Şimdi Ara

Fm 15 World Class Forvet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fm 15 fenerbahçeyi yönetiyorum.İlk sene 3 kupa , 2. sene şampiyonlar ligi + tüm türkiye kupaları + avrupa süper kupası kazandım.İtiraf etmeliyim ki şampiyonlar ligi finalinde save & load yaptım fakat oraya kadar gelip yapmasam olmazı değil mi?3.sezon ise yukarıda ki tüm kupalar + kulüpler şampiyonası kupasını da kazandım haneme ekledim.Fenerbahçe dünya çapında itibar gören , 250 milyonluk takıma sahip bir takım oldu ki lig biraz kaliteli olsa nereden baksanız arsenal kalitesinde bir takımız.Bunda ucuza aldığım pahalıya sattığım brezilyalılar ve 5 yıldız scoutlarımın payı çok büyük.Ayrıca çinlilerde çok ucuza alınıp 2 3 katı fiyatına satılabiliyor.

3.sezon sonrası 4.sezondayım.Bana şampiyonlar liginde beni rahat taşıyacak , yaşı 28 29 u geçmemiş 3 4 sene idare edecek world class bir forvet lazım.Geleni atacak , maç kötü giderken tüm adamları çalımlayıp golü atabilecek bir sihirbaza ihtiyacım var.Transfer bütçem ise messiyi almaya yetiyor ama ben 30 35 milyon verebilirim max.Zaten 7 8 tane forvetim var ki değeri 10 milyondan aşağı olan yok.En iyi forvet hattı bende avrupada.

RVP'yi 2 - 3 milyon bonservise almayı düşündüm ( adamın özellikleri hiç düşmüyor hala dribbling falan atıyor hızlanması da gayet iyi ) ama 15'ten satıyorlar 2 sene sonra emekli olacak adamı.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

• Jackson Martinez. Bahsettiğin gibi dribbling yapıp gol atan bir forvet değil pek, ama kanatların iyiyse çok gol atar, çok iyi bir bitirici. Pasları da başarılı, büyük maçlarda da iyi oynuyor; pişman olmazsın.

2.sezonda 35 milyon euro'ya serbest kalma maddesi var. (15.3.2 sürümü)

Vincent Aboubakar da iyi diyorlardı, galiba o dribbling de yapabiliyor Ama ben Jackson Martinez'i tercih ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gabriel Barbosa Munir ve Aboubakar da alabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mauro İcardi

• Beyler bana savaşçı orta saha topu taşıyacak , sağlam şut çekecek hızlı süratli bir oyuncu lazım yani Alper Potuk'un şut çekebileni.Ve bitiriciliği de yüksek olsun.Bildiğiniz varsa söylerseniz memnun olurum.Teşekkürler.

• Ángelo Henríquez öneririm gol yollarında çok etkin bir oyuncu ne kadara gelir v.s pek fikrim yok ama bakmanı tavsiye ederim

@good16 Lucas Silva 'nın özelliklerine bak anlattığın profile yakın bir oyuncu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SimurgFC -- 20 Ağustos 2015; 8:31:15 >
  • mousa dembele savaşçı ve topla oynayabiliyor.. eğer atağa eğilimli bi orta saha oyuncu arıyorsan tielemans

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pro1027 -- 20 Ağustos 2015; 16:18:42 >
  • SimurgFC kullanıcısına yanıt
    Henriquez her kariyerde aynı olurmu bilmiyorum ama bir sezon kiralamıştım opsiyonlu, aynı yıl 15-20 maç falan kaçırmıştı sakatlıktan sonra opsiyonu kullanmadım tabi.
  • Ara sıra 1-3 hafta arası sakatlanıyor doğrudur ama ne zaman oynatsam takımı ipten alıyor yada 3-4 gol atıyor bir maçta o yüzden ben satın aldım. Satmayı düşünüyorum ama maçlarda onun gibi adamı takım arıyor bende onun gibi bir genç oyuncu buldum profil olarak eğitene kadar takımda tutmaya karar verdim
  • Hangi liglerin açık ve hangi sürümde oynuyorsun acaba ?Eğer v3.2 oynuyorsan Sergio Diazı alabilirsin.2015 te 16 yaşında başlıyor çok iyi golcü oluyo.
  • Aleksandar Mitrović forvet için iyi.
  • Bu adam çok iyi her takimda oynar komple yada fırsatcı golcü yap oynadıgı maçtan daha fazla atar

https://store.donanimhaber.com/e5/f4/f3/e5f4f392d1e63ed4f7f4f9df41b8b68a.png

https://store.donanimhaber.com/57/66/75/576675ebb2ea1284a67413037c5627f6.png
     Fm 15 World Class Forvet Fm 15 World Class Forvet

• Alberto Cerri (Parma) ve Federico Bonazzolli (inter). Eger ki cift forvet bir taktik uyguluyorsan bu ikisi seni en az 10 sene goturur. yaklasik 15-20 save oyun devirdim su ana kadar. Liglerin %90inda oynadim. Bu ikili gibi gol atabilen gormedim. Uyumlari ve golculukler maksimum seviyede. Bir goz atarsin..
  • Zivkovic. Yıl 2020. En iyi performansını bu sezon gösterdiği için koyuyorum. Maç başına 2 gol atıyor daha ne olsun?
    [simage]https://store.donanimhaber.com/f1/76/ca/f176ca3ab5c178f29346aabdf8dac9d3.png
    [/simage] Fm 15 World Class Forvet
     Fm 15 World Class Forvet Fm 15 World Class Forvet

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    oyun içi kullandığın skin nedir klüp logoları oyuncu profilleri vs?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oxidiuz

oyun içi kullandığın skin nedir klüp logoları oyuncu profilleri vs?

Vitrex MMXV.
    birde logo ve yüz paketi nedir bi tane yüz paketi indirdim sığmayıp taştı teşekkürler
  • quote:

birde logo ve yüz paketi nedir bi tane yüz paketi indirdim sığmayıp taştı teşekkürler

Logo paketini hatırlamıyorum. Yüz paketi Cut out Faces Megapack 5.0, torrentten indirmiştim. Sonrasında sourtotsi sitesinden güncellemelerini indirdim.
    http://www.fmscout.com/a-cut-out-player-faces-fm2015-facepack.html
    Bu linki indirebilirsiniz tüm güncellemeler mevcut.
    Seeder var mıdır bilmiyorum belki inmez ama şansınızı denemek istersiniz belki diye Yüz paketinin torrentini de koyuyorum:
    http://www.mediafire.com/download/zovwu51zw5s7m1p/Cut-Out+Megapack+7.0.torrent

Logo paketini buldum sanırım. Ekteki dosyadan torrent olarak indirebilirsiniz:
    http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=320068.0

İsterseniz sitelerden EPL sırt numaraları, oyun motoru esnasında orijinal formalar(İspanya takımlarının formaları gibi maç içinde de orijinal yani sadece takım ekranında değil.), takım formaları da bulabilirsiniz. Ben onları da kullanıyorum.

teşekkürler indiriyorum hepsini
  • quote:

teşekkürler indiriyorum hepsini

Rica ederim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.