Şimdi Ara

Scalebound, Xbox One'ın Gücünü Göstermek İçin Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Gamescom'daki sunumuyla beraber oyuncuları heyecanlandıran Scalebound, Xbox One'a özel olarak geliyor. Konuyla ilgili Platinum Games'in başındaki isim Hideki Kamiya, oldukça iddialı açıklamalarda bulundu.

Scalebound'ın Xbox One'ın gücünü ortaya koyacağını belirten Kamiya, "Scalebound Xbox One'a özel bir oyun olduğu için iki farklı görevimiz bulunuyor. Birisi hem ortaya oldukça kaliteli bir oyun ortaya koymak, diğeri de Xbox One'ın gücünü göstererek konsolun değerini arttırmak." açıklamalarını yaptı.

• Zaten görsel olarak oldukça iyi görünüyordu. İçerik olarak da kaliteli olacağını düşünüyorum.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Su cihazlarin gücü yerine Oyunun Kalitesi deseler tamam ama gücünden bana ne .
    Tamamen Yalakalik baska bir sey degil.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bu ne saçma bir açıklama böyle ya bu cihazlar güç gösterisi yapsın, 4k'da aksın diye mi alıyor insanlar, kaliteli oyun oynamak için alıyor, aa fetişi olan zaten dizer high-end bilgisayarını, istediğini yapar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tanıtımındaki gibi 10 fps olacaksa istemez güç müç...

• Bu oyunu merakla bekliyorum büyük ihtimal DX12 destekli bir oyun olacak Scalebound. ;)

• çok güçlü cihaz maşallah. :)

• Quantum Break yada Ryse varken Scalebound yanlış örnek olur.
    Yinede Ejderha çok iyi görünüyordu.

• Şimdi sen bu dedigine kendin inandin mi Kamiya kardes ?

• Salıcaz ejderi diyon yani hadi bakalım .

• 5,5 fps ile oynarız artık... (Birde böyle iddalı yorum yapmazlarmı)

• ne gösterecekmiş. Xbox one'ın gücü mü? Bize değil Phil Spencer'a göstersin. Parayı ondan alacak. Kur'an çarpsın Lethal var :)

• Açılın lan 300000000000 trilyon server cloud power esram combo edition geliyor..

• Oyunda kaplama güzel yani yumuşak hissiyatı var fazla keskin değiller ama renk paleti çok değişik geldi yani göze hoş durmuyor hele o çimler baştan değiştirsinler.

Fakat o ejderin görünüşü felan çok iyiydi.

• Xbox One güçlü bir cihaz değil ve Scalebound Xbox One'ın gücünü göstermek için geliyor. Klasik Aristo mantığıyla hareket edersek, Scalebound Xbox One'ın güçsüzlüğünü ifşa edecek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.