Şimdi Ara

sony xperia e4g mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar düşük bütceli bi cihaz almaya karar verdim max 600 tl bu fiyatlarada xperia e4g falan var.Bunun dışında aynı fiyat bandında önerebileceğiniz cihazlar var mı ?

• Asus zenfone 5 tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TombalacıMemeT

Asus zenfone 5 tavsiye ederim.

MAX. 600 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa 09

Arkadaşlar düşük bütceli bi cihaz almaya karar verdim max 600 tl bu fiyatlarada xperia e4g falan var.Bunun dışında aynı fiyat bandında önerebileceğiniz cihazlar var mı ?

Hafıza 4gb sorun olmazsa güzel seçenek e4g . her yönüyle . beyaz almanı tercih ederim . çok itici bir siyahı var cihazın bana göre arka kapak beyaz oldunmu çok güzel gözüküyor .
  • hepsiburadada 50 tl maxipuan veriyormuş bunu cihazı alırken kullanabilirmiyim bir bilginiz var mı ?
  • E4g alinir zenfonu tokatlar btaryd ve gpuda note4 dekinim cift cekirdeklisi var e4g de fiyatina gore iyi telefon e4g

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crauls -- 19 Ağustos 2015; 5:16:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alıp kullanan varsa,cihaz hakkındaki görüşlerini paylaşabilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukadzeh

alıp kullanan varsa,cihaz hakkındaki görüşlerini paylaşabilir mi?

Cihazı dün aldım dostum.1gündür kullanıyorum ki bu gün için söyliyim aktif kullandım şarj konusu cidden başarılı öncelikle onu söyliyim lakin şöyle bişey oldu test programlarında cpu-z,antutu,greekbanch 3 falan mt6752 gösteriyor lakin cihaz sonynin sitesinde falan 6732 olarak gösterilmiş.Aslında sevindim yaniAma nette hiçbir inceleme videosu en azından kullanıcı videosu yok.Cihazın kutu açılımı olsun oyun testleri vs. yapmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa 09

quote:

Orijinalden alıntı: yukadzeh

alıp kullanan varsa,cihaz hakkındaki görüşlerini paylaşabilir mi?

Cihazı dün aldım dostum.1gündür kullanıyorum ki bu gün için söyliyim aktif kullandım şarj konusu cidden başarılı öncelikle onu söyliyim lakin şöyle bişey oldu test programlarında cpu-z,antutu,greekbanch 3 falan mt6752 gösteriyor lakin cihaz sonynin sitesinde falan 6732 olarak gösterilmiş.Aslında sevindim yaniAma nette hiçbir inceleme videosu en azından kullanıcı videosu yok.Cihazın kutu açılımı olsun oyun testleri vs. yapmayı düşünüyorum.

teşekkürler ,inceleme videolarını çekip youtube atınca linkleri bizlede paylaşırsanız sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• hayırlı olsun güzel tercih
  • mustafa 09 kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun bende bu ay icinde e4g almayi dunuyorm detayli bir inceleme yaparsaniz bilgm olsun etiketlersenz yada pm atarsanz iyi olur.

• Teşekkürler hepinize lakin izmirde yaşayanınız varsa 1 haftaya kadar Yeşilyurt hariç ki ordakide satılmış olabilir cihazı bulamayabilirsiniz satıcılar da turkcell avea gibi bayilerden alıp getiriyorlar tehattüt nameli

• quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

hayırlı olsun güzel tercih

+1..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.