Şimdi Ara

EN ROMANTİK EN DUYGUSAL FİLM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
3
Favori
150.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bana en romantik film lerin listeleri lazım en basit örnek olarak
    Swift November Tarzında filmler gibi Çok romantik olacak yardım ederseniz sevinirim [Yanlış yazmış olabilirim]

Şimdiden teşekkür ederim.

• Şimdiye kadar izlediğim en mükemmel duygusal film. üzerine hiç bir filmi koyamam Japonlar yapmışlar o yüzden pek bilinmiyor.. sharebus.com'da filmle ilgili bir yazım mevcut Be With You. izleyenler boşuna izlemişiz vs. yorumlarda bulunmakta zorlanacakları bir yapım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holywars -- 12 Aralık 2006; 0:16:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: holywars

Şimdiye kadar izlediğim en mükemmel duygusal film. üzerine hiç bir filmi koyamam Japonlar yapmışlar o yüzden pek bilinmiyor.. sharebus.com'da filmle ilgili bir yazım mevcut Be With You. izleyenler boşuna izlemişiz vs. yorumlarda bulunmakta zorlanacakları bir yapım.

Aslında oda var ama onuda izlemedim

Bide musandia nın listedeki serendipity gerçekten harika bir filmdir.Ama romantik komedi bide listenin başına komşu kızını eklemesi bitirdi beni

Road home da var Ama izlemediğim için tavsiye edemiyorum.Hobilarim arasında artık film izlemek değil film indirmek var

Eklemeye devam

Ben kore filmlerinin çoğunu burdan indirmişimdir.Gene yazayım belki birine yararı dokunur.

Ölmeden Önce İzlenmesi Gereken..., ...100 Kore Filmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Raskolnikov

quote:

Orjinalden alıntı: holywars

Şimdiye kadar izlediğim en mükemmel duygusal film. üzerine hiç bir filmi koyamam Japonlar yapmışlar o yüzden pek bilinmiyor.. sharebus.com'da filmle ilgili bir yazım mevcut Be With You. izleyenler boşuna izlemişiz vs. yorumlarda bulunmakta zorlanacakları bir yapım.

Aslında oda var ama onuda izlemedim

Bide musandia nın listedeki serendipity gerçekten harika bir filmdir.Ama romantik komedi bide listenin başına komşu kızını eklemesi bitirdi beni

Road home da var Ama izlemediğim için tavsiye edemiyorum.Hobilarim arasında artık film izlemek değil film indirmek var

Eklemeye devam

Ben kore filmlerinin çoğunu burdan indirmişimdir.Gene yazayım belki birine yararı dokunur.

Ölmeden Önce İzlenmesi Gereken..., ...100 Kore Filmi

Gülmen için bir neden göremedim ya neyse Raskolnikov

Tek tavsiye edecegim film Be With You'dur o ve diğerleri diye ayırıyorum artık..Raskolnikov tavsiye ederim indirip seyretmediysen pişman olursun neden bu kadar geç seyrettim diye.

En romantik ve duygusal filmler denilmiş ama bazı arkadaşlar komedi filmlerini de eklemişler listeye
  • Nasıl olsa yazılmıstır diyordum ama gormeyince şaşırdım. Romantik/Duygusal filimler icinde kesinlikle izlenilmesi gereken sıcacık bir film.
    IMDB puanı da oldukca yuksek 8.0 . Ekşi'de falan da yorumları okursaız görürsünüz ki çogu kişinin hayatının filmi olmuş bile.
    Türü sevene , hatta film zevki olup da bu türü sevmeyene bile tavsiye ederim.

Once (2006)
    http://www.imdb.com/title/tt0907657/

EN ROMANTİK EN DUYGUSAL FİLM
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakani85

arkadaşlar bi gece yatakta uyuklarken bi duygusal film izliyordum ama duygusallığın dibine vurmuşlar uykulu uykulu ağlayacaktım nerdeys. cnbce de izlemiştim yada e2 demi tam hatırlamıyorum adamın yadea kadının adı yada her ikisinin de adı amerika eyaleti ismimiydi neydi onu çok aradım bulamadım. konusu üniversitede tanışan ileri yaşlı bir adamla genç kızın aşık olması ve ileride birbirlerinin ölümcül hastalıklarını öğrenmeleriyle aşklarının daha güçlü bir hale gelmesini hatırlıyorum. bu filmin adını bilen varsa cennetlik :) hadi bakalım bir beyin fırtınası bekliyorum sizden :)

Griffin & Phoenix

http://www.imdb.com/title/tt0460812/
  • quote:

Orijinalden alıntı: saviola83

quote:

Orijinalden alıntı: hakani85

arkadaşlar bi gece yatakta uyuklarken bi duygusal film izliyordum ama duygusallığın dibine vurmuşlar uykulu uykulu ağlayacaktım nerdeys. cnbce de izlemiştim yada e2 demi tam hatırlamıyorum adamın yadea kadının adı yada her ikisinin de adı amerika eyaleti ismimiydi neydi onu çok aradım bulamadım. konusu üniversitede tanışan ileri yaşlı bir adamla genç kızın aşık olması ve ileride birbirlerinin ölümcül hastalıklarını öğrenmeleriyle aşklarının daha güçlü bir hale gelmesini hatırlıyorum. bu filmin adını bilen varsa cennetlik :) hadi bakalım bir beyin fırtınası bekliyorum sizden :)

Griffin & Phoenix

http://www.imdb.com/title/tt0460812/

hay aklınla bin yaşa hocam ne kadar sevindim bilemezsin. düşün düşün kafayı yiyecektim :) tekrardan teşekkürler ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.