Şimdi Ara

Inca Kablosuz Mouse 12.90tl + Kargo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.163
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar konu acildimi bilmem. Goremedim ben. Hepsiburadada inca kablosuz fare 12.90tl.

Inca Kablosuz Mouse 12.90tl + Kargo

Link:http://www.hepsiburada.com/inca-iwm-t371s-2-4ghz-kablosuz-nano-alicili-siyah-mouse-p-BD803489?productId=bd803489&categoryId=52&utm_source=display&utm_medium=donanimhaber&utm_campaign=gunun-teklifi-m&utm_content=pp&utm_term=kategori-genel&wt_ds=donanimhaber.pp.kategori-genel.gunun-teklifi-m

Hatta mobilden giris yapanlar yukarida reklami gorebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 24 Ağustos 2015; 15:13:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar kargo ücreti 6,29 TL

toplam maus fiyatı 19,19 TL geliyor.

Başlığa lütfen kargo ücretini yazın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sullen9308 -- 24 Ağustos 2015; 14:39:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umtaksy

Arkadaşlar kargo ücreti 6,29 TL

toplam maus fiyatı 19,19 TL geliyor.

Başlığa lütfen kargo ücretini yazın

Tamam duzeltiyorum. Belki kargoyu ayarlayan olursa ucuza alabilir. Ama 19 tl kargo haric fiyati. Yine de olabilir

• aynı kalite midir bilmem. ucuz diye inca kablosuz mouse almıştım. sene 2009. 2 günde pil değiştiriyordum. o gün bugündür logitech den şaşmam.
  • 25 liraya bime 101e logitec microsoft geliyor. Inca ya para kaptırmayın derim

• Ben trust'u n11'de 9 liraya almistim. O yuzden pek sicak durmuyor bu

• qontak0 Q kullanıcısına yanıt
    Faresini bilmem ancak modemini almistim onceden. 7/24 calisiyordu. Tas gibiydi

• Farenin sol tuşu o kadar sert ki insanı mouse kullanmaktan bıktırıyor...Yanaşmayın çöp mouse
  • aldım kullandım pil akitti 1 haftada çöpe attım .inca idi.

• qontak0 Q kullanıcısına yanıt
    Ya şefim bende Microsoft klavye pilleri tez zamanda bitiriyor. Normal midir sorun mu var...

• quote:

Orijinalden alıntı: marmarali_55

Ya şefim bende Microsoft klavye pilleri tez zamanda bitiriyor. Normal midir sorun mu var...

çok fazla klavye kullanmam. şöyle söyliyeyim. logitech mouse 3 - 4 ay gidiyor. klavye 5 senedir hiç değiştirmedim
  • İnca çin malının en dib noktası
  • Rezalet bir ürün uzak durun 1 hafta kırdım ben bu ürünü.
  • inca nın 2 adet kablosuz mauseunu almıştım 30 tl ödeyerek inanın 15 gün kullanamadım her gün pil mi biter alın logitech 5 10 fazla verin hiç uğraşmayın bunlarla.
  • bunun neresi sıcak fırsat ya konu açarken bir piyasa araştırması yapın ilk gördüğünüzü yazmayın ayrıca marka olarakta berbat bir ürün.
  • pil fabrikanız varsa alın bu mause kaçmaz

beni kablosuz mause dan soğutup kablolu mause kullanma fırsatını sunan inca ya teşekkürler

duracell i bile durduran lider marka
  • quote:

Orijinalden alıntı: derbeder.53

İnca çin malının en dib noktası

O zaman Avec marka ürünleri kullanmamışsındır
  • Bilen bilir, 56k modem markalarından biriydi hemde iyi modem olarak bilinirdi. Eğer aynı firma ve kaliteyse alınabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.