Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (943. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 941942943944945
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler youtube da video izlerken video kalitesini değiştiremiyormuyuz hücreselde. Değiştirmeye çalışıyorum yalnızca kablosuzda değiştirilebilir diyor ulan 4g zaten kablosuzdan daha hızlı bu ne saçmalık
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Estagfirullah Hocam.

Hocam artık bu kesin son soru

Bu yukarıda verdiğiniz link'e apple ana sayfasından yönlenemedim. Bu link kaybolursa muhtemelen bulamam. Siz anasayfadan yukarıda verdiginiz linke gitmeyi biliyormusunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şaşkınspor

İphone 6s plus 16 gb alsam acaba depolama yeterli olur mu. Yoksa 64 gb almak mı lazım illa

Bir de en ucuz nasıl alırım bu mereti.

Akakce.com dan aratırsanız bir sürü satıcıdan teklifler alabilirsiniz.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Hocam google apple garanti sorgulama yazın karşınıza çıkacaktır.
    Ya da apple-destek-alt tarafta garanti sorgulamaya tıklayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hocam google apple garanti sorgulama yazın karşınıza çıkacaktır.
    Ya da apple-destek-alt tarafta garanti sorgulamaya tıklayın

Çok faydalı oldunuz hocam tekrardan çok teşekkur ederim

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: maho2306

Beyler youtube da video izlerken video kalitesini değiştiremiyormuyuz hücreselde. Değiştirmeye çalışıyorum yalnızca kablosuzda değiştirilebilir diyor ulan 4g zaten kablosuzdan daha hızlı bu ne saçmalık

Hocam youtubedan ayarlar kısmına girin. Sadece kablosuzda hd kısmını işaretleyin en azından mobilde hd açmaz videoları.

• quote:

Orijinalden alıntı: gs01

quote:

Orijinalden alıntı: maho2306

Beyler youtube da video izlerken video kalitesini değiştiremiyormuyuz hücreselde. Değiştirmeye çalışıyorum yalnızca kablosuzda değiştirilebilir diyor ulan 4g zaten kablosuzdan daha hızlı bu ne saçmalık

Hocam youtubedan ayarlar kısmına girin. Sadece kablosuzda hd kısmını işaretleyin en azından mobilde hd açmaz videoları.

Hocam ben mobilde hd istiyorum zaten ama sadece kablosuzda hd oluyor. Bunu degistiremiyormuyuz

• maho2306 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam ters anlamışım ben o zaman o seçenek draktif olursa sanırım mobilde izletebildiği en yüksek kalitede izletiyor. Ben mobilden cam gibi izleyebiliyorum ama seçenek sunmaması hoş bir durum değil tabi.

• mgencer05 kullanıcısına yanıt
    Benim telefondan bahsediyorsak hat takıp etkinleştirdiğim tarih yazıyordu hat takmadan önce lütfen etkinleştirin gibi bir ifade vardı. Öncesinde aktivasyon söz konusu değildi yani.

• Şaşkınspor kullanıcısına yanıt
    16 GB yeter diye aldım ama yetmiyor sırf bu yüzden Android cihaz almayı bile düşünüyorum
  • Arkadaşlar akşam üzeri hb den gelen ürünü dış kutlusunu bile açmadan direk iade diye gönderdim.

Gittim çarşıdan kendime 6s plus 64 gb aldım sorunsuz kusursuz çıktı apple dan sorguladım tarih 30mayıs 2018 demekte sıkıntı yok yani... Hb de yarın iade ürünü alır be iadeyi onaylar diye düşünüyorum
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    Hocam S serisinde malesef 16gb pişmanlık.. İcloud kullanırım yeter diyen arkadaşlar oldu ama malesef çözüm olmuyor. Bence satıp 64gb almaya bakın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

Arkadaşlar akşam üzeri hb den gelen ürünü dış kutlusunu bile açmadan direk iade diye gönderdim.

Gittim çarşıdan kendime 6s plus 64 gb aldım sorunsuz kusursuz çıktı apple dan sorguladım tarih 30mayıs 2018 demekte sıkıntı yok yani... Hb de yarın iade ürünü alır be iadeyi onaylar diye düşünüyorum

değişmediyse benim bildiğim önce hb ye iade formu yazıyorsunuz onlar kabul edip size kargo no yollayıp veriyorsnuz kargoya umarım bunu yapmadan yaptıysanız geri gelmez kargo
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Arkadaşlar akşam üzeri hb den gelen ürünü dış kutlusunu bile açmadan direk iade diye gönderdim.

değişmediyse benim bildiğim önce hb ye iade formu yazıyorsunuz onlar kabul edip size kargo no yollayıp veriyorsnuz kargoya umarım bunu yapmadan yaptıysanız geri gelmez kargo

verdikleri kodşa gönderdim karseşim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

verdikleri kodşa gönderdim karseşim

tamam ozaman ben hemen geri yolladım deyince yazmadan yolladınız sandım paranız hediye çeki olarak tanımlanıyordu siz kullanmak istemezseniz hesaba aktar diyorsunuz tabi değişmediyse bu

• Arkadaşlar bir şey rica etmek istiyorum iphone 6 6s farketmez arkasının bir alt kısmına birde lensin sağına doğru hafif dokunuşlar(parmakla hafif vuruş) yaparmısınız ses geliyor mu bende iphonun altında tok lens kenarında ise titremeli bir ses geliyor aynı kameranın içinden gele nses gibi ama bir tık daha fazla
  • Enola kullanıcısına yanıt
    malesef senkronize etmiyorum ama galiba battery diye aratınca hala çalışan bir uygulama var
    bir çözüm daha var cache lerin temizlenmesi için buyurhttp://www.****.net/iphone-onbellek-temizleme-islemi-8870/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokalpos -- 1 Haziran 2016; 2:51:02 >
  • https://m.aliexpress.com/item/32549329787.html?aff_click_id=2d1796f103554b1ba6d3ce4413ae2637-1464737055368-07397-UneMJZVf&aff_platform=y

Yukarıdaki linkteki koyukahve kabı aldım 6s rose gold kullanıcılarına tavsiye ederim

• Arkadaşlar inşaat şantiyesinde çalışıyorum o yüzden toz ve düşmelere karşı bana sağlam bir kılıf önerirmisiniz telefon 6S
  • 
Sayfa: önceki 941942943944945
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.