Şimdi Ara

Bisiklet Jantı Boyayacağım bir sorum var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gümüş metalik renkten sıkıldım siyaha boyayıp spor bir görünüm katacağım.Fakat sormak istediğim şu jant tellerinin boyanmasında bir sıkıntı yok ancak V -fren kullandığım için fren balatalarının sürttüğü jant yanaklarındaki boya frenin yarattığı etkiyle aşınır mı yani boya kalkar mı?

Kalkmaması için ne tür boya kullanmalıyım.Parlak değil mat siyah kullanmak istiyorum.Tek sorduğum boya sağlam olur mu aşınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDenier -- 17 Ağustos 2015; 15:49:45 >

• Dayananikliyi birak max 2 fren dayanir diyorum boya alt tarafi nasil dayansin okadar surtunmeli yerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben jant boyamıştım ve iki kat boya atmama rağmen aşındı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deli Memed -- 20 Ağustos 2015; 12:20:18 >
  • çok iyi bir şekilde zımpara yapıp kaliteli bir mat boya ile boyarsan sorun yaşamazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: badmad206cc

çok iyi bir şekilde zımpara yapıp kaliteli bir mat boya ile boyarsan sorun yaşamazsın

Aynen hocam zaten mat-siyah almıştım.Jant yanakları gayet pürüzsüz ama bir tur zımpara atarım.
  • oje
  • TheDenier kullanıcısına yanıt
    önce bir kat kalın sonra bir kat ince zımpara ile güzeelce zımparalaman lazım
  • hocam ne evde yaparsan yap janta atılan boya bir süre sonra aşınır bunu önlemek için profesyonelce boyanıp zımparalanması gerekir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.