Şimdi Ara

The Room Three'nin çıkış tarihi ertelendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• The Room Three'nin çıkış tarihi ertelendi

Fireproof Games, geçtiğimiz yılın eylül ayında duyurusunu gerçekleştirdiği The Room serisinin üçüncü oyununun çıkış tarihiyle ilgili ufak bir güncellemeye gitti.

Söz konusu güncellemeyle birlikte yaz sona ermeden yayımlanması planlanan devam oyununun çıkış tarihi ekim ayına ertelendi. Ancak, net bir çıkış tarihi paylaşılmadı. Geliştirici, ertelemenin gerekçesi olarak karşılaşılan hataları gösterirken, oyuna ait birkaç yeni ekran görüntüsü de yayımladı.

The Room Three'deki mekanların resmedildiği ekran görüntüleri, yine kaliteli bir görsel deneyim sunan bir bulmaca oyunuyla karşılaşacağımızın sinyallerini veriyor. The Room Three hakkındaki gelişmeleri sizler için takip etmeye devam edeceğiz. 

The Room Three'nin çıkış tarihi ertelendi 

• Bu oyunun 1 ve 2 sini indirdim tele attim ama satin almadiginiz için kaynak bulunamadı gibi hata verip açmadı oyunu..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dil desteği olsa alacam da dik desteği olmadan anlaşılmaz bu oyun. ne zaman dil desteği gelir o zaman alırım. mobilde oyun fiyatları makul olduğundan hiç korsan kullanmadım bugüne kadar. ama genelde dil desteği olan oyunlara para harcıyorum. konsolda da böyle pc de de.

• quote:

Orijinalden alıntı: wustti

dil desteği olsa alacam da dik desteği olmadan anlaşılmaz bu oyun. ne zaman dil desteği gelir o zaman alırım. mobilde oyun fiyatları makul olduğundan hiç korsan kullanmadım bugüne kadar. ama genelde dil desteği olan oyunlara para harcıyorum. konsolda da böyle pc de de.

1 ve 2 de dil desteği gerektirecek yer yok. Tamamen beyinsel 3 te de gerekli bırakmazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.