- x
Windows Office ayarlarını resetleme varmı?
1 Cevap4017 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1034 Mesaj
11 Aralık 2006; 13:14:27 

esela bir cok ayarı karistirilmis (pararaflar sekmeler madde numaralandırmalar simgeler aklınzıza ne geliyorsa) boyle olmus bi Win OFFiCe Programının ayarlarını sıfırlayabilirmiyiz..
Simdiden Herkese TSkler.

2793 Mesaj
11 Aralık 2006; 16:34:52 

Mesela wordde sorun ne araç çubukları?
Araç çubuğu özelliklerine gireceksin, varsayılan ayarlara dön ya da sıfırla gibi seçenekler görürsün tıkladığında o ayarlar düzelir.
mesela Yazım ayarları?
Biçim menüsünden yazı tipine gir varsayılanı seç.

Toptan bu ayarları değiştiriliyor mu officele aram çok iyi değil onu bilmiyorum ancak yeniden kurmak bu işi kesin olarak halledecektir , onun dışında dediğim şekillerde ayarları varsayılan olarak seçersen normal ayarlara döner.

Sitedede bu ayarlar var. Sıfırlama, varsayılan, varsayılan ayarlar gibi aratırsan ulaşırsın sanırım.

http://office.microsoft.com/

Dağlıca aslanlarına benden hatıra olsun yazdığım şiir, siz rahat uyuyun biz rahat uyuyoruz, uyuyoruz, uyuyoruz , uyuyoruz....
Türkiyede üç büyük uyuşturucu vardır 1- MAGAZİN 2- DİZİLER 3 - FUTBOL. UYANIN, UYANDIRIN.

ATATÜRK'ÜN TÜRK TANIMINI GÖRMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ. Tarih 18.05.2007 ziyaretçi sayısı 12672 / 19.09.2007 sayı 19180 :))
"SİZE SAVAŞMAYI DEĞİL ÖLMEYİ EMREDİYORUM". Allah o emri verenden de gözünü kırpmadan ölüme gidenden de razı olsun.
Ne Avrupa'dan ne de Arabistan'dan: Atalarım Asya'dan, dinim Allah'tan geldi.
Sen sevilmeyi hak etmiyorsun çünkü düşmana sığınmadın, takiye yapmadın, sen bop'çu değil Kuvayi Milliyecisin.
Bu şarkıya bitiyorum ya, tıklayın.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Yazılım Genel » Windows Office ayarlarını resetleme varmı?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.203