Şimdi Ara

Xigmatek ASGARD 382 PURE BLACK EDITION 500W MidT ATX SİYAH KASA 189,00TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
2.410
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayar kasası fırsatı: ürünün resmi bimeksin sitesinde farklı gözüksede gelen ürün diğer sitelerde gözüken ürün. En azından benim elime ulaşan öyle.

Xigmatek ASGARD 382 PURE BLACK EDITION 500W MidT ATX SİYAH KASA :189,00TL
    Bimeks Linki:http://www.bimeks.com.tr/urun/129090/xigmatek-asgard-382-pure-black-edition-500w-midt-atx-siyah-kasa-.aspx

http://www.vatanbilgisayar.com/xigmatek-asgard-382-pure-black-edition-500w-midt-atx-siyah-kasa.html 289,05tl

http://www.hizlial.com/xigmatek-asgard-382-pure-black-edition-500w-siyah-usb-30-midt-atx-siyah-kasa-ccc-ad34bt-u51/10455886?gclid=CjwKEAjwjMauBRDH-bOCo56b13wSJABA2-Hv4xRtKiQCQBRBBhSbgN50jLaTVWdHtbZ1Xgv9jrnbJRoClTjw_wcB 288,25TL

Xigmatek ASGARD 382 PURE BLACK EDITION 500W MidT ATX SİYAH KASA 189,00TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unicornek -- 17 Ağustos 2015; 14:05:55 >

• bende var bu
    gayet iyidir üzmez insanı her tür alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 600w olsa geçmiştim siparişi

• Ödeme yapamıyorum ? Hatta site kapandı.
    Nuvoyla 150ye gelir.bipara veriyor mu?

• Aynı kasayı n11in geçen oyunculara özel indirimi ve yeni üyelik ile 121 liraya ücretsiz kargo aldım. O zaman konusu açılmış ve çöp denmişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcanius

Aynı kasayı n11in geçen oyunculara özel indirimi ve yeni üyelik ile 121 liraya ücretsiz kargo aldım. O zaman konusu açılmış ve çöp denmişti

Bu fiyata bunu alanlar buz fırsatçı bence

• sıcak fırsatmı bilmem ama bir tanıdığıma bu kasa üzerine sistem toplamıştım orta ayarda gayet kullanışlı ve güzel bir kasadır.
  • Çöp buz vs yazacağınıza tavsiye verebilirsiniz arkadaşlar sonuçta bimeks in sahibi değilim bende uygun görüp tavsiye edildi diye alanlardanim :) he ben aldım daha iyisi daha uyguna yada bu kasa daha uyguna varsa link atın diğer arkadaşlar fırsattan yararlanmış olsunlar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unicornek

Çöp buz vs yazacağınıza tavsiye verebilirsiniz arkadaşlar sonuçta bimeks in sahibi değilim bende uygun görüp tavsiye edildi diye alanlardanim :) he ben aldım daha iyisi daha uyguna yada bu kasa daha uyguna varsa link atın diğer arkadaşlar fırsattan yararlanmış olsunlar :)

Arkadaşım takipte kalacaksın ben deep cool kendomen i 21 temmuzda 58 tlye aldım kargoda şu an geçte olsa aldım ama şimdi benim eski kasayı 50 den satınca 8 tlye mal olmuş olacak bana, geçen işlemci 100 tlye gitti, ondan önce 8 gb corsair vengeance cl9 1600 mhz ram 130 a gitti powerlar bir ara 100 liraya 700w ocz ler vardı burayı takip edip sabırlı olup sistem dizen adam çok ekran kartı kampanyası vardı geçen 3-4 kartta sürekli düşüyor sıcak fırsatçı adam bir ürünü kendine gerektiği zamanda almaz gerekliliklerini bilir düşünce alır
    bir malı normal fiyatından almak kazık yemekten farksızdır bana göre ben olsam almam beklerim abi düşüyor illa millet nasıl düşürüyor 400w psulu dark kaaalar da 60 tan gitmişti işlemciler kargolanmış mesela yukardaki. Tabi sizin bileceğiniz iş acil kasa ihtiyacınız varsa alın

• Kasayı henüz kullanmadım işlemci için kampanya bekliyorum ama üstündeki saç çok kaliteli olmasa da vidasız montaj usb 3 ve fanları fena değil gibi görünüyor güç kaynağının bir yerde bronz olduğunu okudum ama nerde olduğunu hatırlamıyorum ve üstünde de yazmıyor. Bence fiyat performans kasası bu paraya da ihtiyacı olan alabilir.
  • iyide resim farklı.
  • Thermaltake versa 2 alacaktım bu fiyata görünce bunu alayım dedim.
    207-50TL nuvo 157 liraya gelecek.Haber veren arkadaşa teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: volcanius

Aynı kasayı n11in geçen oyunculara özel indirimi ve yeni üyelik ile 121 liraya ücretsiz kargo aldım. O zaman konusu açılmış ve çöp denmişti

Powerli miydi o da? Cok iyi fiyatmis powerliysa cunku bu bile iyi fiyat

• f@ithline kullanıcısına yanıt
    Evet 500 watt powerlı

• Güzel ürün fakat 17 tl kargo olayını abartmış bimeks,diğer sitelerde ürün için çıkan kargo 6-7 tl arası bimeks herhalde 10tl'de kargodan kazanma sevdasında.size gelen ürün gayet güzel bu arada iyi günlerde kullanın.
  • Kasa şimdi geldi arkadaşlar.Gayet güzel.1 adet önde 1 adet arkada 2. Adet fanla geliyor.
    Psu 500watt 80plus 12v dan 444watt güç veriyor.(thermaltake versa2 alacaktım fiyatı görünce bunu aldım.)

Kargo dahil 206TL - 50 nuvo :156 TLye gelmiş oldu.
    Haber veren arkadaşa tekrar teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: sevket861

Kasa şimdi geldi arkadaşlar.Gayet güzel.1 adet önde 1 adet arkada 2. Adet fanla geliyor.
    Psu 500watt 80plus 12v dan 444watt güç veriyor.(thermaltake versa2 alacaktım fiyatı görünce bunu aldım.)

Kargo dahil 206TL - 50 nuvo :156 TLye gelmiş oldu.
    Haber veren arkadaşa tekrar teşekkürler

Rica ederim hocam hayırlı olsun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güç kaynağını satan varsa alabilirim ayrıca..
  • 2 sene önce 600watlısını 200liraya almıştım sağlam kasadır.
  • Siparisi verdim bakalim ne olacak halimiz

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.