Şimdi Ara

1MS 144HZ Oyuncu Monitörü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• güncel
  • Benq
  • bence Asus, sonuçta kendini kanıtlamış bir model. Epeydir satılıyor. Ancak fiyat ve kampanya olarak daha uygun bulunabilir mi bakın derim.
  • Benq daha karizma duruyor. Bence Benq

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler beyler,
    @bocekgrafik
    Mürsel hocam siz ne dersiniz ?
  • Ben bıraktım bu işleri artık...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus VG248QE kullanıyorum renk ayarları bir hayli vaktimi aldı ama çok memnunum. Benq kullanmadım, araştırmadım bile bu yüzden Benq'dan daha iyidir diyemeyeceğim sadece aldığım üründen çok memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Ben bıraktım bu işleri artık...

Anlıyorum hocam sizi, iş olarak değilde hobi olarak baksanız en azından :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queloon

Asus VG248QE kullanıyorum renk ayarları bir hayli vaktimi aldı ama çok memnunum. Benq kullanmadım, araştırmadım bile bu yüzden Benq'dan daha iyidir diyemeyeceğim sadece aldığım üründen çok memnunum.

Hocam siyahlar nasıl bazıları gri gözüküyor simsayah bir görüntü olmuyor diyorda? atıyorum bir korku oyunu oynuyoruz karanlık yerler grimi siyah mı gözüküyor?
  • Theater modda kullanıyorum monitörü çok memnunum siyah düzeyinden. Standartta bazen siyahlar sorun yaratabiliyor.
  • Amazon'dan alabileceksen şuda olur:

http://www.amazon.com/Acer-XB240H-Abpr-24-Inch-Widescreen/dp/B00QS0AK6U/

Senin seçtiğin 2 modelde de g-sync yok, bu aynı paraya g-sync vaad ediyor.
  • amazondanda alınır alınmasınaya garanti sıkıntısı oluyor,o kadar para verip elinde kalmasını göze alamıyorum. :) gsync daha yaygınlaşmadı mı ne pek gscynli monitör yok gibi.aslına bkaarsan 1300 üzerine çıkıpta gsycsiz monitör almak benimzde zoeuma gidiyor ama şuan gsycliler 2binnin üzerinde.diğer yandan 1ms 144hzliik görüntüsü muadillerine oranla güzel bir moniyör arıyorum.işte asus var yukarda dediğim,benQnun var 2430t ,bir de eizo fg2421 varda onunda fiyatı 1888tl.elimdeki monitör gidici yakın bir zmaanda moitör almam gerekiyor,bu kurda bu seçeneklerde nasıl olacdak bakalım...
    @MonacoDoom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -SKYNET- -- 27 Ağustos 2015; 21:26:24 >
  • Ben de Benq almayı düşünüyorum. Asus'un modeli bayağı eski sayılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: H4PPY

Ben de Benq almayı düşünüyorum. Asus'un modeli bayağı eski sayılır.

asusta tekj cezbeden tarafı 3d vision desteğinin olması,bazen düşünüyorum acaba ilerde gözlüğü alırmıyım diye.3d tv var 3d video izliyorum ama tvler pasif shutterlar bu gözlükle aktif shuttera geçiş oluyor,yani daha kaliteli 3d film keyfi sunuyor diye.diğer yandanda benQnun oyun gezgini editörünün incelemesine göre renkjler gayet iyiymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: --STALKER--

quote:

asusta tekj cezbeden tarafı 3d vision desteğinin olması,bazen düşünüyorum acaba ilerde gözlüğü alırmıyım diye.3d tv var 3d video izliyorum ama tvler pasif shutterlar bu gözlükle aktif shuttera geçiş oluyor,yani daha kaliteli 3d film keyfi sunuyor diye.diğer yandanda benQnun oyun gezgini editörünün incelemesine göre renkjler gayet iyiymiş

Aynı 3D desteği BENQ monitörde de var.

• quote:

Orijinalden alıntı: sparcle

quote:

Orijinalden alıntı: --STALKER--

quote:

Aynı 3D desteği BENQ monitörde de var.

http://gaming.benq.com/gaming-monitor/xl2430t
    3d ready teknoloji bu monitörde yok hocam

• Bence 3D çok da önemli değil monitörlerde, ama siz bilirsiniz yine de. Benq modelinde bir de fare gibi bir şey geliyor yanında onun için amayı düşünüyorum ben de

http://gamingcentral.in/wp-content/uploads/2015/08/gallery-2.jpg
  • Hocam bende benq 2411z kullanıyorum çok memnunum isterseniz bir bakın . Chris brown'un incelemesihttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=101358706&p=1#101358706

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @H4PPY
    Evet 3d çok önemli değil ama seçimlerde monitöre bir artı katıyor tabi.birde şu var 3d aktif shutter gözlüğünü alınca 3d led tvlerden daha başarılı 3d keyfi sunuyormuş.biraz bu cezbediyor adamı. :)Ben o fareciğin yuvasını bardak bırakma yeri olarak kullanmayı düşlünüyorum böyle bir şey alırsam

@hidayet güneşi
    evet hocam incelediydim bu çalışmayı,adam gerçekten iyi sunum yapmış helal olsun.BenQ bazında xl 2430t daha iyidir diye düşünüüyorum,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -SKYNET- -- 28 Ağustos 2015; 21:45:04 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.