Şimdi Ara

FOTOGRAF CIKTISI ICIN YAZICI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar evde kullanmak icin bir yazici almak istiyorum asil amacim cekildigimiz aile fotograflarini cikartabilmek, teknosadan baktim intertte canonun 100 lirayamakineleri var fotograf cikartan sizce bunlar isimi gorurmu ? Birde boyle bir makine alip kendim cikartmam, fotografcidan cikartmaya gore daha karli olur mu ? Suanda fotografcidan cikartmiyorum zaten fiyat bilgim yok, yazici hem daha pratik hem daha uygun olur gibime geliyo ama kartuş parasi falan nasil oldugu hakkinda bda bi fikrim yok yardimci olabilirseniz sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ilgilenen birileri yok mu ?

• 100 liraya var ama baskı cözünürlükleri farklı farklı oluyor.. hangi modeli link var mı?
  • meco M kullanıcısına yanıt
    http://www.teknosa.com/urunler/125090792/canon-mg2450-inkjet-multifunction-yazici

Bu veya bu tarz bir sey

• yesilguc54 Y kullanıcısına yanıt
    linkini verdiğiniz ürün fotoğraf baskı kalitesi ve hızı açısından tatmin edici olmayacaktır. amaç sadece kaliteli fotoğraf baskısı ise tek fonksiyonlu canon ip7250 en uygun seçenek olur bu cihazı kolay dolan kartuşlar ile kullanırsanız baskı maliyetinizi çok çok aşağılara çekebilirsiniz.
  • erdem baskı malzeme kullanıcısına yanıt
    canon mg7550 serisi için ne önerirsiniz. kolay dolan kartuş mu tanklı sistem eklemek mi
  • drvimu kullanıcısına yanıt
    ben kolay dolan kartuş sisteminin her zaman sonradan eklenme modifiye tank sisteminden daha sağlıklı olduğu kanısındayım araya hortum vs. girince sorun çıkarma ihtimali yükseliyor. ama genede tanklı tercih ederseniz sonradan taktırmayın tank montajlı alın sonradan taktırmak daha sıkıntılı olabilir.

mg7550 kolay dolan kartuş (pgı-550 clı-551) 600 ml mürekkepli set ürün linkimiz aşağıda incelersiniz

http://www.sanalpazar.com/Canon-Pgi-550-Cli-551-Dolankartus-Set-6x100ml-Murekkep__isp46043829
  • erdem baskı malzeme kullanıcısına yanıt
    Ya ben cok ahim sahim baski kalitesi istemiyorum, hizida yarim saatte basmayacaktir herhalde bi fotografi iki uc dakikada bassa yeter maksat telefonla cekilen aile fotograflarinin hatiralarinin kalici bi sekilde saklanabilmesi telefondakiler silinip gidiyor bir sekilde, ucuz ve maliyetsiz olmasi benim icin en onemli ozellik, gerci bi dugun yada sunnet dugununde cekildigimiz fotograflarinda kaliteli bir sekilde bastirmak isterdim ama dedigim gibi ucuz ve maliyetsiz olmasi daha onemli, 100 150 tl lik bir cihaz ve ucuz kartuslu bir model ariyorum, 7 yasinda ve 12 yasinda iki kardesim var bizim cocukluk fotograflarimiza bakip anne niye bizim fotograflarimiz yok diyorlar, artik demesinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: yesilguc54

http://www.teknosa.com/urunler/125090792/canon-mg2450-inkjet-multifunction-yazici

Bu veya bu tarz bir sey

bu yazıcının baskı cözünürlügü 2400x600 bu demek oluyor ki fotograf cıktısı vasattır.
    eger fotograf kalitesi normal olsun dersen baskı cözünürlügü en az 2400x1200 olmalı.
    buldugun modellerin canon sitesinden baskı cözünürlüklerine bakabilirsin.

• Merhaba,
    Bende hic kullanılmamış canon ip 7250 var.
    İsterseniz size uygun fiyattan verebilirim.
    İyi geceler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lordakrep kullanıcısına yanıt
    Ayrintili pm lutfen
  • benimkini de hiç soran olmadı.. evde durup duruyor.. bu gidişle çocuğa vereceğim oyuncak yapsın diye.. (sıfır epson stylus)

http://forum.donanimhaber.com/m_108926851/tm.htm
  • mondschein66 M kullanıcısına yanıt
    hocam pm attım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.