Şimdi Ara

YAKINDA 2048K ADSL 29YTL GERÇEK HABER !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
0
Favori
5.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2008 başında avrupa birliği yasaları çerçevesinde adsl internet hızları tek hıza çıkarılıp yani hepsi kotasız 2048k olup fiyatı 29 ytl olacak.

şu anda biliyorsunuz telekom çalışanları kotasız 2048k adsl i 29 ytl fiyata kullanıyorlar.yakında bütün kullanıclıar bu şekilde kullanacaklar.

Kaynak : Erenköy Telekom / İstanbul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U t k U -- 10 Aralık 2006; 22:47:54 >

• 3gb kota olmazsa TT ye küserim bak...
  • Nezaman mış?
  • Kotalar da artsın bari, 3gb olur mu ya
  • yakından kastın kaç sene ?
  • 2008 diyor.. o zamana kim öle kim kala bu yıl sonu yapsalardı ya bunu..

tr'de bu tarz işler zor yürür biraz bürokrasi girmiştir devreye..

+umarım doğrudur..
  • OOhhooooooo... Adamlar 256 yı 49 a verio halen. 1 sene sonra nası hız 8 katına çıkacak? Yalan dolan...
  • telekom çalışanları sınırsız kullanıyorlar. 2048 sınırsızı 29 ytlye koklatmazlar bize. kesinlikle kota olacaktır ve 2048 bağlantıyla 3gb kota daha çabuk dolacaktır. kazanan yine telekom olacaktır paralar cebine dolacaktır
  • yalan be TT VE SINIRSIZ 2048 29YTL BİRBİRİNE İKİ ZIT KELİME
  • 2008 de ben kısmetse Askerde olacağım
  • o zaman avrupa 8888mbit e geçer bea
  • 2008 mi ooooo bekle babam bekle
  • kotasız???
    2 mbit???
    29 ytl???

oldu canım başka??? telekomun o kadar kapasitesi var mıymış.

• Allahım güç ver bana sığındım sana bu ne dayanılmaz bir hız sabır ver banaaaa
    Yeter artık bitsin downloadlarım artsın hızım ümitsiz haykırıyorum ne olur hız ver banaaaaa
  • bari 2008 deki olayı haber yapıp milleti heycanlandırmayın.

Bi söz vardır, dereyi görmeden paçaları sıvamak. Ben hiç umutlanmıyorum yani aynı tas aynı hamam devam edeceğe benziyor şu anki duruma bakarsa
  • TT 50mbit hız yapsa bile 3 gb kotadan şaşmazlar.. AB yide kandırılar aha bizim hızımım 50mbit diye..
  • quote:

Orjinalden alıntı: BJKKKKK

2008 de ben kısmetse Askerde olacağım

bende askerde olacam..biz dönünceye kadar ab ye giremeyeceğimizi anlar bizimkiler döndüğümüzde bugün kullanılan tarifelerle yine karşı karşıya kalmış oluruz yani hayatımızda bişey değişmemiş olcak
  • benm askere gitmeme daha cok var ama yurt disi kapasitelerii artirmadikarisurece tam kapasite hayal bize anca kendi aramizda dosya al ver yani yurt icinde hizliolur net. ee cogu sitenin serverida yurt disinda olduguna gore .....
  • Kaynak var mı?
  • İnanmam
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.