Şimdi Ara

Permaban yedim (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
408
Cevap
5
Favori
11.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hiera

quote:

Orijinalden alıntı: Faulen

quote:

Orijinalden alıntı: Hiera

hala script kullanmışsınız işte diyenler var ya 2.5 yıldır bilirim 2 sini de kardeşler gayet iyi akıyorlar mid jungle çok kez oyunlarını izlemişimdir. şaka gibi cidden bu dh deki lowlar

hatırlayamadım dostum kardeş olduğumuzu nerden biliyorsun.

siz 25-26 levelken tr de eklemiştim 2-3 oyun normal atmıştık dontliveinfear gibi bi nickin vardı sanırım yada o tarz birşey sonra oyunu ara verdim baya bi westte kastım unutmuşsundur normal :D

hatırlayamadım ama dontliveinfear doğru.

• Fasmodey kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun kardeşim , banı haksızlarsa elbette açacaklar için rahat olsun . Ben de korkuyordum golddan mastera 1 ayda çıkınca acaba bunlar beni de banlar mı diye ama yememişim . Oyunuma geldiniz çok kaliteli oyuncularsınız burada fazla durmayın bence bir takım bulup iyi işler yapabilirsiniz . Kirito da teamrank arkadaşım :) v2 yi açtı onu kasıyor şimdi zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sad Amore

Geçmiş olsun kardeşim , banı haksızlarsa elbette açacaklar için rahat olsun . Ben de korkuyordum golddan mastera 1 ayda çıkınca acaba bunlar beni de banlar mı diye ama yememişim . Oyunuma geldiniz çok kaliteli oyuncularsınız burada fazla durmayın bence bir takım bulup iyi işler yapabilirsiniz . Kirito da teamrank arkadaşım :) v2 yi açtı onu kasıyor şimdi zaten

Nickiniz neydi acaba? Ayrıca teşekkür ederim.
    Asıl hesabım ban yedi ama script veya ddostan değil . O Hesabı bir arkadaşla ortak oynayınca mastera çıkınca ban yedi . Ban sebebi olduğunu bilmiyorduk bilseydik yapmazdık . Şu an kullandığım dia 4 Catter Mole v2 .

• quote:

Orijinalden alıntı: Sad Amore

Asıl hesabım ban yedi ama script veya ddostan değil . O Hesabı bir arkadaşla ortak oynayınca mastera çıkınca ban yedi . Ban sebebi olduğunu bilmiyorduk bilseydik yapmazdık . Şu an kullandığım dia 4 Catter Mole v2 .

Üzüldüm.

Umarım açılır banlarımız, yapmaıdğım bir için kaç gündür oyundan uzak kalıyorum.
    Hocam bu konu kapatılmamış mıydı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lynxou

Hocam bu konu kapatılmamış mıydı?

Hakaretler var diye kilitlenmişti, bazı mesajları sildiler, bende gerekli olanları editledim. Açıldı.
  • Panolara girdim benimde hesabim ban yedi ant frox ve hight elo cogu kisi ban yemis duzelmesini umut ediyorum

• KEBAB WONDERLAND yayıncı adı LinusTheAfro da ban yemiş. Westte ban yemeyen adam tr de yiyor.
  • quote:

KEBAB WONDERLAND yayıncı adı LinusTheAfro da ban yemiş. Westte ban yemeyen adam tr de yiyor.

Bana utanmadan bunu yazdılar yani istersek kaparız istersek açarız suçlu suçsuz hiç fark etmez diyorlar :))

Uygulanan disiplin işlemleri ile ilgili kanıt veya detayların paylaşılması, hem inceleme sistemimizin kötüye kullanımı hem de güvenlik ve gizlilik politikamız gereği mümkün değildir.

Bunun yanında, Kullanım Şartlarının ihlali kesin olarak tespit edilmeden hiçbir hesaba disiplin işlemi uygulanmayacağı gibi, haksız veya keyfi bir karar alınması da söz konusu değildir.

Hesabında yapılan incelemeler doğrultusunda Kullanım Şartlarının suistimal edildiği kesin olarak tespit edilmiş ve bu doğrultuda ilgili disiplin işlemi uygulanmıştır.

Konu hakkındaki ilgili Kullanım Şartları maddesini de seninle paylaşmak istiyorum:
    "E. Askıya Alma / Fesih.
    (1) Riot Games tarafından. İLGİLİ KANUNDA MÜSAADE EDİLEN EN SON DERECEYE KADAR RIOT GAMES, HESABINIZI HERHANGİ BİR ZAMANDA HERHANGİ BİR NEDENLE VEYA NEDENSİZ OLARAK, TARAFINIZA HABER VEREREK VEYA VERMEDEN VE TARAFINIZA KARŞI HERHANGİ BİR ŞEKİLDE MESULİYET ALTINA GİRMEDEN ASKIYA ALMA, FESHETME, DEĞİŞTİRME VEYA SİLME HAKKINI SAKLI TUTAR. Ayrıca Riot Games, dilediği zaman Oyunu sunmayı ve/veya Oyuna destek vermeyi durdurabilir. Sınırlama amacıyla değil de açıklama amacıyla, birçok Hesap ancak işbu Sözleşmenin, EULA, Gizlilik Politikası veya (aşağıda tanımlanan) Çağırıcı Kurallarının ihlalinden dolayı askıya alınır, feshedilir ve/veya silinir. Riot Games tarafından feshedilen Hesaplar, hiçbir koşulda yeniden açılmayacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: RIP Gwen Stacy

quote:

KEBAB WONDERLAND yayıncı adı LinusTheAfro da ban yemiş. Westte ban yemeyen adam tr de yiyor.

Bana utanmadan bunu yazdılar yani istersek kaparız istersek açarız suçlu suçsuz hiç fark etmez diyorlar :))

Uygulanan disiplin işlemleri ile ilgili kanıt veya detayların paylaşılması, hem inceleme sistemimizin kötüye kullanımı hem de güvenlik ve gizlilik politikamız gereği mümkün değildir.

Bunun yanında, Kullanım Şartlarının ihlali kesin olarak tespit edilmeden hiçbir hesaba disiplin işlemi uygulanmayacağı gibi, haksız veya keyfi bir karar alınması da söz konusu değildir.

Hesabında yapılan incelemeler doğrultusunda Kullanım Şartlarının suistimal edildiği kesin olarak tespit edilmiş ve bu doğrultuda ilgili disiplin işlemi uygulanmıştır.

Konu hakkındaki ilgili Kullanım Şartları maddesini de seninle paylaşmak istiyorum:
    "E. Askıya Alma / Fesih.
    (1) Riot Games tarafından. İLGİLİ KANUNDA MÜSAADE EDİLEN EN SON DERECEYE KADAR RIOT GAMES, HESABINIZI HERHANGİ BİR ZAMANDA HERHANGİ BİR NEDENLE VEYA NEDENSİZ OLARAK, TARAFINIZA HABER VEREREK VEYA VERMEDEN VE TARAFINIZA KARŞI HERHANGİ BİR ŞEKİLDE MESULİYET ALTINA GİRMEDEN ASKIYA ALMA, FESHETME, DEĞİŞTİRME VEYA SİLME HAKKINI SAKLI TUTAR. Ayrıca Riot Games, dilediği zaman Oyunu sunmayı ve/veya Oyuna destek vermeyi durdurabilir. Sınırlama amacıyla değil de açıklama amacıyla, birçok Hesap ancak işbu Sözleşmenin, EULA, Gizlilik Politikası veya (aşağıda tanımlanan) Çağırıcı Kurallarının ihlalinden dolayı askıya alınır, feshedilir ve/veya silinir. Riot Games tarafından feshedilen Hesaplar, hiçbir koşulda yeniden açılmayacaktır.

aynısını atıyorlar dostum oto mesaj bi nevi.

• http://boards.tr.leagueoflegends.com/tr/c/yardim-ve-destek/OxczoU5Q-permaban-wrongfully-plz-rioter-check-this-topic

Stream yapan adamı bile banlamışlar şaka gibi. Script-drop kullancak olsa yapacağı en mantıklı şey stream açmak olurdu evet.
  • Altı üstü kıytırık bir MOBA oyunu, ne bekliyorsun ki?
    Oyun için ağlamış bir de, kıyamam sincabıma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raides

Altı üstü kıytırık bir MOBA oyunu, ne bekliyorsun ki?

Altı üstü kıytırık bir oyunda hile yapsam takacağımı mı sanıyorsun? Yoldan geçen biri senin gelip öğlen yemeğini alsa, sonra da hiçbir şey olmamış ilerlese altı üstü bir yemek diyeceksin herhalde. O kadar boşsun ki senin ki haksızlığa karşı susan insanlar yüzünden bu ülke böyle. Ölsen de kurtulsak, bari senin yerine başka bir boğaz doyar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fasmodey

quote:

Altı üstü kıytırık bir oyunda hile yapsam takacağımı mı sanıyorsun? Yoldan geçen biri senin gelip öğlen yemeğini alsa, sonra da hiçbir şey olmamış ilerlese altı üstü bir yemek diyeceksin herhalde. O kadar boşsun ki senin ki haksızlığa karşı susan insanlar yüzünden bu ülke böyle. Ölsen de kurtulsak, bari senin yerine başka bir boğaz doyar.

He paşam, öleyim ben.
    Oyuna kayıt olurken sözleşme imzalıyorsun. Firma hesabını istediği gibi haklı/haksız kapatabilir. Ki w/l oranından haksız görünüyorsun, boşuna zırvalama istersen. Haksız olmana rağmen bir de utanmadan ticket atıp kendini haklı göstermeye çalışıyorsun. Oyunu bu kadar seviyorsan da yeni hesap açarsın olur biter, zırvalamaya gerek yok. Oyun bağımlısı olmuşsunuz.

• quote:

quote:

quote:

He paşam, öleyim ben.
    Oyuna kayıt olurken sözleşme imzalıyorsun. Firma hesabını istediği gibi haklı/haksız kapatabilir. Ki w/l oranından haksız görünüyorsun, boşuna zırvalama istersen. Haksız olmana rağmen bir de utanmadan ticket atıp kendini haklı göstermeye çalışıyorsun. Oyunu bu kadar seviyorsan da yeni hesap açarsın olur biter, zırvalamaya gerek yok. Oyun bağımlısı olmuşsunuz.

Winrate'me bakarak hile olduğuma karar verdiğinde iş bitmiş demektir. Max gold.

• quote:

quote:

quote:

He paşam, öleyim ben.

oley beee sonunda bizi anlayan biri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faulen -- 22 Ağustos 2015; 9:58:53 >

• Ateş olmayan yerden duman çıkmaz, hiçbir oyun firması "yanlışlıkla" sınırsız ban atmaz . Ayrıca kayıt sözleşmesini oku, oyun hesabında hiçbir hakkın yok. Boşuna dava, hak vs. zırvalama. Boşuna kendini yoruyorsun, o hesabın banı kaldırılmayacak. Haydi git yeni bir hesap aç bay sincap.
  • Çekememişler seni knk

• quote:

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz, hiçbir oyun firması "yanlışlıkla" sınırsız ban atmaz . Ayrıca kayıt sözleşmesini oku, oyun hesabında hiçbir hakkın yok. Boşuna dava, hak vs. zırvalama. Boşuna kendini yoruyorsun, o hesabın banı kaldırılmayacak. Haydi git yeni bir hesap aç bay sincap.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.