Şimdi Ara

iPhone 6S'in 'Roze Altın' versiyonu ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 6S'in 'Roze Altın' versiyonu ortaya çıktı

Altın kaplama Apple ürünlerine şirketin akıllı saati Watch ile birlikte alıştık diyebiliriz. Ancak ABD'li üreticinin daha önce direk kendisinin ürettiği altın kaplı iPhone modelini görmemiştik. Yeni ortaya çıkan sızıntılar ise şirketin lüks model satışlarından memnun kaldığını kanıtlar nitelikte.

Çin'de ortaya çıkan yeni model "Roze Altın" rengine sahip. Apple bu isimle altın kaplama bir Watch modeli hali hazırda satıyor (18 Ayar - Yaklaşık 17 bin dolar). Ancak ortaya çıkan görüntüler yalnızca rengi mi temsil ediyor, yoksa bu model üzerinde de altın kaplama olacak mı? henüz bilinmiyor. Şirket daha önce 5C modelinde plastik kasayla renkli modeller satmıştı ancak metal kasaya sahip iPhone modellerinin renk konusunda standartların dışına çıkmadığını biliyoruz. Bu durum akıllı telefonun altın kaplama olma ihtimalini arttırıyor.

Ancak görüntülere bakacak olursak kasada altın kaplama herhangi bir bölge yer almıyor gibi. Ses açma kapama tuşları ve arka kısımdaki marka logosu bu konuda özelleştirilebilir. Sizce üretici yeni iPhone modellerinin altın kaplamalı lüks versiyonlarını satışa sunacak mı? Ya da metal kasalı modelde farklı renkler görme şansımız nedir?

Yeni iPhone modellerinin 9 Eylülde tanıtılması bekleniyor. 

• Yahu Apple fanı değilim ama adamlar yapınca yapıyor. Bir Note serisinin pembesine bak bir de buna bak :D
    Samsung çingene pembesi yapıyor bu adamlar toz pembe yapıyor. Sonra niye satılıyor. Ben bile bu rengin tonunu beğendim arkadaş.

• Pembe telefon mu olur em key

• "Roze Altın" nedir biri bana açıklayabilir mi? Gül altın olmasın o? Gerçi gül de ingilizce rose demek ama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciddiyetsiz -- 19 Ağustos 2015; 19:05:12 >
  • kadınlar akın edercesine yarışır bu renkte bir iphone sahibi olmak için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Direkt olarak Rose Gold olarak yazılsaydı veya Altın Pembesi denseydi Roze Altından daha iyi bir çeviri olurdu.

• ben çok beğendim alacak olursam kesin bu renkten alırım
  • Adamların yenilik yapmasına gerek yok rengi degistirse bile bu haliyle yeni telefon diye satar xD

• Apple birde şimdi bir kaç renk birden çıkarsın da iyice Android in yolundayım desin Dolaylı olarak.

• Bence iPhone 6 nın kaplamalı modellerinden birisi
  • Apple'ın en çirkin ürünü... Kalın çerçeveler, kamera çıkıntısı, çöp fcc ce vs. logoları, tuhaf anten çizgileri birde pembe renk eklenince S5 ile yarışır seviyeye gelmiş.

• Babasinin prensesine telefon yapildi artik.

• Başlık BeşEs gibi okumamıza benzemiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciddiyetsiz kullanıcısına yanıt
    ardabeyim A kullanıcısına yanıt
    Apple sitesinde Watch modelinde Roze altın yazıyor. Arattım böyle bir altın çeşidi de var sanırım takılar vs çıkıyor aramalarda

Çeviriyi ben yapmadım yani arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okisht -- 19 Ağustos 2015; 20:43:36 >
  • aynen bu rengin geleceği önceden söyleniyordu doğru çıktı şimdi tek umudum 2gb ram olması
  • Hiç sevmedim ikinci resmi.Ama ilki fena değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • birde mavisini yapsalar

• Bayanlar başka renk almaz artık.
    Cidden çok güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciddiyetsiz

"Roze Altın" nedir biri bana açıklayabilir mi? Gül altın olmasın o? Gerçi gül de ingilizce rose demek ama...

Roze Türkçe'ye Fransızca'dan geçen bir kelime ve anlamı "Bir tür pembe şarap, gül şarabı." (TDK ya göre)

Ayrıca gül altın olamaz çünkü gül yalnızca "roze" kelimesinde olduğu gibi tek bir rengi karşılamıyor. Bir sürü gül rengi var, dolayısıyla manasız olur bu çeviri
  • Bizde bu Fransızlardan bayağı etkilenmişiz dil olarak. London a Londra, Germany e Almanya dememizin sebebi hep bu Fransızlar yüzündenmiş. Birde Rönesans'ı tam olarak alsaydık ne güzel olurdu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.