Şimdi Ara

Gigabyte ile Z170X Gaming G1 ve yeni nesil teknolojileri konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gigabyte Türkiye ekibi ile yeni nesil anakartlarını, pazarı ve gelecek modellerdeki teknolojiler üzerine konuşuyoruz.

< Bu konunun sahibi fx57 iken fx57 tarafına aktarılmıştır -- Ağu 19 2015 8:23PM >

• Konuğu uzaktan mesut çeviğe benzettim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: semih_avcı

Konuğu uzaktan mesut çeviğe benzettim :)

Baya bir uzaktan bakmışsın
  • Erdi reis Gigabyte'ın anakartını Gigabyte'tan daha iyi biliyor.
    Abi bari bildiğini çaktırma kimse gelmeyecek sonra.
  • Gigabyte'ı üst seviyede bilmem ancak alt seviyede f/p oranı yüksek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdi Reis crossfire anakart üzerinden yapılmıyor muydu?
  • G1 sniper a88x anakart kullanıyorum gerçekten gigabyte anakartta çok iyi marka.

Donanımhaberde daha çok donanım görmek de istiyoruz,bunları gördükçe seviniyoruz,her ne kadar pc pazarı gittikçe gerilesede.

Bu arada Koskoca mesut reyizi nasıl benzetmişler o arkadaşa anlayamadım,bi kere mesutu koy iki beyin arasına basketbolcu gibi kalır(boy var yani)
  • Sağdaki beyfendi mintatürmü acaba :H

• yahşi.

• Fiyatı 1400 tl olan bi kart yerine daha alınabilir bi gaming kart getirseymişsiniz daha iyi olurmuş
  • Gigabyte son yıllarda asusun gölgesinde kaldı sanki.böyle anakart ile yaniliklerle geri döner umarım eski günlerine.nedense gigabyte a ayrı bir sempatim var.

• Erdi Abi yine döktürmüş
  • Ya ruh hastasıyım ya da bu konun çok fazla haha hıhı evet evet diyor.

• o çakma mesut çevik kim yav :D

• quote:

Orijinalden alıntı: hellteam

Fiyatı 1400 tl olan bi kart yerine daha alınabilir bi gaming kart getirseymişsiniz daha iyi olurmuş

Fiyatının 1400tl olması ülkenin suçu. Dedem mi yapıyor doları 3 tl? Git onlara tepki göster.

• "Daha çok donanım haberi görmek istiyoruzcular" gelmiş ama sayıları az şimdilik. Adamlar yapıyorlar işte, diğer sitelerden de fazla haber yapıyorlar. Bu konuda haksızlık edildiğini düşünüyorum. Lütfen 10 yıl öncesinin durumu ile kıyaslamayın günümüzü, siz de hak vereceksiniz.

• tabii donanımhaber isimli siteye daha çok donanım haberi görmek istiyoruz gibi saçma şekilde yorum yazmayın arkadaşlar.:) ben bulamadıysam benim hatam olabilir ama daha skylake incelemesi yapmamış bir donanımhaber'den daha çok donanım haberi istemek zaten biraz abes bence.

• MSI'dan isim çaldıkları yetmemiş gibi, yeni seriyi PCIe slotlarına kadar taklit etmişler. Çakma anakart işinde Gigabyte çok başarılı, aferim :)

• MSI görevlisi açık konuşuyor, çok barındırmazlar firmada...
    Ses kartı konusunda değiştirilen çipler konusunda kullanıcı taraflı yorumu firma zararına...

• Dovahkiin kullanıcısına yanıt
    hahahhaha hocam doğru söylüyor olabilirsin, sonuçta Erdi reisin karşısında
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.