Şimdi Ara

'Yeni iPhone modelleri 9 Eylülde tanıtılacak' iddiası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 'Yeni iPhone modelleri 9 Eylülde tanıtılacak' iddiası 

iPhone 6 Plus 

Apple her yıl Eylül ayında düzenlediği etkinlikte yeni iPhone modellerini resmiyete kavuşturuyor. Gelenek bu yıl da devam edecek ancak etkinliğin tarihi de merak konusu. Apple'a yakın kaynaklardan 9to5Mac'de yer alan yeni bir haber iPhone 6S ve 6S Plus modellerinin 9 Eylülde tanıtılacağını iddia ediyor.

Etkinliğin ardından yeni iPhone modellerinin satışı ABD ve bazı önemli pazarlarda 18 Eylülde satılması bekleniyor. Geriye kalan bölgelerde ise bundan kısa bir süre sonra 6S ve 6S Plus modellerine erişebilecek. Şimdiye kadar ortay açıkan sızıntılar yeni modellerin iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile aynı tasarıma sahip olacağını gösteriyor. Ek olarak beklenen gelişmeler ise  A9 çipset, Force Touch teknolojisi ve 12 MP kamera şeklinde. Son zamanlarda bellek konusunda ise bir çok farklı iddia bulunuyor, hem 1 GB belleğe hem de 2 GB belleğe işaret eden test sonuçları ortaya çıkıyor. Bu konuda şimdilik net bir şey söylemek çok mümkün değil, ancak son dönemdeki genel kanı belleğin 2 GB olacağı yönünde.

Geçtiğimiz günlerde iPhone 6'nın bükülme skandalını ortaya çıkaran Lewis Hilsenteger yeni modelin arka kapağına sahip olduğunu iddia ederek bir analiz yayınlamıştı. Analizde 7000 serisi alüminyumdan üretildiği iddia edilen kasaların bükülmeye daha dayanıklı olduğu söylenmişti. 

Etkinlik iddiaları doğruysa yeni iPhone modellerini görmemize bir aydan az bir süre kaldı diyebiliriz. Satın almak isteyenlerin de muhtemelen Eylül sonunu beklemesi gerekecek. 

• Çok gereksiz. Aynı note 5 gibi

• İstediği kadar yazılım olsum 1 gb ram ile yapılacaklar kısıtlı. Birde full hd olmayan normal modeline 2.5 3 bin tl para vermek yazık yazık. Allah millete akıl fikir versin kendi gözümle gördüm 4 bin tl ye taksitle plus modelini alanı.

• 3 tl dolar kurundan 6s plus kac para olur allah bilir

• Sadece plusa 2gb ramde koyabilirler apple sonuçta donanımı fazla önemsemiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vodafonea filan ne zaman gelir acaba 6-6plus almadım yeni modeli bekliyorum.. almışken sağlam alalım.
  • Zamanında bu forumda Apple'a donanımı az koyduğu için çok salladım ancak üst segmentte alternatifi yok.

• artık her ay başı yeni telefon modeli piyasaya çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: admix

3 tl dolar kurundan 6s plus kac para olur allah bilir

64 GB rahatlıkla 4000'i bulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bm07tr

Zamanında bu forumda Apple'a donanımı az koyduğu için çok salladım ancak üst segmentte alternatifi yok.

10 gün önce ikinci tel olarak BB Z30 aldım, yok abi İOS bambaşka alternatifi yok maalesef.
  • umarım belleği 2 gb tan az olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justreal -- 18 Ağustos 2015; 19:26:36 >
  • bellek 2 gb olursa 6 dan geçmenin hiçbir anlamı olmaz.

yine yok şu kadar verilir mi ciler gelmiş. 90 bin lira verip araba alınca hiç öyle demezler ama. adamın aylık geliri 10-15 bin lira civarı ise hiç düşünmeden alır yani. bazı insanların ihtiyacı donanım değil stabilitedir.

• EmuMaster kullanıcısına yanıt
    Sorun Apple'da değil devletimizin vergi sisteminde. KDV ve ÖTV üzerine şimdi bir de ithal ürün vergisi eklendi.

Ekran FHD olsa ne olur olmasa ne olur? Fazla pil tüketmekten başka bir nanesi yok. Ben bilgisayarda bile 1366*768 piksel ile gayet net görüyorum. Önemli olan bu kısımda RAM bence. Eğer 2 GB olmazsa cihaz çöp olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkesin parası kendine ama bu saatten sonra 2000 üstünü bir telefona vermeyi gereksiz görüyorum.
  • Ne kadar belleği olursa olsun alıcısı hazır şimdiden

• Gidişata göre doların Eylül'de 3 kuruna dayanması bekleniyor.Fiyatları açıkcası çok merak ediyorum.
  • Bu telefon da iyice baydı. Her sene her sene gına geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone tanitildigi gunun aksami ki tanitimlar aksam oluyor zaten
    Elimdeki iphone 6 plus satisa koyucagim 16 gb uzay grisi dir ve her sene oldugu gibi yine donanim haberden saticagim...

İphone 6 plus alicaklara simdiden duyrulur ...1 aya kalmadan ilani gorebilirsiniz ...

• Tanıtılsın bakalım, ne gibi yaratıcı yenilikler getirecek. 5,5 yıldır kullandığım 3GS den sonra yeni telefonumda da apple lamı devam edeceğimi 9 eylülde ki tanıtım gösterecek.
  • 32gb başlangıç hafızası yapsada kurtulsak 500 lira fark atıyor yoksa telefon alamıycaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 18 Ağustos 2015; 21:48:41 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.