Şimdi Ara

240gb silicon power ssd 280-25=255tl son 9 adet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
1.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    550MB/s Sıralı Okuma Hızı
    500MB/s Sıralı Yazma Hızı
    85K IOPS Rastgele Yazma Hızı
    Sata 3.0 Arayüz
    link :http://www.hizlial.com/silicon-power-s60-240gb-25-sata-30-ssd-disk/10629837

• Uzak durun. Kesinlikle uzak durun. Araştırın anlarsınız. Bilgiler kandırmaca. Kontrolcü değişikliğine gittiler gizlice IOPS değerleri berbatında ötesinde...
  • -25 TL, parafcard a %10 puan iadeden geliyor anlaşılan..
  • Eski sp60 değil. Almayın,hem yavaş hem kaliteyi düşürmüşler. Kingston daki v300 faciasının aynısı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcake± -- 20 Ağustos 2015; 11:34:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.hepsiburada.com/sandisk-ssd-plus-240gb-520mb-350mb-s-sata3-2-5-ssd-sdssda-240g-g25-p-BD803209
    bu ürünü 220 tlye alabiliyorum. karşılaştırma yaparsak hangisini tavsiye edersiniz.
  • mustiabi M kullanıcısına yanıt
    ikisindende koşarak kaçın
  • fairstars kullanıcısına yanıt
    :) sata 2 bağlantı kullanıcam yani iyi bir ssd alsamda performansından yararlanamıycam onun için ucuz seçeneklere kaçtım. yinede tavsiye etmez misiniz?
  • SSD disklerde çok dolaplar dönmeye başladı hayra alamet değil
  • 2 haftadir takip ediyorum ne zaman bir firsat gorsem uzak durun cumlesini de goruruyorum vazgeciyorum... iyi bir 120 gb civarinda uygun bir ssd yok mu? dvdrom un yerine takacagim...
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    uzak durmanız gereken 3 ssd var.

1- sandisk standart yani g25
    2- kingston v300
    3- silicon power s60.

bu üçüne bulaşmayın da diğer modellere bir şey diyemem. Foruma bakarsanız genelde bu 3 model için uzak durun denmiştir.
  • mustiabi M kullanıcısına yanıt
    kötü bir ssd nin yarıperformansıyla iyi bir ssd nin yarı performansı arasında da fark olacaktır. Şu an için parayı bağlamak istememenizi anlıyorum ancak ileride yeni alacağınız bilgisayara da takaiblmek adına bence şimdi vereceğiniz ekstra 30 lira sizi ileride yeni bir ssd masrafından kurtarır
    Tüm kapılar Samsung'a çıkıyor. Sata 2 için Sandisk yeterli hala kullanıyorum.
    tesekkur ederim bilgilendirme icin
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    hayır samsung değil ocz arc 100 kullandım 850 evoden hiç bir farkı yok diyebilirim. hem de daha ekonomik. 850 nin tek artısı kullanım ömrü ve garanti süresi bana göre
  • 120 gb s60 gibi sonradan degisime ugramis mi bu da ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 kurus fazla verin, evo alin

• crucial'dan şaşmam.
  • Yaklaşık bir yıl önce 400 lira civarına Samsung 250gb 850 evo almıştım. Böyle şeyleri görünce pahalı mı almışım diyorum ama fiyatı çok düşmedi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.