Şimdi Ara

Twitch Kanalımızda Bu Hafta! (24 - 30 Ağustos)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • @import url(http://admin.bolumsonucanavari.com/CuteSoft_Client/CuteEditor/Load.ashx?type=style&file=SyntaxHighlighter.css);

Haftalık olarak devam ettirdiğimiz canlı yayın programımızda 24 - 30 Ağustos tarihlerinde boy göstereceğimiz yayın akışımızı arz ederiz!

İyi seyirler.

Kanalımızı takibe almayı unutmayın: http://www.twitch.tv/bolumsonucanavari

• Benim açımdan şuana kadar ki en boş hafta. Ne Talha var ne Gökhan :( bu haftayı boş geçiyoruz.
    Talha tatil filan diyordu sanırım tatile gitmiş. Gökhan'ı bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi michael01 -- 24 Ağustos 2015; 17:01:51 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Talha abi tatilde. Ersin abi düğün hazırlıkları yapıyor peki Gökhan abi nerede?

• Talha bey bi ara izleyicilerle Assassin's Creed Brotherhood MP oynarsanız güzel olabilir.

• İzlenmeye değecek pek bir şey göremedim. Bütün ekibin bir araya gelip, AAA oyunları oynayacağı zamanları beklemeye devam.

• Until dawn cikti mi ya :O merak ettigim sayili oyunlardan:) peki asil ekip nerde ??

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cr4sh67 -- 16 Eylül 2018; 19:9:34 >
  • Açıkçası bugun yapılan Until Dawnı bitirme yayını bana yetti de arttı bile.Beril ve Edward çok iyi oynadılar. (çoğu seçimi bana göre doğru verdiler).Oyunda çok güzeldi yayında ellerine sağlık. Daha ps4 e çıkmamışken oyunu onlar sayesinde bitirdik.
  • Ya kardeşim, Life is Strange gibi oyunları oynayın da izleyelim.
    Twitch yayınlarında underrated, hak ettiği değeri görmeyen oyunları oynayın bence. Bunlar hiç zevk vermiyor, kimse de izlemiyor artık.

Ya da bitirin twitch işini kardeşim, eskisi gibi Bsc oyun serileri gelsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Ya kardeşim, Life is Strange gibi oyunları oynayın da izleyelim.
    Twitch yayınlarında underrated, hak ettiği değeri görmeyen oyunları oynayın bence. Bunlar hiç zevk vermiyor, kimse de izlemiyor artık.

Ya da bitirin twitch işini kardeşim, eskisi gibi Bsc oyun serileri gelsin.

Life is Strange canlı yayında oynandı. Bir öneri veya eleştiri yazmadan önce biraz araştıralım.

• Ya açıkcası ben yayınları kaçırdım ??ama bir fantastik dörtlü veya daha fazla beril gormek isterim ??????
  • Arkadaşlar yayınları izlemediği halde yorum yapanlara hastayım. Adamlar CS-LoL yayını olayını kırmış, normalde başka yerlerde göremeyeceğiniz oyunları oynuyor muhabbet ediyor. Fırsat buldukça izliyorum ve genellikle muhabbeti için kalıyorum orada. Birisi Life is Strange demiş o kadar belli yani izlemediği. İngilizce oyun oynayıp hiç bir şekilde açıklama yapmayan kanallar bile varken, türkçe altyazılı, o yoksa anında çevirerek size anlatan kaç kanal var oyunları? Hiç bir fikriniz olmayan bir konuda yorum yapıyorsunuz, her yayıncıyı bir kere izleseniz en azından ona göre yorum yapsanız?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.