Şimdi Ara

Çok İyi Video Çeken Ama Tanınmayan Youtuberler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
11
Favori
5.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiyede Neyazıkki Şöyle Bir Gerçek Var Nekadar Düzgün Konuşursan,Prim Yapmayıp Bot Atmazsan,Nekadar Efendi Oluran Hiç Küfür Etmeyen Birisi İsen İnsanlar Seni Çok Az Sever.Buna En İyi Örnek Youtube/MrTeknolog ,

Bot Atmayıp Prim Yapmayıp Örnek Bir Abi, Örnek Bir İnsan Olup Emeğinin Karşılığını Alamayan Youtube/İphonedo

Bizim Milletimiz Nedendir Bilmem Saçma Sapan Şeylere İlgisi Var.Ağlayıp Zıklayan'a Abone Olurlar,Saçma Sapan Konuşup Videosunda Kaba Ve Argo Konuşanlara Bizim Milletimizin İlgisi,Saygısı Yüksek.

Benim Favori Kanallarım Bunlar.Birde İphonedoyu Geçtim (90 Bin Abonesi Var) MrTeknolog Nedir Deyenlere Cevabım;

O Kanal Elinden Geleni Yapıp Videosunu,Eserini Takipçilerine Sunuyor.Ekin Soyak Gibi Gidip Bana Abone Gelmiyor Diye Ağlamıyor,Burak Oyunda Gibi Bot Atmıyor,Paradol Gibi Gidip Oha Diyorum'un Her Videosunun Altına Yorum Yazıp Pirim Yapmıyor.

Ohbe Rahatladım Valla Bir Youtube Kanalı Açıp Bu Yazdıklarımın Videosunu Çekmeyi Bile Düşündüm Gerçekten :)

Sizinde Böyle Bildiğiniz Kanallar Varsa Yazarak Paylaşalım :)

NOT!: Prim Yapmayalım

Düzenleme!; Birkaç Kişi Kendi Kanalın Veya adam Kendi Kanalının Reklamını Yapıyor Yazmış.Bunu Makalede Yazmamışım Açıklayayım;kendi Kanalım Olsaydı Benim Kanalım,Akrabamın,veya Arkadaşımın Kanalı Olsaydı Arkadaşımın Veya Akrabamın Kanalı Diye Yazardım.İnanmak İstemeyenleri İnandırmak Gibi Bir Zorum Yok Nasıl Düşünürlerse Zaten Onlara Göre Doğrusu O.O Yüzden Kanalın Benim Kanalım Olmadığını Anlatmaya Çalışarak Zaman Kaybetmeye Niyetim Yok. İyi Günler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perfect1907fb -- 23 Haziran 2016; 22:04:18 >

• wat
  • iPhonedo'nun takipçi sayısı 90.000 küsür, muratabigf en son sanırım 500.000 filandı. Adalete bak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhonedo, adam 100.000 aboneye ulaşmak için çok emek harcadı. Yani videoları da bugüne kadar izlediğim en kaliteli videolar, çok büyük bir emek var. Burakoyundaymış, murat abiymiş, minecraftmış falan; iPhonedo bu kaliteyle 100.000 aboneye zor geldiyse bu az önce yazdığım isimlerin hepsi botdan öte değildir.

Ekleme: Aşırı Android fanboyu olmama rağmen iPhonedo'nun videolarını izlemeden duramıyorum. Olurda ilerde bir Apple cihaz sahibi olursam bilin ki sorumlusu iPhonedo'dur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 22 Ocak 2016; 22:23:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatih kullanıcısına yanıt
    murataabi 900e geldi burak oyunda 1.4 falan olmuş yuh be yarısı bot
  • Emeğinin karşılığını alamayanlardan oyun olarak KonsolÜssü'nü, teknoloji olarak da TeknoSeyir'i örnek verebilirim.
  • Keyifli adamlar ve taa falanda güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qabRiéL kullanıcısına yanıt
    Teknoseyir Kesinlikle En İyi Örneklerden Birisi
  • Oğuz sasi
    Evli ve oyuncu
    Pintipanda(yeni izlemeye başladım)

Burak oyunda 1 milyon murat abi gf bilmem kaç binkdn bu adamlarin 100bine ulaşamaması,koymuyo değil

• an itibariyle pintipanda'nın 191 bin takipçisi var. diğer gamer'lara bakarak kıyaslayınca gerçekten daha fazlasını hak ediyor.

samimi ve içten.
  • fedupsamania tek sucu küfürü tam edecek olsa bile kendini tutar etmez çünkü adam terbiyeli
  • Charlie Chaplin kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

iPhonedo'nun takipçi sayısı 90.000 küsür, muratabigf en son sanırım 500.000 filandı. Adalete bak.

millet fakir halkı seviyor villayı kıskanmşlar demekki
  • ben abarmıyorum

ve benim abone olduklarım

A'dan Z'ye

#Music
    Abone olundu

#YouTubedaPopülerTürkiye
    Abone olundu

abnormal_gamer999
    Abone olundu

alienstyles gaming
    Abone olundu

Burak Ortaç
    Abone olundu

Clickerz
    Abone olundu

Cyanyde Fox
    Abone olundu

DJ BL3ND
    Abone olundu

DJ Hadar
    Abone olundu

Efe Aydal
    Abone olundu

exp3rtt
    Abone olundu

Fail4FunTV
    Abone olundu

FPSkillerPC
    Abone olundu

Ghost Tino
    Abone olundu

Gink BLR
    Abone olundu

GTA Series Videos
    Abone olundu

Hak ve Eşitlik Partisi
    Abone olundu

K3
    Abone olundu

K-391
    Abone olundu

KarrotHD | D2
    Abone olundu

KIWIness Overall
    Abone olundu

LTNzCLAN
    Abone olundu

Mesut Çevik
    Abone olundu

Nailed it
    Abone olundu

NoCopyrightSounds
    Abone olundu

Nois4
    Abone olundu

NotAsEasy
    Abone olundu

Obvious Broom
    Abone olundu

Osman Pamukoğlu
    Abone olundu

Oyun Günlüğü
    Abone olundu

qqbd
    Abone olundu

romeCAESAR
    Abone olundu

soros18
    Abone olundu

Technopat
    Abone olundu

three09five
    Abone olundu

Türkçe Çeviri
    Abone olundu

xChrollo
    Abone olundu

şahinKA
    Abone olundu

Сторукий
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    :D Fazlaymış Bayaaa
  • Millet Zenginliğe Fakirliğe Değil,İnsanlığa Bakıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: perfect1907fb

:D Fazlaymış Bayaaa

abone olduklarımın çoğu blacklight oynayan pro gamer lardır çok taktik kaptım onlardan sunucuya bir giriyorum hepsi sunucudan çıkıyor hacker diyor küfrediyorlar bana
  • Babam da oyuncu
    Bayılıyorum adamın videolarına

• Siz nasıl biriyseniz olduğunuza uygun şeyi izlersiniz bu sadece youtube için değil çoğu şey için geçerli
    Seçimler, televizyondaki diziler, izlenen sporlar, oynanan oyunlar

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.