Şimdi Ara

Fiat ducato 2012 Makas Burcu Sesi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba DH 20 gün önce 2. el olarak beğenerek aldığım 2012 model uzun şase fiat ducato marka aracımı kullanırken beni deli eden bir sesle karşılaştım düzyolda ses hisedilmesede hafif bozuk ve soğuk asfalt yollarda (köy yollarında) Makas Burclarından çok rahatsiz edici sesler geliyor severek aldığım arabadan soğdum satmayı dahi düşünüyorum yağlamayı denedik su falan tuttuk yine aynı ses aracın içinden duyulan gıcırtı sesi dışından daha beter bir şekilde geliyor bunun bir çözümü varmıdır ?

• yokmu bilen ???
  • yukarı yukarı
  • Burç lastiklerini değiştirin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ticari ve anladığım kadarıyla da van tipi bir araç. Bu tür sesler normal olmalı.
  • sanayide makasçı bır abide yağladık falan 2-3 hafta ses yoktu şimdi ufak ufak başladı tekrar sırf bu yuzden satacaz arabayı

edit:ayrıca bir arkadaş bir aracın arka burç makaslarıyla değiştirilebilecğini sölemişti sanırım peugeot boxer içindi bu yani ducato ile boxer kasa hemen hemen aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legand54 -- 19 Ekim 2015; 21:15:54 >
  • legand54 kullanıcısına yanıt
    Ducatoda rastladigim sikinti cok gicirtiyor master alin keyfinize bakin

• ondan oncede 2006 master vardı harbiden iyi arabaydı ama :D
  • legand54 kullanıcısına yanıt
    Gercekten guzel araba ama 16+1 de dar kaliyor biraz daha uzun olsa iyi olacak

• verdiğiniz yanıtlar için teşekürler soğuk havalarda ses kesiliyo zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.