Şimdi Ara

Permaban yedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
408
Cevap
5
Favori
11.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu öncelikle QQ konusu gibi gözüküyor, bir bakıma da öyle. Fakat QQ'nun arkasında adaletsizliğe karşı gösterdiğim öfkeden dolayı bir rahatlama amacı var. Anlatmak istiyorum çünkü.

Bu benim TR hesabım. Beni tanıyanlar bilir. Az oyunda hızlı yükselirim duomla birlikte. KDA'larımda hep yüksektir, oyuna girmeden önce insanlar bana hep '' oo güzel scriptmiş, yine drop yiyeceğiz '' diyip dururlar ve ben bundan çok rahatsız olurum. Forumda da hileden ne kadar nefret ettiğimi yorumlardan biliyorsunuzdur.

Hile kullanmayanın azınlıkta olduğu güzelim TR serverında hileden nefret eden, hile kullanmayan benin 3. programdan banlanması da çok ironi. Buna dayanamıyorum ben. Suçlu olsam bu kadar ağlamayacağım. Drop hack kullananlar için ticket attığımda '' banlanmadan önce oyunculara 1 ya da 2 şans veriyoruz '' diyen Riot TR'nin beni aniden banlaması '' biz banlıyoruz bakın görün banlanmıyoruz diyenlere de kapak olsun '' demenin başka bir yolu. safak212, surfin bird word gibi script-dropperları da oyunda tutmaları çok komik, daha komiği kanıt gösterin desem gösteremezler. 1 tane bile oyunumu izlemediklerine adım gibi eminim. Ben bu adiliğe dayanamacağım. Hesabın açılması içinde elimden geleni yapacağım ama açılcak gibi gözükmüyor.

Hiç banlanacağımı düşünmezdim, hile kullanmadığım içinde hep kafam rahattı. Hep şu script-drop ban dalgaları geldiğinde o hile kullananların suratlarını hayal edip zevk alırdım. Fakat her zaman ki gibi Türkiye'de hırsız olmadığın, suçlu olmadığın için suçlusundur ve mağdurlar hep bu kişiler olur. Oyunun bir yerine edeceksin, script-dropu yayacaksın, kendin de kullanacaksın. Bir yerlerini de yaya yaya hile kullanmayalara söveceksin, zaaa xd ezikler diyeceksin. Anca öyle bandan korunmuş olursun.

Bu ban açılmayacak gibi görünüyor ama hala ümidim var çünkü suçsuzum, benim gibi bir çok insan daha varmış. Son 1 haftadır banlamaya başlamışlar. O küçük ümidimi de kaybedersem TR'ye adım atan 2 olsun.

Edit: Bunlar da benim gibi mağdur olan insanların konuları

http://boards.tr.leagueoflegends.com/tr/c/yardim-ve-destek/f4bJsVcV-sorumsuzca-atalan-banlar-hakkanda

http://boards.tr.leagueoflegends.com/tr/c/yardim-ve-destek/nQceZ9nP-durduk-yere-perma-ban-latfen-sacece-riot-ekibinden-birisi-gelsin

http://boards.tr.leagueoflegends.com/tr/c/yardim-ve-destek/ILvgddTW-hesabama-dan-kurtardam-bugan-sebebini-bile-bilmeden-aarenemeden-askaya-alanda-yardamca-olurmusunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fasmodey -- 31 Ağustos 2015; 17:22:09 >

• ''krdş bura türkiye ne beklion''
    geçmiş olsun...
  • Hile kullanmayıp permaban yemek cidden saçmalık. Destek bölümüne mesaj attın mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Special S

''krdş bura türkiye ne beklion''
    geçmiş olsun...

çok komik

• quote:

Orijinalden alıntı: Special S

''krdş bura türkiye ne beklion''
    geçmiş olsun...

West'teki hesabımda böyle, KD'ler yüksek, winrate yüksek. Az oyunda yükselme. Anlamıyorum neden West'te banlanmıyorum da TR bi anda ban atıyor? S2'den beri yediğim tüm hesaplardaki tek ban botlara karşı attığım leave'ler yüzünden 1 günlük ban. Bu da S2'de olmuş olay. Ondan sonra gelen ban hop direk permaban. Hayır script olsam farmım bu kadar yüksek olmaz. Bana 1 tane ağır scriptçi oyuncu gösteremezsiniz farm ortalamasının 200'ü geçtiği. Hepsi kille oynar, lane'de skill kaçırmadıkları, her skilli dodgeladıkları için ölümüne agresif oynarlar farm kaçırırlar. Ayrıca bunlar genelde scriptsiz kötü oynayan oyuncu oldukları içinde pozisyon almayı bilmezler hepsinin ölüm ortalaması çok yüksektir, lane'den çıktıktan sonra bir bir ölmeye başlarlar. Bunlar benim TR'deki gözlemlerim, bun gözlerimi yapmak benim çok zamanımı almadı güzelim serverda %80 hile olduğu için. Gerçekten hayret ediyorum.

• Geçmiş olsun Destek kısmİna ticket attın mı ? Ne öyle free ban atmak ?

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glumblapinta -- 19 Ağustos 2015; 2:49:24 >
  • Geçmiş olsun. Mahkemeye falan versen bir şey çıkar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regulus Black

Geçmiş olsun. Mahkemeye falan versen bir şey çıkar mı?

Ya versem elbet bir şey çıkar ama buraya kadar getirmek istemiyorum olayı, güzelce anlaşılabilir şeyler. Sonuçta suçsuz olduğum kesin, o kadar kesin ki bana 1 tane kanıt göstersinler oyunu bırakayım o derece kendimden eminim. Gösteremezler. Çünkü yok öyle bir şey. Fakat nasılsa çok güzel bir şekilde tek tıkla banlıyorlar, hiçbir kanıt olmadan. Emekleri silmek bu kadar kolay mı? Attığım ticket'a da cevap vermediler. Attığım 100'e yakın ranked oyununun 20'ye yakını drop ve ben 1 kez olsun kaybettiğim oyunda drop yedim. Onu atanın da kim olduğunu biliyordum oyundan.

En kötüsü işte bu, kanıtları yok. Şüpheleri var, o şüpheler emeklerimi silmeye yetiyormuş ben bilmiyormuşum.

• Yüklediysen kullanmasan bile yakalanırsın

• Geçmiş olsun. Üzdün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fasmodey

quote:

Orijinalden alıntı: Regulus Black

Geçmiş olsun. Mahkemeye falan versen bir şey çıkar mı?

Ya versem elbet bir şey çıkar ama buraya kadar getirmek istemiyorum olayı, güzelce anlaşılabilir şeyler. Sonuçta suçsuz olduğum kesin, o kadar kesin ki bana 1 tane kanıt göstersinler oyunu bırakayım o derece kendimden eminim. Gösteremezler. Çünkü yok öyle bir şey. Fakat nasılsa çok güzel bir şekilde tek tıkla banlıyorlar, hiçbir kanıt olmadan. Emekleri silmek bu kadar kolay mı? Attığım ticket'a da cevap vermediler. Attığım 100'e yakın ranked oyununun 20'ye yakını drop ve ben 1 kez olsun kaybettiğim oyunda drop yedim. Onu atanın da kim olduğunu biliyordum oyundan.

En kötüsü işte bu, kanıtları yok. Şüpheleri var, o şüpheler emeklerimi silmeye yetiyormuş ben bilmiyormuşum.

Main karthus mu!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

Yüklediysen kullanmasan bile yakalanırsın

Sence yüklemiş miyimdir? Hileden ne kadar nefret ettiğimi söylüyorum konu boyunca sen program varsa banlanırsın diyorsun. Scripter kardeşim olsa kafasını kırarım, dostum dediğim kişiyi silerim.
  • Mahkemeye versen bi halt olmaz, sen oyunu OYNA tuşuna basmadan önce bi sözleşme sunuyor Riot sana. Onu kabul et'e bastığın sürece hiç bir şekilde hakkın yok yasal olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noth1

Mahkemeye versen bi halt olmaz, sen oyunu OYNA tuşuna basmadan önce bi sözleşme sunuyor Riot sana. Onu kabul et'e bastığın sürece hiç bir şekilde hakkın yok yasal olarak.

Hayır mahkeme ile elime bir şey geçebilse bile yapacağımı düşünmüyorum, bu işler çok uzun ve yorucu. Bir oyun için değmez ama bu olay tatlıya bağlanabilir, bunu yapabilsek keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fasmodey -- 19 Ağustos 2015; 2:59:22 >
  • Fasmodey kullanıcısına yanıt
    Tahmini olarak yüklememişsindir. Onu söyleme sebebim dll inject olduğu andan itibaren saklama gibi bir durum kalmıyor.

• Ticketa cevap vermezse ofislerine gidebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

Tahmini olarak yüklememişsindir. Onu söyleme sebebim dll inject olduğu andan itibaren saklama gibi bir durum kalmıyor.

mklol bile yüklemedim çünkü RP çekiyordum, 3. programdan banlanma şansım 0. Fakat yediğim ban 2200'e kadar ve bu 3. programdan permaban demek. Aranızda tanıdığı bir Riotçu varsa beni onla net üzerinden tanıştırabilir mi? Canlı ve akıcı bir şekilde konuşmak istiyorum. Kanıt istiyorum.
  • E. “Modlar”, “hackler”, “hileler”, “scriptler”, “botlar”, “hile dosyaları” ve veya otomasyon programları dahil, fakat bunlarla sınırlı olmaksızın, Yazılımla herhangi bir şekilde etkileşime giren yetkisiz üçüncü taraf programlarını veya Yazılım ve Riot Games arasındaki herhangi bir iletişimi engelleyen, taklit eden veya yönünü değiştiren veya Oyun hakkındaki bilgileri kaydetmek için Oyun tarafından kullanılan bellek alanlarını okuyarak Oyun hakkında bilgi toplayan üçüncü taraf programlarını kullanamazsınız.

LoL Summoner Information programını bile kullandığın için Riot seni banlayabilir ama yapmıyor, arkasında mutlaka bir sebep olmalı banının eğer ki haklıysan.
    Bu arada Refer-a-Friend program Issue/3rd Party Modifications'dan ban yemiş olmalısın ban kodun 2200 ise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezessez -- 19 Ağustos 2015; 3:04:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noth1

E. “Modlar”, “hackler”, “hileler”, “scriptler”, “botlar”, “hile dosyaları” ve veya otomasyon programları dahil, fakat bunlarla sınırlı olmaksızın, Yazılımla herhangi bir şekilde etkileşime giren yetkisiz üçüncü taraf programlarını veya Yazılım ve Riot Games arasındaki herhangi bir iletişimi engelleyen, taklit eden veya yönünü değiştiren veya Oyun hakkındaki bilgileri kaydetmek için Oyun tarafından kullanılan bellek alanlarını okuyarak Oyun hakkında bilgi toplayan üçüncü taraf programlarını kullanamazsınız.

LoL Summoner Information programını bile kullandığın için Riot seni banlayabilir ama yapmıyor, arkasında mutlaka bir sebep olmalı banının eğer ki haklıysan.
    Bu arada Refer-a-Friend program Issue/3rd Party Modifications'dan ban yemiş olmalısın ban kodun 2200 ise.

Dediğim gibi, LoL ile ilgili tek programım oyunun kendisi. Başka bir tane bile program yüklemedim, yüklemeye bile tenezzül etmedim. Bu yüzden çok rahatım, suçsuz olduğumdan eminim. Video kayıt programım bile yok.

Refer a Friend ile uğraşmadığımdan onu belirtmeye gerek bile duymadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fasmodey -- 19 Ağustos 2015; 3:06:24 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.