Şimdi Ara

Sansung Edge 6 Ekranı Çatladı. BÜTÜN SİNİRLERİM BOZULDU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha 2 aylık telefon sabah baktığımızda ekranda ince bir çizgi şeklinde çatlak oluşmuş.Darbe,düşme vs vs hiçbirşey yok.Bütün sinirlerim al tüst şuan...Samsung müşteri hizmetlerini aradım.Servisi arayın konuşun dedi.Servisi aradım müşteri hizmetlerini arayın dedi.Bir çözüm yok,varsa yoksa kullanıcı hatası başka birşey bildikleri yok...Ne yapayım Bimer e mi şikayet edeyim,tüketici hakem heyetine mi gideyim.Bir yol gösterin...Daha önce başına aynı şey gelmiş olanlar vardır içinizde...

Servis notu: Yapılan İş CİHAZDA DARBE / KASILMA KAYNAKLI EKRAN KIRIĞI TESPİT EDİLMİŞTİR. İSTENİRSE ÜCRETLİ EKRAN DEĞİŞTİRİLEBİLİR

Ödeme yapılması gereken ücret
    Toplam Tutar 651,25

Az para da değil 100-200 olsa neyse verecem...

• Yok mu başına gelen veya bilgisi olan
  • Kilif kullaniyormuydunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cem kullanıcısına yanıt
    Evet kılfı vardı.ama kapak şeklinde o cama teması yok...
  • Bunu yapan teleservis tir.Hep aynısını yapıyor benim telefonuda garantiden çıkarmıştı.Zaten o camı çatlatman okadar kolay değil.Geçen teknosada reyon görevlisi s6 ya anahtarla vuruyordu cama kırılmaz ve çizilmez diye.Bide Cg4 cam var onda.Hemen git valiliğe Tüketici hakem heyetine ver.Bunlar bu yolu bulmuşlar.Benim telefonu açmadan garantiden çıkardı müdahale var diye.Hep aynı terehane.Fabrikasyon hatalı olması mümkündür.Tüketici hakem heyetine ver.Oradan sonuç çıkmazsa ödersin parayı.Hakkını ara.
  • genixalfa kullanıcısına yanıt
    Telefonu geri gönderin ddedim...gelince ilçe hükümet binasına gidip. Heyete başvuracağını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • belki siz farkında olmadan uyurken biri kurcalayıp düşürmüş olabilir.

bu tip pahalı telefonlarda her ihtimale karşı profesyonel çözüm sağlayan koruyucu bir kapak kullanmak faydalı olabilir. geçmiş olsun.

http://www.tabletmecmua.com/samsung-galaxy-s6-edge-icin-koruyucu-kapak-spigen-thin-fit-28082015/

umarım servis yardımcı olur.
  • Breathe78 kullanıcısına yanıt
    Yok dostum evde küçük insan yok zaten...Kapak vardı telefonda.Servisten telefonu geri istedim.Tüketici hakem heyete başvuracağım...
  • Geçmiş olsun bende yeni aldım telefon çok sıkıntılı o yönden çünkü eğimli yapısı ve cam olmasından dolayı en ufak bir eğime koyduğunuzda milim milim kayıyor ve bir kaç dakika sonra tak diye düşüyor. Daha dün aldım 2 kere aynı şey başıma geldi. Siz düşmedi diyorsunuz o zaman daha önce de vardı da siz mi fark etmediniz acaba?
  • Balotelli kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum telefonu babama aldık o kullanıyor.Teefon servisten geri istedik.Fakat garanti dışı yazıyor nedir bu komple mi garanti dışı bırakılmış...

• S6 edge almakla büyük bir yanlışı yapmışsın zaten ekranı tam kirilicak sekilde oval ekranina eger kucuk bir darbe bile gelse gene catlama riski var bence serviste falan yaptirma git disada yaptir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkanenes kullanıcısına yanıt
    fDostum telefonu servise gönderdik zaten.cam için 651 tl değişim parası istedi .servis formunda diyorum neden garanti dışı yazıyor. Telefon parçalarında. veya çalışmasında herhhangi bir sorun yo ki.sadece ekranda sorun var

• vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Tüketici hakem heyetine git hakkını savun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkanenes kullanıcısına yanıt
    Gidicem burada ilçede hükümet binasında var.O da heralde izne çıkmış pazartesi gelecek vereceğim.Gelişmeleri buradan yazarım.Bakalım devlet haklı olduğum konuda vatandaşının yanında mı test edelim.Kısacası devleti test zamanı...(umudum 0 ama ...)
    Herkes kendince haklıdır devleti test etmekde nedemek anlamadım doğrusu.neyse konu hakkında sağlam kanıtların ve bu sorunu yaşayan birden fazla kullanıcı resim vs. kanıtlar dahilinde fabrikasyon bir hatanın olduğunu kanıtlaman durumunda devletinde kalkıp haksızsın demesini bekleme davayı haklı olarak sana verirler ama kalkıp sade bi dilekçe ile kanıtsız açıklamasız boş dilekçe ile başvurursan devlete suç bulma
  • BadCatShero kullanıcısına yanıt
    Ya o işin benzetmesi...Bakalım neler olacak diye.kalkıp kiytirik bir olayla devleti karalayacak yapmış yok.Bu arada dilekçeyi nasıl yazalım. Bir fikrin onerin var mı?

• Hocam öncelikle geçmiş olsun ve beni yanlış anlamayın. Bana kalırsa fiyat olarak 2.000 tl üzerine çıkılıyorsa kesinlikle apple tercih edilmeli ; Mart ayının son haftası galaxy s6 nın çıkmasına az bir zaman var ve net ortamında yavaş yavaş s6 nın ne Kadar'a geleceği konuşulmakta 2.499 tl. yi gördüğümde ilk düşündüğüm bu kadar parayı ben samsunga verdiğimde acaba herhangi bir problemde teleservis denilen lanet firma beni mağdur edermi diye düşünmüştüm ; aynı dönemde Hanım'ın yeğeni 2.400 tl. ye note 4 almıştı (Vodafone hat üzerinden) cihazın daha 2. Haftasında arka kameranın camı durduk yere çatlamıştı ve teleservis aynen size dediği gibi Kullanıcı hatası deyip 320 tl gibi bir masraf çıkarmıştı! Ve cihaz garanti dışı kalmıştı. İşte bu ve buna benzer sebeblerden kesinlikle belli bir bütçeden sonra Türkiye şartlarında apple tercih edilmeli diye düşünüyorum. Daha bir kaç gün önce apple konusunda ki bir arkadaş 2/5 senelik garantisi bitmiş cihazının ve üstüne üstelik kendi hatası ile ekranını kırmış olmasından dolayı cihazı zorlu center daki apple Store a götürmüş ve cihazı garantisi olmamasına rağmen sıfırı ile değiştirmişler 😊

Not: Yılların Samsung kullanıcısı , 4 aylık iPhone 6 kullanıcısıyım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

öncelikle iyi araştırma ve senden başka bu sorunu yaşayan var mı varsa telefonların fotosunu dilekçeye ekle yotube de bile bu sorun ile ilgili video varsa onunda ss i ile altına video linkini koyarak ekle ne kadar kanıt foto açıklama uzun tutarsan kendini ne kadar iyi hazırlarsan kazanma şansını o kadar artırırsın Önemli olan heyete sorunun fabrika hatası olduğuna ikna etmen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.