Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (991. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 989990991992993
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spigenin kılıfını tavsiye etmiyorum uzun kullanım da telefonumda nokta nokta izler bıraktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastShip

Aa bilmiyordum guzel bi ozellikmis kullanilabilitesi var, tam olarak nasil yapiyoruz kilit isini

Edit: buldum

nasıl yapıyoruz ben bulamadım ios 10 beta'dan 9.3.2 ye geri döndüm yeni.
  • dgkn.95 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar genel erisebilirlik assessive tocuh en alttaki 3d touch a basip gorev olarak ekran kilit seciyoruz. Herhangi bir yerde ass. Toc. uzerine sert basinca ekran kilitleniyor

• LastShip L kullanıcısına yanıt
    teşekkürler :)
  • Bunun çok kalın olanı vardı bende o sapsarı olmuştu şimdi bunu aldım bu çok ince ama buda hafiften sararmış telefonum gold olduğu için dikkatimi çekmemişti çıkarıp bakınca hafif sararma gördüm. Benim için çok dert değil gold olmasından dolayı.
  • Beyler gıcık oldum güncelleme yok ama 1 yazıyor nedeni nedir ? Nasıl düzeltebilirim ?

Ss atılmıyor, App Store da yazıyor 1 diye ama güncelleme yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgkn.95 -- 27 Haziran 2016; 23:51:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgkn.95

Beyler gıcık oldum güncelleme yok ama 1 yazıyor nedeni nedir ? Nasıl düzeltebilirim ?

Ss atılmıyor, App Store da yazıyor 1 diye ama güncelleme yok.

App Store bozuk sanırım bendede sayfalar yüklenmiyor.
  • Karargahx kullanıcısına yanıt
    Hangi kılıfı kullandınız hocam?

• RownikaL kullanıcısına yanıt
    2 kere tam şarj eder hatta 3. Şarja bile başlarsın Plus kullanmıyorsan.

• Yurtdışından getirdiğimiz cihazı Apple merkezlerinde tamir veya değişim yaptırabilir miyiz ?

• Selam arkadaşlar 6s plus telefonumu xiaomi marka 2 amper çıkışlı powerbank ile şarj ediyorum. Pile zararı olur mu? kendi şarj aletini mi kullanmalıyım?

• kafasız24 K kullanıcısına yanıt
    Cihazın A1688 ya da A1687 model numaralı ise 1 yıllığına apple türkiye garantisinde diye biliyorum. Değişim konusu cihazın durumuna/arızasına bağlı galiba

• mfy M kullanıcısına yanıt
    Bunu anlamanın tek yolu açıp aktive etmek. Yoksa kesin ve garantili biçimde nereden anlayabilirsiniz. Seri numarası sorgulanıyor ama aktive edilmediği için detaylı bilgi yok. Gerçek bir ürünün kutusunu kopyalasalar seri numarası aktive edilmiş olurdu. Tabii bir kutu satın alıp bin tane yapmadılarsa. İnsanlar öyle deli ki yapabileceklerini sınırı yok.

Muhtemelen üründe sorun yok ama Afrika ürünü olması ve Türkiye'de olması gerçekten ilginç. Aldığınız yere güvenmiyorsanız almayın. Hele aşırı ucuz ise asla!

• LastShip L kullanıcısına yanıt
    Kullanmıyorsanız 6 butonun tümünü kaldırıp 1 buton yapın. Onu Lock screen seçin. O zaman hafifçe dokunsanız ve 3D Touch aktif olmasa da kilitler. Ben öyle yapıyorum.

• Turkcellin sitesindekilerin garantisi ne, mediamarkt, vatan gibi yerlere göre daha ucuz da oradakiler?

• Eyvallah hocam saolasın

• quote:

Orijinalden alıntı: befazi

2 kere tam şarj eder hatta 3. Şarja bile başlarsın Plus kullanmıyorsan.

Cevap için teşekkür ederim yok 6s plus çok fazla büyük ben 6s 64gb silver alıcam Allah nasip ederse inşallah bir aksilik olmazsa :)
  • Sobriquet kullanıcısına yanıt
    Cok mantikli tesekkur ederim boyle daha iyi oldu

• muratgurler M kullanıcısına yanıt
    Benim cihaz 1687 ve 2 yil garantili. Apple sitesinden sorgulama yaptirdigimde durum buydu. Imeide ithalat yoluyla kayit diyor

• Bataryacılara gelsin bu yazı. Buyrun.

iPhone pil kalibrasyonu, telefonunuzun pil süresini uzatmak için nasıl doğru bir şekilde şarj edebileceğinizi ve telefonunuzda pil süresini kısaltan gereksiz özelliklerden nasıl kurtulmanızı sağlayabileceğini toparladım. Artık iPhone kullanıcısı olduğumdan dolayı, bunun gibi bilgilere daha çok yer vereceğim gibi durmakta.

Pili Doğru Şarj Etmek

Aşağıda anlatacağım işlem, iPhone cep telefonları için “kusursuz” standartlarda pil kullanımı ve kalibrasyonu sağlayacak bir işlem sürecidir. Her ne kadar gündelik hayatta uygulaması çok kolay olmasa da, ideolojik olarak bu aşamalar her şarj gerekliliğinde uygulanmaya çalışılmalı, en azından haftada bir defa mutlaka bütünüyle yapılmalıdır ki iPhone’dan alınacak pil verimi maksimum olsun.

Telefonunuzu kendi kendisine kapanana kadar kullanın.
    Gece boyunca (ortalama 5 saat) kapalı bir şekilde bekleyin, şarja takmayın. Apple, telefonun belirli özellikleri daha rahat hafızada kalabilsin diye, “pil bitti” mesajından sonra bile bu işlemler için pil yedekler. 4-5 Saat kapalı bekleyen telefon bu yedek enerjiyi de tüketir.
    Telefonunuzu şarja takın, 2-3 dakika içerisinde telefon kendiliğinden açılacaktır.
    Açılınca, Uyku/Uyanma düğmesine basılı tutun, ekrana “Kapatmak için sürükleyin” mesajı çıkınca telefonu kapatın. Kapalı bir şarj, en hızlı ve verimli şarjdır.
    Telefonunuzu en az 5 saat şarj’da tutun. “Tamamen şarj oldu” mesajını görseniz bile, Apple daha önce “Pilin %100 şarj’dan daha fazlasını alabildiğini” duyurmuştu. Bu yüzden, bekleyin.
    Telefonunuzu şarjdayken açın.
    iPhone bütünüyle açılınca, ekranda Apple logosunu görene kadar Uyku/Uyanma düğmesine ve Home düğmesine aynı anda basılı tutun.
    Telefonunuz tekrar açıldığında, şarj’dan çıkartabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 989990991992993
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.