Şimdi Ara

Permaban yedim (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
5
Favori
11.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ltfgonen

Konu çok yararlı görünüyor üstde kalmalı bence.

senin açtıkların kadar değil knk.

ayrıca konu gereksiz değil haksızlıktan bahsediyoruz sizin de başınıza gelebilir. (wlniz çok iyiyse ve drop yiyorsanız hesabı direk weste geçirin banlanan siz olucaksınız çünkü)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regulus Black

Geçmiş olsun. Mahkemeye falan versen bir şey çıkar mı?

Hesabını açarken riot'un kullanıcı sözleşmesini imzalıyor mahkemeye veremez yani riot hesabı istediği gibi kapatma yetkisine sahip. Ayrıca üzüldüm cidden beraber aynı oyuna girdiğim 1 vs 1 attığım en iyi oyunculardan birisiydin. Umarım bir sonuç alırsın
  • Hocam ligin neydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle geçmiş olsun. Acaba hile kullanılmış bir bilgisayarda oyun oynamış olabilir misin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hidden Blade

Hocam ligin neydi?

Dostum lolking linklerinde yazıyor ama uğraşmayayım diyorsan

west için s3 plat s4 elmas s5 unrankedız şu an trde challanger yapıp weste geçicektik

tr için s3 elmas s4 challanger s5 ustalık ligiydi ban yedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

Öncelikle geçmiş olsun. Acaba hile kullanılmış bir bilgisayarda oyun oynamış olabilir misin ?

Kendi bilgisayarım dışında hiçbir bilgisayarda bu hesapla giriş yapmadım. Bu yüzden eminim ya statlara, winrate'e bakarak banladıklarını. Hele bir de oyunlarınızda drop yiyorsanız kesin banlıyorlar. Sakın ha oyun taşımayın, win streak yapmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Special S

''krdş bura türkiye ne beklion''
    geçmiş olsun...

yanlış yazmıssın krdş

''krdş türkiye bura ne bekli10''

Saygılar.
  • Bir arkadaş da belirtmiş ben de belirteyim, mesela nickim best thresh tr olsun. Drop düştüğünde nasıl oluyorsa best thresh tr oyunu devam ettirdi diyor. (Çok yakın bir arkadaşımla duo girdiğimizde yaşadık) Bu şekilde ban atmaya devam etmiyeceklerdir çünkü high elo herkes weste geçirir hesaplarını. Bu da riot tr oyuncu kitlesine bayağı bi zarar verir. Yaptıkları yanlışı anlayıp geri dönücek ve düzgün bir sistem oturtacaklardır bence. Siz de bu eski sistemin ilk kurbanları olup kalıcaksınız maalesef :(

Geçmiş olsun bro. Çok takma bot hesap al ilk 10 maçta gold-plat arası attırırsın sonra da kasarsın 1-2 haftaya tekrar.

NOT: Türkiye komünitesi bir oyunu daha yok etmeye yakın. Şükürler olsun ki yabancı sunucular da var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nbest24

Bir arkadaş da belirtmiş ben de belirteyim, mesela nickim best thresh tr olsun. Drop düştüğünde nasıl oluyorsa best thresh tr oyunu devam ettirdi diyor. (Çok yakın bir arkadaşımla duo girdiğimizde yaşadık) Bu şekilde ban atmaya devam etmiyeceklerdir çünkü high elo herkes weste geçirir hesaplarını. Bu da riot tr oyuncu kitlesine bayağı bi zarar verir. Yaptıkları yanlışı anlayıp geri dönücek ve düzgün bir sistem oturtacaklardır bence. Siz de bu eski sistemin ilk kurbanları olup kalıcaksınız maalesef :(

Geçmiş olsun bro. Çok takma bot hesap al ilk 10 maçta gold-plat arası attırırsın sonra da kasarsın 1-2 haftaya tekrar.

NOT: Türkiye komünitesi bir oyunu daha yok etmeye yakın. Şükürler olsun ki yabancı sunucular da var...

Kurban olmaya hiç niyetim yok, eğer hatalarını anlarlarsa o hesapları açmalılar. Sonuna kadar gideceğim.

• milletin ne dertleri var bunların ne dertleri var. zamanını şu saçma şeylere harcamışın zaten, seni banlayarak sana iyilik etmişler işte. daha ne uğraşıyon bırak gitsin.

ilgilenecek uğruna zaman tüketilecek o kadar güzel şey varken nereden buluyorsunuz böyle ilgi alanları bilemiyorum.
  • Fasmodey ban yemiş

• quote:

Orijinalden alıntı: ArchloweKilled

Fasmodey ban yemiş

:(
  • Eğer mahkeme olayı diyorsan burda sözleşme var bir şey kazanamazsin diyen olmuş.Bal gibi de kazanırsın işin teknik detaylarına girmeden soyleyeyim sana borclar kanunu ve tuketiciyi korumada bu tür sözleşmelerle ilgili hukumler var tamamen tuketiciyi koruyan.Eger mahkeme diyorsan avukat da sana söyler zaten boyle bir davayı kazanırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lee12 -- 20 Ağustos 2015; 9:39:28 >
  • Adam westten geçmiş mastermış yok challenger olmak istiyormuş o yüzden trye geçmiş ya bırakın bunlar hikaye hiçbir aklı başında west master oyuncusu sırf adı challenger olsun diye trye geçiş yapmaz bunun sebebi atacağı drop,kullanacağı scriptlerde westte daha hızlı cezalandırma yapılması bi yerden duymuştur trde ban atmıyorlar oraya geçin diye.Sizin aklınız alıyor mu west master oyuncusunun challenger olmak için trye hesap taşıyacağı?
  • Bu lol forumuda iyice Cs gibi olmus. Cs de 2 HS atan adama hack diyorlar ya, burası öyle şuan. Adam belki iyi oynuyor, araştırma mı yaptınız hack kullandığına dair kanıtınız var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 20 Ağustos 2015; 9:29:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullanmayıp yeğenime verdiğim onunda bronz 3-4 lere kadar indirip 1 yıl bronzda takıldığı hesabı scriptden banlamışlardı
  • içimin yağları eridi bi bok yapmasan banlanmazdın :D iyi olmuş inş senin gibi olan binlercek işi banlanır bir dahada gelmeyin TR ye öyle daha iyi bir yer olacak
  • geçmiş olsun
  • Gelmis Fasmodey e script diyolar ya arkadasa ben kefilim cidden saglam bir oyuncu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Faulen

quote:

Orijinalden alıntı: Hidden Blade

Hocam ligin neydi?

Dostum lolking linklerinde yazıyor ama uğraşmayayım diyorsan

west için s3 plat s4 elmas s5 unrankedız şu an trde challanger yapıp weste geçicektik

tr için s3 elmas s4 challanger s5 ustalık ligiydi ban yedi.

hacı biraz alakasız olucak ama bana ağır stalker fanıymışsın gibi geldi yamuluyor muyum ?

@fasmodey hacı boşver lolü ho3 oyna düzgün bir multi grubun varsa tadından yenmez
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.