Şimdi Ara

ALINIK Samsun 850 Evo 250 GB SSD (Sanalpazar üzerinden.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sıfır ya da 2. el (2. el olursa az kullanılmış ve faturalı olmalı) Samsung Evo 850 250 GB SSD arıyorum.

Sıfır, faturalı ve ücretsiz kargo ile 350 liraya satılıyor.

Bu fiyat civarından fiyat önerecekler boşuna zahmet etmesin.

Alım sanalpazar ya da gittigidiyor üzerinden olacaktır. (Taksitle alacağım.)

Sıfır için maksimum 300 lira.

2. el için maksimum 250 lira ödeyebilirim.

Bu şartların kabul eden ve elinde olan arkadaşlar lütfen PM ile iletişime geçsin.

NOT: Eşdeğer SSD lerde önerebilirsiniz. Yalnız fiyatlar o seviyede olmalı.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mat2000 -- 22 Ağustos 2015; 13:13:42 >

• aynı şartlarda 1 adet de ben alacağım sanalpazar üzerinden
  • osmanhasimcan kullanıcısına yanıt
    Zor buluruz gibi geliyor bana ama bakalım.

Sıfırı 360 lira (kargo dahil ve 9 taksit.) fakat arkadaşlar yurt dışından gelen garantisi olmayana 350 lira,

ya da 2. el olana 300 liradan fazla istiyor.

Nasıl bir piyasası var mübarek SSD'lerin. 2. elleri bile sıfır fiyatına gidiyor.

Altın yerine SSD stoklayıp biraz kullandıktan sonra sıfır fiyatına yine satarım.

1-2 gün daha bulmazsam gidip 50-60 lira daha fazla verip sıfır alacağım gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mat2000 -- 26 Ağustos 2015; 23:16:17 >
  • mat2000 kullanıcısına yanıt
    geçen hafta mediamarkt 120 liklerini bir hata sonucu 129 dan sattı hepsini göndermişler alamadık 2 adet alırdık yoksa
  • osmanhasimcan kullanıcısına yanıt
    120'lik yetmez gibi geliyor bana.

?u anda windows 10 kurulu. (1 tane oyun o da FM 2015 ve birkaç basit program ve telefonlaryn yedekleri vs.) yakla?yk 100 GB dolu.

1-2 bir ?ey daha yüklersem 120'lik yetmez. Sürekli alaca?ym bir ?ey de?il, almy?ken uzun süre götürsün diye bakyyorum.
  • arkadaşlar merhaba sıfır 240 gb corsair ssd xtb serisi ultra hızlıdır ürün garantilidir sıfır ve kutusundadır güvenlik bandı açılmamıştır 400 tl son.
     ALINIK Samsun 850 Evo 250 GB SSD (Sanalpazar üzerinden.) ALINIK Samsun 850 Evo 250 GB SSD (Sanalpazar üzerinden.) ALINIK Samsun 850 Evo 250 GB SSD (Sanalpazar üzerinden.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.