Şimdi Ara

Elephone p8000 Vs Meizu note m2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce hangisini almalıyım? P8000 ini forumda 700 liraya satan var. M2 yi malum sitede 620 ye veren var. Sizce hangisi? Acaba 3g çekmeme olur mu p8000 de?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walmon27 -- 19 Ağustos 2015; 0:00:25 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: walmon27

Sizce hangisini almalıyım? P8000 ini forumda 700 liraya satan var. M2 yi malum sitede 620 ye veren var. Sizce hangisi? Acaba 3g çekmeme olur mu p8000 de?

Hiçbiri... xioami retmi note 2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: callofdutyf

quote:

Sizce hangisini almalıyım? P8000 ini forumda 700 liraya satan var. M2 yi malum sitede 620 ye veren var. Sizce hangisi? Acaba 3g çekmeme olur mu p8000 de?

Hocam ne zaman satışa sunulur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: callofdutyf

quote:

Hocam ne zaman satışa sunulur?

Türkiye ye gelir mi gelmez mi bilmiyorum.ama çinde satılıyor şu an.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elephone dan kat kat iyi stabil cihazlar üretiyor meizu, türkiyeye de girdi. ikisi arasındaysanız düşünmeye bile gerek yok bence.
  • Samsung S6 ile karşılaştırma
    https://www.youtube.com/watch?v=qyjtPKGs-L8
    Iphone bükülme testi karşılaştırma
    https://www.youtube.com/watch?v=2rNYtnO1puA

S6 ile karşılaştırılmış
    Ekran kalitesi ve hız S6 nın biraz gerisinde. Note 3 kullanıyorum. son kademe parlaklık çok parlak olduğu için hep kısık kullanırım zaten, biraz da pil süresi artsın diye. o yüzden parlaklığın biraz az olması önemli değil. yan yana iken ekran renk kalitesi de biraz gerisinde. ses çıkışı, hızı vs hepsi biraz geride.

ama dikkat!!! biraz geride. belki %10 fark eder. normal bir göz fark etmez bile.

sonuç olarak bir samsung s6 değil. ama ben beğendim ve aldım. kullandıktan sonra yorumlarımı yazacağım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.