Şimdi Ara

Samsung Gear S2 akıllı saati ile ilgili bir video yayımlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Gear S2 akıllı saati ile ilgili bir video yayımlandı

Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus modellerinin tanıtıldığı etkinlikte yeni akıllı saatinin ilk işaretlerini veren Samsung, yavaş yavaş paylaşımlarını yoğunlaştırıyor. Akıllı saat ile ilgili şimdi de bir video paylaşıldı.

Çember şeklindeki tasarımı ile Samsung açısından bir ilk olacak Gear S2, kadranın etrafındaki çemberin sağa-sola çevrilmesi ile çeşitli fonksiyonlara erişim sağlayabilecek. Bu da akıllı saat pazarı açısından bir ilk olacak. 

Tizen işletim sistemini temel alacak akıllı saatin arayüzü de bu çembere göre optimize edilmiş durumda. Çember çevrildikçe ikon şeklinde kadranın etrafına dizilmiş uygulama kısayolları arasında geçiş yapılabilecek ve sonrasında uygulamaya gidilecek.

Akıllı saatte ayrıca fitness takibi, sayısız saat teması, kronometre, S Health uygulaması gibi pek çok özellik yer alacak. Muhtemelen yılın en ilgi çeken akıllı saatlerinden birisi olmaya aday Samsung Gear S2, IFA 2015 fuarının başlangıcı olan 3 Eylül tarihinde tanıtılacak.  

• apple watch arayüzü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sim Kart ile çıkacaksa alınması gereken şık bir ürün olmuş.
  • Tasarım çok hoş gerçekten.Pil ömrude iyi olursa alınabilir.

• yettiniz be ne akıllı saate muhtaçmışsınız.hergün yenisi çıkıyor.baattinin lafı aklıma geldi...

"eskiden bilgisayar masaüstündeydi,sonra dizüstüne geldi.bugün cebimize sokuyoruz daha ufalınca yarın neremize sokucaz"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 20 Ağustos 2015; 10:27:09 >
  • hep iki(2) ler iyi olmak zorunda mı, mahsustan mı yapıyorlar? :)

galaxy s2
    lg g2
    gear s2

• Çalmanında bir haddi hududu olur.apple watch uygulama arayüzünü olduğu gibi almış adamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: asaltek

hep iki(2) ler iyi olmak zorunda mı, mahsustan mı yapıyorlar? :)

galaxy s2
    lg g2
    gear s2

Note 2 :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Force Touch li değilse bir anlamı yok.

Kendi işletim sistemi olması da tuhaf. Android Wear dururken.

• tasarımını sevdim. diğer android cihazlar ile uyumlu olsun ve bataryası birkaç günü çıkarsın alırım.

• tizenle gelecekse çöp,neden Android Wear Kullanılmaz Anlamış Değilim...

• Açıkcası ikon şekillerini görüpte, apple ikonlarına benzetenlerin yada apple arayüzü diyenlerin tizen arayüzünü hiç görmediklerini düşünüyorum.
    Samsung'un apple'ın saati daha ortalarda yokken yapıp satmaya başladığı tizen telefonlarda bu ikonlar kullanılıyor...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.