama öyle bir fiyat yok. hiç te olmadı.

Hiç belli olmaz olabilir para kolay kazanılmıyor ve bu flash bellekleri %300 kar ile satıyorlar.

• Haber veren arkadaşa teşekkürler uygun fiyata arıyordum 😊

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swatsat

quote:

daha ucuzu olmayan ürüne bile burada pahalı diyen oluyor. gerçekten bu milletle hiç bir iş yapılmaz. kimseyi kolay memnun edemeyiz. yazık üzülüyorum. senin için 20 lira bile etmeyebilir ama öyle bir fiyat yok. hiç te olmadı.

Hiç belli olmaz olabilir para kolay kazanılmıyor ve bu flash bellekleri %300 kar ile satıyorlar.

Şu an nuvo ile birleşince en uygunu bu hocam, %300 kar yapıyorlar diye almayalım mı? Elindeki telefonu, bilgisayarı, ayakkabıyı da büyük kârlarla satıyorlar. Bu mantıkla yaklaşırsak hiçbirşey almayalım o zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Febr

quote:

Millet sığır çobanı olduğüu için OTG'nin ne olduğunu bilmeden yorum yapıyor...

Ben sığır çobanıyım, mesleğimi neden aşağılıyorsunuz

• Ürünle ilgili bilgi geldi 1 Eylülden itibaren stokta ve kargoya verilmeye baslanacakmis. İlk sipariş veren olmama rağmen bende de böyle.

• az kaldı alıyordum. sonra neden dedim kendi kendime, evde 1 adet 64, bir adet de 32'lik varken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiraiya06

Ürünle ilgili bilgi geldi 1 Eylülden itibaren stokta ve kargoya verilmeye baslanacakmis. İlk sipariş veren olmama rağmen bende de böyle.

quote:

" Sandisk 32 GB USB 3.0 Dual Drive USB Bellek SDDD2-032G-G46 " ürünü,

01.09.2015 tarihinde stoklarımızda olacak ve adresinize gönderilmek üzere kargoya verilecektir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde size yine e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

bana da aynı bilgi geldi
  • ya benim anlamadığım olay mesela ben bu ürünü alıcam kargo ücreti yok. ama küçük başka bi ürün daha ekleyince kargo ücreti oluyor. çok saçma. zaten ücretsiz gelecek onunla birlikte diğer ürünüde göndersene ücretsiz olarak.

bunun bi çözümü var mı arkadaşlar? almışken bişeyler daha alayım ddm ama 5,54 kargo ücreti çıkardı sinir oldum

Edit:
    bu ikisini alacaktım, bunlarada 25 lira üzeri kargo bedava diyor ama o markanın ürünlerinden 25tl ve üzeri alışveriş yapmak gerekiyor

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-5200-mah-tasinabilir-sarj-cihazi-siyah-kilifi-p-TELSARJXIAOMI5200S

http://www.hepsiburada.com/case-4u-spider-podium-arac-ici-tutucu-p-TELTUTSPIDER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 25 Ağustos 2015; 14:50:56 >

• Bir adet aldım, haber veren arkadaşa teşekkürler
  • A101 marketlerde 16 gb modeli 20 tl civarında satıldı geçenlerde, hızı falan iyi ihtiyacı olan kaçırmasın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_k

az kaldı alıyordum. sonra neden dedim kendi kendime, evde 1 adet 64, bir adet de 32'lik varken.

2 adet 16 gb
    2 adet 32 gb
    1adet 64 gb ( kendi kullandıgım ) var yinede alacaktım birden durdum ve ne yapıyorum dedim almaktan vazgeçtim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.