Şimdi Ara

Sitemdeki Bazı reklamlarda Kayma Oluyor Yardım Lütfen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Sitemin Header Kısmındaki Reklamların Bazılarında Kayma Oluyor. Bunun Bir Çözümü Var mı ? Ben Her şeyi Denedim Ve Olmadı. Demeye Çalıştığım Şey Aşağıdaki Resimde Mevcut. Teşekkürler...
     Sitemdeki Bazı reklamlarda Kayma Oluyor Yardım Lütfen

• masteronur05 M kullanıcısına yanıt
    Normalde de o şekilde gözüküyorsa, konum olarak öyle belirlenmiş.Düzeltilebilir, şu an mobil olduğum için buradan yardım edemem fakat bilgisayara geçince ne yapmanız gerektiğini söylerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Position Özellikleri Falan Belirliyorum Fakat Yinede Aynı Bu Durum. Acaba reklam Aldığım Yerin Scriptindemi Bir Sorun Var ?
    Peki margin değerini belirliyor musunuz?
  • evet margin belirledim padding belirledim ama olmadı reklam bannerlarıyla ilgili bir problem olduğunu sanıyorum ama bilmiyorum
    Olabilir, bunu anlamak için oraya aynı boyutlarda bir banner koyarak kayıp kaymadığına baktınız mı?https://placehold.it/ bu siteyi kullanarak istediğiniz boyutlarda bir banner oluşturabilirsiniz.Bunu denediyseniz ve yine kayıyorsa o zaman kodlamalarda bir sıkıntı var.Bunun içinde basit bir taslak hazırlayıp tekrar header bölümüne gömebiliriz.

<div class="kapsayan_bolum">
    <div class="logo_bolumu"></div>
    <div class="reklam_bolumu"></div>
    </div>

.kapsayan_bolum {width:960px;height:150px;float:left;}
    .logo_bolumu {width:300px;height:150px;float:left;}
    .reklam_bolumu {width:660px;height:150px;float:left;}

Gibi bir taslak ile tekrardan aynı yapıyı oluşturabilirsin.Böylece nerede hata var daha belli olur.

• Hocam Çok teşekkür ederim ama zaten bu yapıyı kullanıorum bende sorun galivba reklam banner ı ile alakalı destek birimine mesajımı bıraktım bekliorum şimdilik. Çok Teşekkürler Tekrar
    Rica ederim.Bende merak ettim şimdi, cevap gelirse buradan beni de bilgilendirirsiniz.
  • Hocam Sorunu Buldum Ben Sitemin CSS Dosyasında Resimlerin Otomatik Boyutlandırılması İle İlgili Bir Komut Var "img, object { max-width: 100%; height: auto; }" Bu Komutta "height:auto;" auto parametresi şeklinde değilde "%100" şeklinde bir parametre ekleyince düzeldi. teşekkürler tekrar. bana zaman ayırdınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masteronur05 -- 27 Ağustos 2015; 14:31:01 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.