Şimdi Ara

command.exe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayarıma virüs girmişti,bende onu sildim.Şimdi bilgisayar açılırken command.exe diye bi ms dos uygulaması açıyo.Ben onu aratınca 2 tane command.exe buldum.Ben onun sadece 1 sini silebildim.Şimdi açınca yine command.exe açılıyo fakat bu sefer hata veriyo bana ya yoksay diyo yada kapat diyo.Bunu tamamen kaldırmanın bir yolu yok mu?Yada bu neişe yarıyor?

• başlat-->çalıştır de oraya msconfig yaz yukardan son sekmeye gel(başlangıç) ordan yabancı gördüğün tüm uygulamaları kaldır
  • ya kadeş saol dediğini yaptımda bu seferde orda açılırken command.exe yerine sistem yapılandırmasıyla ilgili bişey çıkıyo.Bide ms config yazıp başlangıç diyince virüsün isminide gördüm(diay) ama ben o virüsü silmiştim.
  • çıkınca bi check box var. onu check'le
  • senin diay diye boot ta gördügün kayıtta kalmış o spy in kalıntısı..yanındak checki kaldır..regedit ten diay diye arat..onu da sil..
    sistem yapılandırma daki gelen mesaj da onayladıgını gösterir checki işeratle..
    bundan sonra o uyarı sistem yapılandırmada degişiklik yapmadıkca gelmez..
  • BİLGİSAYARIMA VİRÜS GİRDİ TEMİZLEDİKTEN SONRA COMMAND.EXE BULUNAMADI HATASI VERİYOR VE C VEYA D DİSKİNE MOUSE İLE İKİ DEFA TIKLADIĞINDA ACMIYOR ANCAK SAĞ MAUSE KONTROL MENUSÜYLE ACILIYOR . İKİ DEFA TIKLADIĞINDA COMMAND.EXE BULUNAMADI HATA KODU VERİYOR LÜTFEN BİLENLER BİR YOL GÖSTERSİN.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.