Şimdi Ara

Mobilite: Yeni vergi açıklaması, iPhone 6s, Note 5'in ekranı ve dahası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Mobilite'nin yeni bölümünde Erdi Özüağ ve Mesut Çevik, Ekonomi Bakanı'nın yeni vergi açıklamasını, Galaxy Note 5'in ekranını, iPhone 6s'den yeni haberleri, Android M ve Google'ın yeni Android düzenlemelerini, çift ön kameralı telefonu, Huawei Honor 7i'yi, Intel ve Fossil'in akıllı saatini, Sony'nin yeni akıllı bilekliğini ve gündemdeki diğer önemli gelişmeleri değerlendiriyorlar. 

• Baska bir mobilite'de oneplus two'yu canli olarak gormek istiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALTINBAŞAK -- 24 Ağustos 2015; 12:36:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut Bey sesiniz çok kısık geliyor, ilgilenirseniz seviniriz. Ek vergi muhabbetine ps 4 aldım hay aklıma ama bi yandanda iyi oldu

• Yazılışı gibi okunmak daha iyi olcak gibi daha farklı bir anlayış ortaya çıkıyor Honor serisinde.

• Mesut çevik memleketten konuşunca bi süre daldı uzaklara. Ne bilinçli insanlarımız var aslında potansiyelini değerlendirecek yer bulamayan . . .

• anlamıyorum benim bilgisayarımda mı sorun var yoksa sizin mikrofonunuzdanmı ses çok düşük

• Biri 17. Dakikadaki subliminal mesajin ss ini alsin telefondan beceremedim

Dh bize bilincalti mesajlarmi yolluyor yoksa

• Mesut Beyin sesi az geldi mikrofona uzak kalmış anlaşılan.
    ---
    Şu Apple işlemcisi konusunda tarafsız kalamadığınızı düşünüyorum çünkü bahsettiğiniz Apple çekirdeklerinin boyutları, transistör sayıları bahsettiğiniz Samsung çekirdeklerinden birim başına 2 kat daha fazla. Bunun sağladığı avantaj var ki aralarında 2 kat fark bulunmuyor. Zar alan büyüklüğü ile orantılı olarak oluşan avantajlar Apple'a çok büyük bir kolaylık sağlamamış ki 1.4 ghz'de 7420'den daha fazla kalan, kendini koruma moduna alma konusunda aceleci olmayan governor'a sahip Apple.

• Mesutun sesi çok az geliyor sesi açıncada Erdinin sesi yüksek çıkıyor bağırıyor gibi acayip rahatsızlık veriyor. Siz video konusunda deneyimli arkadaşlarsınız. Dikkat edin lutfen bunlara olmadı deneme yapın öncesinde mikrofonlarla ilgili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emurat -- 24 Ağustos 2015; 14:10:00 >
  • Yeni vergi açıklaması ne oluyor yoksa yeni vergi mi geliyor?😧😨

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dakika 17'de kayboldu adamlar
    Mobilite: Yeni vergi açıklaması, iPhone 6s, Note 5'in ekranı ve dahası...
  • hooper kullanıcısına yanıt
    Kaç saat uğraştın.
  • Bayağı
  • hocam gerçekten yorumlarınız çok güzel bazen reklama çok giriyonuz ama o kadar da olsun :D

• meust abinin sesi kısık geliyor bunu yayın başlamadan önce denerseniz güzel olur.geri kalan herşey her zamanki gibi harika....

• Ses dengesiz dağılmış biraz ama onun dışında güzel.

• En iyi ekran note '5'te. Displaymate taraflı değil demek ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Yazılışı gibi okunmak daha iyi olcak gibi daha farklı bir anlayış ortaya çıkıyor Honor serisinde.

Eşek gibi "anır"mak değil mesele düzgün telaffuz etmek. Sen honor, hodorrr falan diyebilirsin.

• Mesut Çevik biraz sesli konuş Allah aşkına sadece bu videoda değil genelde hep böyle. Erdi konuşurken sesi kısıyorum Mesut konuşunca sesi açıyorum.

• gunman233 G kullanıcısına yanıt
    Peki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICromwelleI -- 24 Ağustos 2015; 18:33:56 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.