Şimdi Ara

HTC'nin yeni amiral gemisi modeli O2 Snapdragon 820 ile birlikte gelebilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  HTC'nin yeni amiral gemisi modeli O2 Snapdragon 820 ile birlikte gelebilir 

HTC kötü gidişata dur demek için çözüm üretmeye devam ediyor. Son olarak bazı çalışalarla yollarını ayıran ve üretim fabrikasını Çin'li üreticilere satan şirket şimdi de kurtarıcı bir model üzerinde çalışıyor.

Yeni modelin adının HTC O2 olacağı iddiaları bir süredir gündemde. Bu kez ise Çinli MyDrivers bazı kaynaklardan edindiği bilgilerle O2 modelinin Snapdragon 820 çipsetiyle birlikte geleceğini belirtiyor. Yeni O2 modeliyle birlikte One serisinin sonu da gelmiş olabilir. Çünkü ortaya çıkan bilgiler tasarımda önemli değişikliklere gidileceğini gösteriyor. Şirket yine tamamı metal kasalar kullanmaya devam edecek ancak aşıştığımız tasarım anlayışından vazgeçecek.

Daha önceki söylentiler modelin bu yıl sonunda çıkacağını söylese de Snapdragon 820 durumu biraz değiştirdi. Şirket tıpkı M9'da olduğu gibi O2 modelini de önümüzdeki yıl düzenlenecek MWC etkinliğinde tanıtabilir. Eğer Snapdragon 820 duyurulduğu gibi grafik performansında %40 artış ve %40 enerji verimliliği sunabilirse O2'nin şansı artabilir. Baştan aşağı değişecek yeni tasarımın da kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacağı önemli bir husus, zira üretici One M9'da olduğu gibi istenen seviyede satış yapamazsa oldukça zor duruma girebilir.

• İnsaallah tutar bu model. Yalniz fiyat politikalarinda cidden biraz yumusatma yapmalari gerek. Ucuz Cinli telefon kaynıyor piyasa .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HTC CEO'su özür dileyip Ekim ayında "kahraman" bir cihaz çıkaracaklarının sözünü vermedi mi?

Sadece Snapdragon 820'ye güvenirlerse yanarlar. Bu sene Exynos'un yaptığını bu sefer Kirin ve Nuclun da yapabilir. Diğer taraftan Mediatek ile daha ucuz alternatifler olacak.

Snapdragon 820 diğer bütün rakiplerini silkeler, o da HTC'ye özel olur neyse derim. Herkes alabiliyor onu Qualcomm'dan zaten. Xiaomi onu alıp senin yarı fiyatına milyonlarca cihaz satacak dünyanın en büyük pazarında. Sen ne yapacaksın?
  • Şu HTC yazısı olan devasa siyah bandı kaldırırlar inşallah. Aynı tasarım HTC'lerden gına geldi artık.

• stalker(1979) kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum tasarımcsüper yekvo siyah band işi bozuyor

• 6 inch lik bir cihaz sızdı bugün; tasarım çizgisini koruyor yine yani söyledikleri gibi değil ama mevcut tasarımda herkesin şikayet ettiği tüm şeyleri yapmışlar.. Alttaki siyah bant gitmiş, çerçeveler neredeyse sıfırlanmış.. Ben de bu tasarımın artık sıktığını düşünüyorum ama mevcut büyük akıllı telefon üreticilerinin hemen hepsinin bir tasarım çizgisi olduğunu düşünürsek HTC'nin bundan vazgeçip yeniden bir tasarım yaratmasını beklemek çok iddalı olur.. Geçen sene M9 için verilen sızıntı ya da render diyelim takip edenler bilir, gerçekten çok hoş bir tasarımdı ki o sızıntıyı da sızıntıların efendisi evleaks yapmıştı, keşke o yönde bir çizgi yaratsalar..

• İstenilen cihazı yapabilirlerse yok satarlar ama yıllardır m7nin üzerine birşey koyamadılar

• Son şansı S820, S810 gibi tırt çıkarsa Htc yandı.

• Eskiden ram ve işlemci yüzünden düşük seviye ve üst seviye telefonlarda yapabilecekleri kapasite farkları bariz fazlaydı.Atıyorum bir oyun yada iyi bir uygulama çalıştırması için üst seviye telefon almak zorunda kalıyorduk. Galaxy Ace kullanan adam Galaxy Ace 2nin çalıştırdığı uygulamalardan ve oyunlardan mahrum kalıyordu. Htc 8s kullanıyorum iki yıldır oda ikizimin telefonudur. Kendisi S3 daha sonra Lg G3e geçti. Onun pahalı telefonuyla yapabileceği şeyleri ben şuan piyasası 300 liraya düşmüş Htc 8s ile rahat yapıyorum. Ve hiç fark yok neredeyse kullanım açısından. Rahat ve hızlı internette gezinme, video izleme indirme, sosyal medya kullanmak kolay.

Yani işlemcisi 820 olsa nolur olmasa nolur. Bir tek 1080p video izleyemiyorum. O da sorun olmuyor. Bide kişiselleştirme yok Windows Phone un gıcıklığı. Yani demek istediğim 3000 liraya yaklaşmış telefonların çok büyük bir esprisi kalmadı şuan. Ha bataryası bir hafta giden telefon yaparlar 4000 lira olsada basarsın parayı rahat edersin.

• Htc bu şansın Adam gibi bir telefon yaparsan sıkıntısız Pazar payın Artar,eğer yapamassan Veda'laşırsın Teknoloji Dünyasına....

• quote:

Orijinalden alıntı: yoksulseytan22

Eskiden ram ve işlemci yüzünden düşük seviye ve üst seviye telefonlarda yapabilecekleri kapasite farkları bariz fazlaydı.Atıyorum bir oyun yada iyi bir uygulama çalıştırması için üst seviye telefon almak zorunda kalıyorduk. Galaxy Ace kullanan adam Galaxy Ace 2nin çalıştırdığı uygulamalardan ve oyunlardan mahrum kalıyordu. Htc 8s kullanıyorum iki yıldır oda ikizimin telefonudur. Kendisi S3 daha sonra Lg G3e geçti. Onun pahalı telefonuyla yapabileceği şeyleri ben şuan piyasası 300 liraya düşmüş Htc 8s ile rahat yapıyorum. Ve hiç fark yok neredeyse kullanım açısından. Rahat ve hızlı internette gezinme, video izleme indirme, sosyal medya kullanmak kolay.

Yani işlemcisi 820 olsa nolur olmasa nolur. Bir tek 1080p video izleyemiyorum. O da sorun olmuyor. Bide kişiselleştirme yok Windows Phone un gıcıklığı. Yani demek istediğim 3000 liraya yaklaşmış telefonların çok büyük bir esprisi kalmadı şuan. Ha bataryası bir hafta giden telefon yaparlar 4000 lira olsada basarsın parayı rahat edersin.

kardeş s3 dersin,s4 dersin, g2 dersin,iphone 5 dersin, one x,one m7 dersin, discovery 2,gm 4g dersin anlarimda htc 8s ile lg g3 arasında uçurum var uçurum

• One serisi amiral olmaktan çıkarıldı yani?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O siyah bar kalksın, fiyatı aşırı abartı olmasın alınır.
  • Htc almayın aldırmayın htc one, one m8 kullanmış biri olarak garantiden çektiğim sıkıntılardan dolayı bir daha asla htc almam, aldırmam..

• Yeni çıkacak çıkan modelini bilmem arkadaşlar kusura bakmayin benim sıkıntım modellerinde deyil ürettiği ürünün arkasında durup özelliklerini bilmeleri. nasıl diyeceksiniz çalışmayan yada benim yukledigim programdan bazı özellikleri nin ayarı değişiyor teknik servisi aradığımda bana o programları silin diyorlar bana göre silmek yerine o programların ayarlarını yaptirsalar olmuyormu bu bir eleştiri kusura bakmayın arkadaşlar syg.

• Hadi olum htc çöz şu işi iphonedan ve samsungdan daha düzgun bi ciha olduğunu kanitla artık

• quote:

Orijinalden alıntı: HonestPower

O siyah bar kalksın, fiyatı aşırı abartı olmasın alınır.

Sırf o çerçeve yüzünden E8 almadım. Çerçeve dışında gayet güzel gözüken bir cihazdı halbuki. Ama 5.5" ekranlı cihaz boyutu kadar 5" ekran sununca almak mantıklı gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: canguler917

quote:

Orijinalden alıntı: yoksulseytan22

Eskiden ram ve işlemci yüzünden düşük seviye ve üst seviye telefonlarda yapabilecekleri kapasite farkları bariz fazlaydı.Atıyorum bir oyun yada iyi bir uygulama çalıştırması için üst seviye telefon almak zorunda kalıyorduk. Galaxy Ace kullanan adam Galaxy Ace 2nin çalıştırdığı uygulamalardan ve oyunlardan mahrum kalıyordu. Htc 8s kullanıyorum iki yıldır oda ikizimin telefonudur. Kendisi S3 daha sonra Lg G3e geçti. Onun pahalı telefonuyla yapabileceği şeyleri ben şuan piyasası 300 liraya düşmüş Htc 8s ile rahat yapıyorum. Ve hiç fark yok neredeyse kullanım açısından. Rahat ve hızlı internette gezinme, video izleme indirme, sosyal medya kullanmak kolay.

kardeş s3 dersin,s4 dersin, g2 dersin,iphone 5 dersin, one x,one m7 dersin, discovery 2,gm 4g dersin anlarimda htc 8s ile lg g3 arasında uçurum var uçurum

Uçurumdan kastınız kamera ise Nokia lumia 1020yi üç ay önce çatıdan düşürdüm abimindi.
    Uçurum dediğin öle olur.
    Lg g3 ü kullanan son kullanıcı (bak son kullanıcı diyorum) ne yapıyor Microsoft u Apple ı mı hackliyor. Yazılım mı geliştiriyor. Atomu parçalamak için mi kullanıyor. Bir tek htc 8s canlı tv olayı yok oda sitelerin flash Player kullanması yüzünden. Uygulama olarak onuda bir nebze yapabiliyorsun. Dediğim gibi yapabileceklerinden çok kişiselleştirme ve incik boncuk işi fazla Lg g3ün. Akıllı telefonla yapabilecek çoğu şeyi Htc 8s ile yapabiliyorum. Bak telefon benim değil kardeşimden bana kaldı. Benim bir telefona verdiğim en fazla para Nokia 5800 Xpress Music. O da 500 lira babam kullanıyor 6. senesine gircek hala taş gibi. Evde teknolojiden alet edevattan anlayan araştıran benim ama en ekonomik takılanda benim. Dolar 1,7 iken askerden sonra düşer diye bilgisayar almadım ben. S800 gelirse alırım, s805 gelirse alırım, s810 gelirse alırım s820 gelirse alırım diye diye kapitalizmin doruklarını yaşıyoruz. Telefonlar her geçen gün akıllanmaya bizse aptallaşmaya son hız devam ediyoruz.

• Batsada kurtuksak.
    Ne donanım üretir ne yazılım üretir
    Böyle bir firma kime niye gerektir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.