Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (994. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 992993994995996
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S te minimum 3 4 sene kasma donma olmaz. Androidde 2. Senesine cikarsa ne ala..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar konumuma göre şu şeyler cıkıyor bunu nasıl kapatabilirim, daha önce turkcell ve yapı kredide cıkıyordu avm ye fln gittiğimde.Sayfada biraz fazla yer kaplamış kusura bakmayın resim atmayı pek bilmiyorumda böyle oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musbab -- 29 Haziran 2016; 16:57:00 >

• Iphone 16 gb lik bir model alsak hafiza karti ile 64e tamamlasak bir sorun teskil edermi

• quote:

Orijinalden alıntı: LastShip

S te minimum 3 4 sene kasma donma olmaz. Androidde 2. Senesine cikarsa ne ala..

Zaten android kullanıyorum kasmalari gördüm zaten kesin kararimi verdim 6s alicam bide iphone7 nin eylül ayinda çıkacağına dair söylentiler var eğer iphone 7 eylül de çıkarsa 7 alirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Decompiler

Iphone 16 gb lik bir model alsak hafiza karti ile 64e tamamlasak bir sorun teskil edermi

Hafıza kartı girişi yok cihazda hafız..

• quote:

Orijinalden alıntı: .onurözdemir.

quote:

Orijinalden alıntı: LastShip

S te minimum 3 4 sene kasma donma olmaz. Androidde 2. Senesine cikarsa ne ala..

Zaten android kullanıyorum kasmalari gördüm zaten kesin kararimi verdim 6s alicam bide iphone7 nin eylül ayinda çıkacağına dair söylentiler var eğer iphone 7 eylül de çıkarsa 7 alirim

Samsung Galaxy Note 3 kullanıyordum, Z5 premium ve 6S Plus arasında kalmıştım. Sonra gittim 6S Plus 64 gb aldım,donma kasma sıfır. Kafam rahat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam mumin kardes

• Aleyküm selam rehber kısmında ne kastettiğinizi anlamadım ama numaranızı değiştirdiğinizde whatsapp i silmeden (whatsapp-ayarlar-hesap-numarayı değiştir) halledebilirsiniz. İyi forumlar.
  • Beyler almanya'dan kuzenime ebay deki şu ürünü aldırsam sorun yaşar mıyım satıcıya ne sormam gerekir. Fiyat uygun satıcı güvenilir duruyor.

http://www.ebay.de/itm/182162391327
  • SaB0 kullanıcısına yanıt

• Arkadaşlar herkese merhaba 6s+ için ekran koruyucu bakıyorum şu anki yıprandı baya. Yine tempered glass denilen kırılmaz cam almayı düşünüyorum fakat teknosada gereksiz pahalı tavsiye edebileceğiniz yer veya marka falan var mı acaba? Herhangi bi telefoncudan taktırsam sıkıntı çıkar mı kalite açısından nasıl? İyi forumlaar

• Beyler pilde bir dengesizlik var mesela video izlerken 3 dk da 2 düşüyor sonra 12 dk da iki düşüyor. İlk 2 3 günde olur mu Böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

quote:

Orijinalden alıntı: fufaze

Hangi kılıfı kullandınız hocam?

spigen liquid crystal

kılıfta sararma oluyor mu acaba
  • Benim bir sorunum var yardım talep edeyim. 6s var, cihazı aldığımda Türkcell'den 60 liraya kırılmaz cam aldım ama kullanmak istemiyorum. Ne zararı olur? Ekranın çizilme durumu olur mu düşürsek falan ?

• Arkadaslar bende yeni dubai'den iphone 6s alip araniza katildim.

Simdi ben buna orjinal apple kilifi gorunumde cakma kilif almak istiyorum. Ama ozellikle kirolar gibi apple logosunun orasi kesip olmasini istemiyorum.

Bildiginiz ucuz yollu satan varmidir? Aliexpressten de almak istemiyorum 2 aya anca geliyor.

Mumkunse yaninda kirilmaz cam'da satan olsun
  • Şagop kullanıcısına yanıt
    Düşme şiddetine ve yüksekliğe bağlı olmakla birlikte ekran camı kırılabilir,çatlayabilir.Ama dikkatli bir kullanıcıysanız sorun olmaz.Ben şahsen kılıf veya film kullanmıyorum.Fakat kılcal çizikler oluşuyor.Seçim sizin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sps1991 -- 29 Haziran 2016; 22:42:51 >
  • Bende bugün 6 plus telefonumu satıp 6S alarak aranıza katıldım. Ekranın küçüklüğü dışında herşey çok güzel.

• Decompiler kullanıcısına yanıt
    apple ın sinir bozucu satış politikası bu zaten. hafıza kart girişi yok. 16 lık ucuzken 32'lik model koymayıp direk 64 gb lık modeli yuksek farkla satmak. ancak bu farkı vermek istemiyorsanız 150-200 tl arasında satılan harici usb bellekler var; gayet mantıklı bence bir ucu usb bir ucu lighting port olup direk çektiğiniz fotoları usb belleğe atıyor. bir araştırın derim.
  • Daha önce hiç apple serisi birşey kullanmadım kardeşim o yüzden bilmiyordum bende söylediğin iyi oldu teşekkür ediyorum :)
  • Decompiler kullanıcısına yanıt
    ayrıca ben çok müzik dinlerim radyo da dinlerim ve maalesef radyo da yok. O sebeple aradaki 500 TL fark yerine gittim i pod aldım cok da güzel ve yararlı oldu. Fotolar için de bulut depolama kullanıyorum. Oyun oynamam eğer kaliteli oyun oynarım derseniz ki 1 gb'ı geçebiliyor o zaman 16 gb sizi zorlar.
  • 
Sayfa: önceki 992993994995996
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.