Şimdi Ara

280 tlya Logitech G930 alsammı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amazondan 0 alma şansım var alsammı arkadaşlar ?

Bide benim ses kartım yok, kulaklığın içinde ses kartı varmı ?

• Ben kullanıyorum zaten alıcısı ses Kartı görevi Görüyor bence çok kaliteli Amazon fiyatını hakediyor gerçi biz 70 dolara almıştık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cidden güzel kulaklık kullandım 2 tanede sattım. herkes memnun. he ama a50 gibi bir kalite aramayın fakat oyun konusunda falasıyla tatmin eder sizi. filmlerde mükemmel oluyor hele o filmlerde :Dd:
  • quote:

Orijinalden alıntı: kekomania

cidden güzel kulaklık kullandım 2 tanede sattım. herkes memnun. he ama a50 gibi bir kalite aramayın fakat oyun konusunda falasıyla tatmin eder sizi. filmlerde mükemmel oluyor hele o filmlerde :Dd:

mikrofonu hakkında ne söylersiniz ?
  • super hocam steelseries den bile iyi hele ses avatarlarini kullanmak super birsey ayrica soylediginizide size hafif bir ses ile iletiyor. ama g35 alin satmayi dusunmuyorsaniz saniye basi 2.4 ghz yiyecek beyniniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar 💵 şuan uçudlardayken amazondan alışveriş mantıklı değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu linkteki ürünü almayı düşünüyorum şuan Fransa/Cannesteyim 11 eylülde türkiyeye dönüyorum ilk önce;

1-hiç amazondan alışveriş yapmadım aynı bizim hepsiburada teknosa gibi site demi bunlar sıfır kapalı kutu ?
    2-Fransadayım diye daha hızlı gelmezmi türkiyeye nazaran
    3-Kulaklık Nasıl ? şimdiden teşekkürler

http://www.amazon.com/L...-Surround/dp/B003VANOFY

türkiyede 600-700 arası telefon fiyatları istiyorlar ben 230 TLye kapamış oluyorum bu şekil bide Ebayda buldum daha ucuza o galiba 2inci el hiç anlamam bu olaylardan hiçte alışverişim olmadı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.