Şimdi Ara

Apple, iPhone 6 Plus için 'iSight' kamera değişim programı başlattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
4
Favori
2.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple, iPhone 6 Plus için 'iSight' kamera değişim programı başlattı 

Teknoloji devi Apple, iPhone 6 Plus için "iSight" kamera değişim programı başlattı.

Değişim programı Eylül 2014 ve Ocak 2015 tarihleri arasında satılan ve iSight kamera (Arka) modülü kaynaklı "bulanık" fotoğraf çekimi gerçekleştiren iPhone 6 Plus modellerini kapsıyor. Bu sorunu yaşayan cihazların kamera modülü ücretsiz olarak Apple yetkili servislerinde değiştiriliyor.

Telefonunuzun program kapsamında olup olmadığını seri numarası üzerinden burada öğrenebilirsiniz.

• Apple'ın bu yönünü seviyorum işte. Başka bir üretici olsa bunu yapmazdı. Güncelleme gelecek diye eveleyip geveleyip üstünü bir şekilde örterdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Apple'ın bu yönünü seviyorum işte. Başka bir üretici olsa bunu yapmazdı. Güncelleme gelecek diye eveleyip geveleyip üstünü bir şekilde örterdi.

Bende apple gibi satis yapsam hemde o fiyattan gozum kapali degisim programi baslatirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimki programa dahil,ekrandada ölü pixel var 2 sorundan dolayı hem kamera hem ekranı değiştirmezler diye düşünüyorum.İnşallah cihaz değişimi olacak

• benim bi arkadaşımda da var aynı sorun işin garibi ekran tarafından küçük bi mıknatıs yapıştırınca mıknatısı kaydırarak manuel focus yapabiliyorsun ve düzgün çekiyo tabiki bi çözüm değil manyetik bi parçada sorun var sanırım

• Apple'ın Tek sevdiğim Yönü Sorunu Kabul Edip Cihaz Değişimi veya onarımı yapması,Diğer Üreticiler olsa kullanıcı hatası der yada güncelleme bekleyin der geçerlerdi...

• The serial number you entered is not eligible under this program because either:
    - It’s not in the affected serial number range.
    - Our records show that your iSight camera has already been replaced.
    - Our records show it’s no longer eligible for a free replacement under this program. If you have questions, please contact Apple.

simdi benim 6 plus degisim iceriyormu icermiyormu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

The serial number you entered is not eligible under this program because either:
    - It’s not in the affected serial number range.
    - Our records show that your iSight camera has already been replaced.
    - Our records show it’s no longer eligible for a free replacement under this program. If you have questions, please contact Apple.

simdi benim 6 plus degisim iceriyormu icermiyormu ?

Maalesef içermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanTnçr -- 22 Ağustos 2015; 12:37:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

quote:

Apple'ın bu yönünü seviyorum işte. Başka bir üretici olsa bunu yapmazdı. Güncelleme gelecek diye eveleyip geveleyip üstünü bir şekilde örterdi.

Bende apple gibi satis yapsam hemde o fiyattan gozum kapali degisim programi baslatirdim.

Hangi fiyattan? Amerika, Avrupa gibi gelişmiş batı ülkelerinde iPhone fiyatlarını ülkemizdeki gibi zannediyorsun sanırım? Vergi adaletsizliği yüzünden 3000 lirayı gördük. O vergileri çıkarıp makul bir vergi oranından satılsa en fazla 1700 civarı olur. Vatandaşını sömüren biri varsa burada o da devlettir.

• İşte milletin samsung yerine apple almasının bir nedeni de bu.

• Bence swap vermeleri daha iyi olurdu. İp5 gibi üst tus değişim programındaki gibi.

• Değişim programına dahil.

• Bazi arkadaslar hemen apple da apple demis ama biraz hatirlayalim lutfen. htc one m7 serisindeki pembe kamera sorununuda ucretsiz degistiriyordu. Hic bir firma babamizin degil, objektif olalim bu konularda lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: deoksiriboz1001

İşte milletin samsung yerine apple almasının bir nedeni de bu.

Aynı zamanda almamasının.

• quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

quote:

iphone avrupa da 200 dolara satılıyor da bizim mi haberimiz yok.
    700 dolara satılıyor o da burada 2000 tl yapar yine ölüsü.
    Ayrıca bu vergi sadece Apple ürünlerine var sanırım devlet Apple karşıtı olmalı size göre.
  • Arkadaşlar benim telefon da dahil değişim programına. Swap cihaz vermezler mi acaba?

• Adamlar nasıl bir kazanca sahipler düşünün. Fabrika çıkışında 200 $ bile etmeyen maliyeti 700 $ gibi bir fiyata satıyorlar. Yani bire bir değişimde hala kârdalar.

• Benim cihaza da çıktı ama sorun nedir tam olarak anlamadım. Şimdi 3 tane plus var evde üçü de aynı tarihte alındı. Sorunun ne oldugunu söylerseniz kıyaslayacağım hepsini. Belki hepsi sorunlu değildir. Gözle görülür bir durum yok zaten ama

• quote:

KArdeş sen apple ve google dan nefret ederdin Şimdi bakıyorum sevgi beslemeye başlamışsın. Seni symbian kısmından tanıyorum : )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blackrz kullanıcısına yanıt
    Sizi şöyle alalım o zaman ;

https://discussions.apple.com/thread/6615233
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.