Şimdi Ara

3.2.1... Lenovo z 5070 840m full hd

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
2.905
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ürün çok sıcak bence son 2 adet kaldı ben aldım bir adet
    2000 den aşağı yok sadece outlet ve 2 yil garantili
    2. Elleri bu fiyatlardan başlıyor
    http://m.n11.com/lenovo-z5070-59-436450-i5-4210u-8gb-1tb-8gb-ssdh-156-2gb-vga-P73079712

• Gercek nedir neo? Bu soludugun hava mi sence?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaptım bi tane bu fiyata kaçmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oo kafalar guzel gene

• NOT: Bu ürün DOA kapsamındadır.

DOA Ürün Nedir?

İlk kullanımda donanım veya yazılım problemi olan ürünler yetkili servislerde onarılıp yine orijinal haliyle, indirimli fiyatla satışa çıkarılmaktadır.

Bu ürünlere DOA (Dead on Arrival) ürünü denilmektedir.

Ürünlerin garantisi yine yetkili servisler tarafından verilmekte ve garanti süresi ürünün satışından itibaren başlamaktadır. Garanti süreleri de SIFIR ürünler gibi 2 senedir.

Bu ürünler 2. El değildir %95 i hiç kullanılmamıştır. Sıfır ürünlere göre daha indirimlidir.
  • Bunun kapali kutusu 1600 tl idi zaten n11 %10 indirimiyle 1400 cuvarina cekilirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: asertyu

Bunun kapali kutusu 1600 tl idi zaten n11 %10 indirimiyle 1400 cuvarina cekilirdi

Link alayım varsa satan alkislarim seni
    Dolar 3 tl fiyatlar yükseldi bu kasa 10 numara bence

• Forumda para çok millet ne görse kapıyor bu muslukların suyu nerden geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkanTEAC S kullanıcısına yanıt
    4 gb kartlisini aldim.20 nisanda ekran cok ince elim hafiften degdi ekranin ortasinda yesil cizgi olustu.bastirinca duzeliuordu.iade ettim x550jk aldim.ekran inceligi haric kasasi cok iyi.ama ekran karti iyi degil

• quote:

Orijinalden alıntı: asertyu

4 gb kartlisini aldim.20 nisanda ekran cok ince elim hafiften degdi ekranin ortasinda yesil cizgi olustu.bastirinca duzeliuordu.iade ettim x550jk aldim.ekran inceligi haric kasasi cok iyi.ama ekran karti iyi degil

Oyunlarda kotumu 840m
    2000 den asagida yok piyasa fiyati ii geldi bana

Denedim tatmin etmedi beni iade ettim ekrani bahane edip en az gtx850 olmali

• asertyu kullanıcısına yanıt
    emin misiniz 840m in 4gb olduğuna bildiğim kadarı ile 840m de 2gb var içindeki hd4xxx veya 5xxxx her ne ise onun 2gb rami de ekleyip 4gb diye satıyorlar.
    840m de mediumm high arası gta5 35-40 fps civarı alırsınız ekran kartı orta seviye bir oyuncu için yeterlidir.
    oyunda yeterli olur gta5 740m ile medium high arası oynuyorum
    840m ondan daha iyi memnun kalırsınız bu fiyata gönderirler ise kaçırılmayacak bir bilgisayar..
  • Aç 2 fake hesap. Bu fiyata kaçmaz diye konu aç. Altına da 1 tane kaptım yaz tamamdır.

Yer mi DH
  • yusuf24 kullanıcısına yanıt
    yok dostum bu ürünün şu anki değeri 2000 civarı daha 2 hafta önce arkadaşım aldı 2200tl ye teknosadan
    http://www.bimeks.com.tr/urun/145415/lenovo-z5070-59-436450-w8-.aspx şuan bimekste 2000tl

diyorum bu ürünü bu fiyata yollarlarsa gerçekten kaçırılmayacak bir ürün
    kendim z500 kullanıyorum 740m kart var i5 işlemci bu onun biraz yenilenmiş hali işlemcisi düşürlmüş gpu iyi ve bunda fhd ekran var
    bu fiyata bulunmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: version53

yok dostum bu ürünün şu anki değeri 2000 civarı daha 2 hafta önce arkadaşım aldı 2200tl ye teknosadan
    http://www.bimeks.com.tr/urun/145415/lenovo-z5070-59-436450-w8-.aspx şuan bimekste 2000tl

diyorum bu ürünü bu fiyata yollarlarsa gerçekten kaçırılmayacak bir ürün
    kendim z500 kullanıyorum 740m kart var i5 işlemci bu onun biraz yenilenmiş hali işlemcisi düşürlmüş gpu iyi ve bunda fhd ekran var
    bu fiyata bulunmaz

Bu çöpe 2200tl veren gidip kendini balkondan aşağı atsın. 2000tl asla etmez. Doa olarak 1000tl olursa alınabilir.

2 adet lenovo bilgisayar kullandım. Kalite sıfır. Kimseye tavsiye etmiyorum kelepir olmadıkça.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 20 Ağustos 2015; 23:50:56 >

• yusuf24 kullanıcısına yanıt
    çöp dediğiniz bilgisayar son 1-2 sene içinde bu foruma da damgasını vuran bir bilgisayarn yeni sürümü ben 1700 tl ye almıştım 1.5 sene önce şuan ki dolar kurundan dolayı fiyat yüksek o dönemde pcdepo benzeri sitelerden freedos 1400 civarına alanlar olmuş

http://forum.donanimhaber.com/m_73805701/mpage_107/tm.htm 107 sayfa yazılmış bu bilgisayar hakkında tek başlık altında çöp diyip geçilcek bir makine değil
  • alan alsın karışmayız ama etmez.oyuncu değilseniz alın yoksa x550 jk bu fiyat civarına
  • Full HD olduğuna bakıp da almayın hemen, ekranı oldukça kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 21 Ağustos 2015; 1:49:04 >
  • 840m güzel karttır. Gta 5i 30fpsde ayarlar highda sıkıntısız oynatır
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.