Şimdi Ara

KONSOLLA TAKASLIK iPod Nano 2 GB (Beyaz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  KONSOLLA TAKASLIK iPod Nano 2 GB (Beyaz)

Arkadaşlar, elimde Danimarka'dan 2 ay önce gelmiş Beyaz iPod Nano var.. Orijinal silikon kılıf aldım, onunla kullanıyorum. Ürünün yanında orijinal tüm aksesuarları vardır.

Cep telefonumdan mp3 dinleyebildiğim için Nano bir işime yaramıyor, öyle kenarda duruyor. Aleti Play Station 2, PSP ne biliyim işte anlamıyorum aletlerden öyle bir oyun konsolu ile takas etmek istiyorum. Oyunla ve aletler ilgili pek bilgim yok, o yüzden tekliflerinizde beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. iPod tamamen sorunsuz, kullanacak birini bekliyor

İyi birşeyler teklif edinde bende oyun oynayayım seneler sonra

DÜZELTME : Nano'nun üzerine nakit para verebilirim, ya da duruma göre nakit alabilirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bhdrzrn -- 11 Aralık 2006; 15:38:31 >

• pm atan visor
  • P.M.'i cevaplayan ise AthloN
  • MSN E ekledim, grusmke isteyen visor
  • Cok temiz Game Cube + yanında 3 orjinal oyun var istersen takas yapabiliriz
  • Arkadaşlar P.M. ler cevaplandı..

Konsollardan pek anlamadığım için takas düşündüğünüz aletten bahsederseniz çok sevinirim..

(Çünkü hayatımda 2 kere PS1, 1 kere de PS2 oynadım.. Aletleri tanımıyorum, avantajlarını-dezaavantajlarını da bilmiyorum. Yardımınıza ihtiyacım var.)

Nano'yu kullanmadığım için benim için pek önemi yok, illa tam karşılığı fiyatta birşey almak zorunda değilim. Maksat değişik birşeyler olsun işte.. Ara sıra oyun oynarım
  • pm attım bende
  • ipood nanoyu alayim pm bekleyen visor
  • pm attım.
  • P.M.'ler cevaplandı
  • benimkini nie cevaplamadın
  • Pardon ya, cevaplandı
  • pm atan visor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visor -- 12 Aralık 2006; 9:14:49 >
  • Evet arkadaşlar, hala 2 GB iPod Nano ile takas yapılacak bir alet aranıyor, sanırım takas için en uygun alet PlayStation 2..

PM'leri bekliyorum..
  • ipoodu alan visor
  • Öyle olsun bakalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.