Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (940. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 938939940941942
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-almanya-dan-alinma-jelatini-acilmamis-faturali-apple-garantili-298078826/detay Arkadaşlar şöyle bir şey alıp elden, sonra kaydımı kendim yapsam nasıl olur. Ne gibi olumsuzluklar çıkabilir sizce yapılmalı mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacres1978

quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

quote:

Orijinalden alıntı: nacres1978

Arkadaşlar merhaba biliyorum pek yeri değil aslında ama konu da açmak istemedim. Şöyle ki 3 yıldır iphone 4s kullanıyorum değştirmeyi düşünüyorum bu aralar fakat model konusunda biraz çekincelerim ve kararsızlığım var. 6s biraz büyük geliyor bana ve 3bin Tllik fiyatı da buna ek ama uzun ömürlü olacağını düşünüyorum yani beni yine en az 3 yıl götürmesi önemli ki bu noktada bi + 6s'e yazasım geliyor. diğer seçenek SE modeli. SE hem boyut hem de barındırdığı özellikler itibariyle aklıma yattı. SE'deki başlıca sorun ilerleyen yıllarda 4inçin geride ve yetersiz kalması bence. Son olarak fiyat farkını da göz önüne alarak ve dediklerimden yola çıkarak size danışmayı düşündüm.

Aynı ikilemde kalıp 6s aldım. Bende 5 yıllık 4s deneyiminden sonra geçtim bu cihaza. Hiç pişman değilim.

merhaba. acaba nereden aldınız söyleyebilir misiniz? Ben hepsiburada.com'dan almayı düşünyorum 2560tl gözüküyor fiyatı

Teknosadan aldım 2900 TL nakit.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• canavsaroglu C kullanıcısına yanıt
    Ben 64 gb olanı aldım aynı model avrupa cihazı 1 ay oldu nerdeyse hiç bir problem yok

• merhaba arkdaşlar düş hepsiburada.com dan aldığım iphone 6s plus ın faturası maille tarafıma geldi telefon yarın bende olur fakat seri nodan sorgulayınca rezillik diz boyu bana kullanılmış iphone 6s plus göndermişler baksanıza

garanti geçerlilik süresi

5 mayıs 2018 yazıyor.... bu cihaz 5 maysıda etkinleştirilmiş mi demek bu acaba ?

yoksa fabrikasyon tarihini mi göstermekteApple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

merhaba arkdaşlar düş hepsiburada.com dan aldığım iphone 6s plus ın faturası maille tarafıma geldi telefon yarın bende olur fakat seri nodan sorgulayınca rezillik diz boyu bana kullanılmış iphone 6s plus göndermişler baksanıza

5 mayıs 2018 yazıyor.... bu cihaz 5 maysıda etkinleştirilmiş mi demek bu acaba ?

yoksa fabrikasyon tarihini mi göstermekteApple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Yanlış hatırlamıyorsam etkinleştirme tarihini gösteriyordu. Şöyle söyleyim benim telefonun fabrika tarihi birinci ay. Ama o kısımda etkinleştirdiğim tarih yazıyor

• quote:

merhaba arkdaşlar düş hepsiburada.com dan aldığım iphone 6s plus ın faturası maille tarafıma geldi telefon yarın bende olur fakat seri nodan sorgulayınca rezillik diz boyu bana kullanılmış iphone 6s plus göndermişler baksanıza

kardeş tahmini yazıyor zaten başındacümlenin. o hepsiburada'nın yurtdışından getirip TR'de kayıt yaptığı zamandır, kullanılmış olduğunu sanmıyorum.
    Senin hepsiburada'dan aldığın faturanın tarihinde başlar 2 yıl garantin. o web sitesinde gördüğüm Apple'ın destek süresidir.

• hocam yurtdışından kendiniz mi aldınız yoksa başka bir şekilde mi temin ettiniz

birde bu pasaport kayıt işlemi hakkında kısa bilgi verir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozansah

quote:

kardeş tahmini yazıyor zaten başındacümlenin. o hepsiburada'nın yurtdışından getirip TR'de kayıt yaptığı zamandır, kullanılmış olduğunu sanmıyorum.
    Senin hepsiburada'dan aldığın faturanın tarihinde başlar 2 yıl garantin. o web sitesinde gördüğüm Apple'ın destek süresidir.

apple müşteri hizmetleriyle görüştüm malesef cihaz 5 mayıs tarihinde sim kart takılarak aktifleştirilmiş :(

• APPLE MÜŞTERİ HİZMETLERİYLE GÖRÜŞTÜM ŞİMDİ

TAKILAN HATTIN SON 2 HANESİ HARİÇ NUMARAYI BİLE SÖYLEDİ 5 MAYISDA TÜRKCELL HAT TAKILIP AKTİF EDİLMİŞ CİHAZ SONUÇTA KULLANILMIŞ CİHAZI BANA GÖNDERİYOR KENDİLERİ....
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun hocam. hb ile görüşüp direk iade etmeyi deneyin, büyük ihtimal kabul etmezler ama görüşmekte fayda var. eğer hb kabul etmezse, hazır kargo elinize geçmemişken bence THH yi arayıp bilgi isteyin ona göre hareket edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demand it!

geçmiş olsun hocam. hb ile görüşüp direk iade etmeyi deneyin, büyük ihtimal kabul etmezler ama görüşmekte fayda var. eğer hb kabul etmezse, hazır kargo elinize geçmemişken bence THH yi arayıp bilgi isteyin ona göre hareket edin.

hepsiburada.com kutuyu açmadan gönderin iadeyi kabul edelim bir karışıklık olmuştur dedi.
    iyi bari inş. sıkıntısız hallolur hocam
  • quote:

ayrıca iadeyi niye kabul etmesinler ürünün kutusunu bile açmadım ben daha elime bile geçmedi ki :)... kutusunu açmadan olduğu gibi iade edeceğim.
    farketmez istese kutu açılmış hat takılmış der sırf seni uğraştırmak için. sonuç elde edemez ama uğraşırsın parayı geri almak için.
  • quote:

farketmez istese kutu açılmış hat takılmış der sırf seni uğraştırmak için. sonuç elde edemez ama uğraşırsın parayı geri almak için.

14 gün içinde geri verme hakkın var koşulsuz sorgusuz.. Nasıl almıyor öyle bir dünya yok

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammet77

quote:

14 gün içinde geri verme hakkın var koşulsuz sorgusuz.. Nasıl almıyor öyle bir dünya yok

su an e ticarette en güvenilir sitelerden biri diye nitelendirilen hepsiburada.com un yaptigina bakin.

diyecek söz yok malesef

Hocam hepsiburada son dönemlerde aslında çok şikayet almaya başladı. Şimdi uygun alsanız ucuzluğuna kandınız diyeceğim ama yanlış hatırlamıyorsam 3300 e almıştınız. Neden mediamarkt veya benzeri bşr mağazadan elden almayı tercih etmediniz ki. Ben 15-20 gün önce 3299 a mediamarktan almıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hocam hepsiburada son dönemlerde aslında çok şikayet almaya başladı. Şimdi uygun alsanız ucuzluğuna kandınız diyeceğim ama yanlış hatırlamıyorsam 3300 e almıştınız. Neden mediamarkt veya benzeri bşr mağazadan elden almayı tercih etmediniz ki. Ben 15-20 gün önce 3299 a mediamarktan almıştım.

6s plus 64gb gold renk 3629 tl ye aldim kardesim

Pardon Hocam yanlış hatırlamışım.

• Arkadaslar merhaba..size bi sorum olacak samimiyetle cevaplarsaniz sevinirim..bende s7 var düz olanindan..1 aylik cihaz..bugün bi arkadas takas yapalim dedi 6s le 5 aylık..cok temiz dedi uzerine 200 lira verecegim..ne dersiniz..biraz acil cevap verirseniz sevinirim..Allah razı olsun..

• 
Sayfa: önceki 938939940941942
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.