Şimdi Ara

HI-LEVEL 64 GB USB 2.0 N11.COM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.071
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://urun.n11.com/usb-flash-bellek/hi-level-64-gb-usb-20-twist-series-usb-bellek-P72860769 3.0 olsa alınabilirdı ama bu fiyatada makul. Acil ihtiyacı olanlar icin güzel

• Usb 2.0 olanlar artık en fazla gb/2 fiyatındayken alınır. Herkes deli gibi elden çıkarmaya çalışıyor.
  • Diffarensiyel kullanıcısına yanıt
    katılıyorum. Hele A101 her hafta aynı Flash Belleği getiriyorlar :D
  • Okuma yazma hızlarından ne haber? 15 20 gblık bir film atıcaz diye 2 gün beklemeyelim sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hi level otg özellikli 16 gb ysb bellek almıştım. Feci yavaş olduğundan satıp sandisk usb 3.0 aldim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önermem yazma hızları çok çok düşük oluyor. 12-15gb 3d 1080p film atayım diyorsunuz 45 dakika falan sürüyor insanı kanser ediyor.
  • Bu saatten sonra usb 3.0 olmayan büyük kapasiteli bellek alınmaz.

Ancak 64gb/2=32 TL olursa ve kargo da bedava olursa düşünebilriim...
  • 3.0 kullanınca 2.0 kullanasım yok...
  • birde laptopunda hala 3.0 olmayanlar var bunlarıda hesap edin.
  • alfonso_ A kullanıcısına yanıt
    Usb 3 flash bellek, Usb 2 üzerinde de usb 2 flash disklere göre hızlı çalışıyor

Normalde usb 2 üzerinde ısb 2 flash disk 5-10 mb ile kopyalarken usb 3 flash disk 20 ile kopyalıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi şu 2.0 ların fiyatı bir cd den fazla ise boşuna sıcak fırsatlara konu açmayalım.
  • zamanında tanesi 120 tl civarına 8 adet ofise almıştık.Kesinlikle hiç memnun kalmadık, kimseye tavsiye etmem.
  • Tam kapasite kullanamadıktan sonra 64gb olsa ne yarar. O diski doldurman için gününü harcaman lazım. Sabit duracaksa da bunun anlamı yok harici disk alırsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.