Şimdi Ara

2015 EU - NA LCS Regional Qualifiers [Finaller][Anakonu] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
1.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ilk mac dravenin kill alinca 800 küsür ekstra gold kazandi mac direk orda koptu zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200 farm dravenin kill almasini bekliyorum

Edit:Gitti stackler kill alsa muhtemelen bi am.k kılıcı kadar para alirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rutzelq -- 1 Eylül 2015; 1:39:26 >
  • Olm 3 gündür riot games i açsam ne zaman baksam

c9 - tl maç atıyor olm bunlar kaç kere maç atıyor :D simdi gene actım c9 - tl maç atıyor :D özet filanda degıl
  • Sneaky can yakacak

edit: rip stacks

@Midowex İlk gün gravity,dün impulse ile oynadılar . Bugün liquidle oynuyorlar Yanlış hatırlıyorsun dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 1 Eylül 2015; 1:39:26 >
  • ༼ つ ◕_◕ ༽つ C9 TAKE MY ENERGY ༼ つ ◕_◕ ༽つ

GİDİYORUZ ULAN GİDİYORUZ, AZ KALDI AZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nauihS -- 1 Eylül 2015; 1:50:21 >
  • NA'yı domine ettiği günler gibi C9

Edit:Olum Piglet ağlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polydos -- 1 Eylül 2015; 1:53:52 >
  • Wow süper maçlar oldu C9 gidiyor ! . Lcsde çok kötülerdi bildiğiniz gibi , Hai'ın gelmesiyle biraz toparlandılar bi şekilde buralara kadar gelmeyi başardılar . İlk maçta gravity karşısında 2-0 geriden gelip 3-2 yaptılar , dünde aynı şekilde Impulse karşısında 2-0dan 3-2 yaptılar bunlar kolay şeyler değil. Bugünde çekişmeli maçlardan sonra 3-1 kazandılar . Hak ettiler .

Tebrikler C9.
  • Bekleyin geliyoruz worlds Eski günlerdeki gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rdau -- 1 Eylül 2015; 1:55:18 >
  • C999999999

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piglet agliyordu

• clg tsm c9 üçlüsünün gitmesine çok sevindim.Sneaky'nin önderliğinde impact ve pigletin gitmemesine sevinsem de rush ve fenix'i dünya şampiyonasında görmek isterdim
  • ༼ つ ◕_◕ ༽つ C9 TAKE MY ENERGY ༼ つ ◕_◕ ༽つ
    ༼ つ ◕_◕ ༽つ C9 TAKE MY ENERGY ༼ つ ◕_◕ ༽つ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiuan

Bitti maçlar bitti kazandınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

quote:

Orijinalden alıntı: Shiuan

Bitti maçlar bitti kazandınız

Böyle böyle Worlds'e yolladım adamları

• 3 gündür garip duygular yaşattı bana C9. Cidden çok mutluyum. Dünya şampiyonasına en azından bir tane tuttuğum takımın gitmesi iyi oldu. Hak ettiler de ama sonda Piglet ağlayınca içim burkuldu üzüldüm. Bunca zaman iyi yerlerde bulunmuş Piglet bu sonu hak etmiyordu ama yapacak bir şey yok.

• Ulan helal be size C9. CLG'den sonra içten severek tuttuğum bir takım C9. Zaten kardeş takım desem yeridir. Hepsinin CLG oyuncuları ile arası bayağı iyi. Çok mutlu oldum.
  • Piglete iyi oldu
  • C9 süpriz bi şekilde aldı helal olsun adamlar oynuyor. Piglet drake uğruna sattı maçı.
  • Birde C9'un menajeri Jack'in de dün, yani maçlar oynanmadan önceki gün Kore için biletleri alması bayağı enteresan olmuş. Adamın içine mi doğdu artık nolduysa kazanacaklarını önceden tahmin etmiş bir nevi. Adamlar bugün direk Kore'ye bootcampe gidiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadouspan -- 1 Eylül 2015; 7:06:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadouspan

Birde C9'un menajeri Jack'in de dün, yani maçlar oynanmadan önceki gün Kore için biletleri alması bayağı enteresan olmuş. Adamın içine mi doğdu artık nolduysa kazanacaklarını önceden tahmin etmiş bir nevi. Adamlar bugün direk Kore'ye bootcampe gidiyorlar.

Kazanamasalar gezmeye giderlerdi
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.