Şimdi Ara

Android'de ki bu kasma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba beyler yaklaşık olarak 2 yıl 4 aydır Galaxy S3 kullanıyorum benle aynı anda kuzenim iphone 5 almıştı. Onun telefonu tıkır tıkır çalışırken benimkinde takılmalar web'de gezinirken internet durdu hataları birçok sıkıntısı var. Telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm , root attım , gereksiz sistem uygulamalarını sildim ne yaptıysam telefon bir türlü akıcı olmadı. Üstelik uygulamada fazla yok whatsapp,snapchat,instagram,facebook bunlar var sadece. Sadece S3'lerde değil zamanla birçok android de kasma oluyormuş. Şimdi aynı sıkıntı iphonelarda oluyor mu ? Yani yaklaşık 2 yıldan sonra iphonelarda takılma meydana geliyor mu ? Bir android telefon 2 yıl sonra kasma yapıcaksa iphone almak daha mantıklı değil midir ? Neden androidler bu kadar çok satıyor ?

• Android kasmıyor
    Touchwiz kasıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MADjohny

Android kasmıyor
    Touchwiz kasıyor

Peki hocam sade bir touchwiz bulamazmıyız ? Ya da firmalar iphone telefonlardaki gibi hızlı bir touchwiz neden yapmıyorlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neroXIII -- 17 Ağustos 2015; 1:18:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neroXIII

quote:

Orijinalden alıntı: MADjohny

Android kasmıyor
    Touchwiz kasıyor

Peki hocam sade bir touchwiz bulamazmıyız ? Ya da firmalar iphone telefonlardaki gibi hızlı bir touchwiz neden yapmıyorlar ?

Touchwiz samsungun arayüzü samsung yıllardır düzeltemiyor touchwizi
    Stock androidli bi rom bulup yükleyin telefonunuz hızlanacaktır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş haklı touchwiz -özelliklede eski yani s3 de olan touchwiz - çok kasma yapıyor .Samsung s4 ve note 3 e yeni touchWiz i android 5.0 la verdi.Ve kuzenim de olan s4 gerçekten hızlandı.s3 e yeni touchWiz verilir mi bilmiyorum ama farklı kullanıcı arayüzleri kurabilirsiniz yada en kolayindan play store den bir launcher indirebilirsiniz

iphone nu hiç kullanmadım ama 1 -2 yıl sonra kasma yapacağını sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan.343434

Arkadaş haklı touchwiz -özelliklede eski yani s3 de olan touchwiz - çok kasma yapıyor .Samsung s4 ve note 3 e yeni touchWiz i android 5.0 la verdi.Ve kuzenim de olan s4 gerçekten hızlandı.s3 e yeni touchWiz verilir mi bilmiyorum ama farklı kullanıcı arayüzleri kurabilirsiniz yada en kolayindan play store den bir launcher indirebilirsiniz

iphone nu hiç kullanmadım ama 1 -2 yıl sonra kasma yapacağını sanmıyorum.

Öneri için teşekkürler hocam umarım düzelir bu takılmalar

• neroXIII kullanıcısına yanıt
    Launcher i değiştirebilirdiginiz gibi rehber mesajlaşma galeri ve kamera gibi uygulamaları da ddeğiştirebilirsiniz.ben s3 mini kullanıyorum ve geçen hafta yaptım . Telefon gerçekten hızlandı.Ama sonra ne Kadar kassa da touchwiz i özledim ve geri döndüm ama denemenizi öneriyorum.

• quote:

Launcher i değiştirebilirdiginiz gibi rehber mesajlaşma galeri ve kamera gibi uygulamaları da ddeğiştirebilirsiniz.ben s3 mini kullanıyorum ve geçen hafta yaptım . Telefon gerçekten hızlandı.Ama sonra ne Kadar kassa da touchwiz i özledim ve geri döndüm ama denemenizi öneriyorum.

Değişik launcherlar denedim menü biraz hızlı oldu ama sonuçta uygulamalarda yine sıkıntı çıkıyor. Yani facebook'da takılmalar internette gezerken kitlenmeler falan filan en iyi çözüm android'e bir daha uğramamak sanırım. İphone 6C'nin çıkmasını bekliyeceğim artık.Yardımlarınız için teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

Değişik launcherlar denedim menü biraz hızlı oldu ama sonuçta uygulamalarda yine sıkıntı çıkıyor. Yani facebook'da takılmalar internette gezerken kitlenmeler falan filan en iyi çözüm android'e bir daha uğramamak sanırım. İphone 6C'nin çıkmasını bekliyeceğim artık.Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Söz ettiğimiz cihaz S3, kasmasıyla donmasıyla ünlemmiş bir cihaz. Bu cihazı kullanıp "Android ile uğraşınılmaz" demek yanlış olur.

Şöyle örnek vereyim; Moto G (2013) S3'e nazaran biraz zayıf bir ham performans sunuyordu (rakamlar bakımından). Ama pratikte S3'den daha düşük donanıma sahip olmasına rağmen iOS cihazlardan stabilite ve hız bakımından aşağı kalır bi yanı yoktu.

Sony, LG, HTC'nin orta ve üst segment cihazlarındaki akıcılık ve stabiliteleri de yine aynı şekilde iOS'den aşağı kalır yanı yok.

Yani uzun lafın kısası, sadece bir Samsung cihaz kullanıp Android hakkında yorum yapmak doğru olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

quote:

Söz ettiğimiz cihaz S3, kasmasıyla donmasıyla ünlemmiş bir cihaz. Bu cihazı kullanıp "Android ile uğraşınılmaz" demek yanlış olur.

Şöyle örnek vereyim; Moto G (2013) S3'e nazaran biraz zayıf bir ham performans sunuyordu (rakamlar bakımından). Ama pratikte S3'den daha düşük donanıma sahip olmasına rağmen iOS cihazlardan stabilite ve hız bakımından aşağı kalır bi yanı yoktu.

Sony, LG, HTC'nin orta ve üst segment cihazlarındaki akıcılık ve stabiliteleri de yine aynı şekilde iOS'den aşağı kalır yanı yok.

Yani uzun lafın kısası, sadece bir Samsung cihaz kullanıp Android hakkında yorum yapmak doğru olmaz

Hmmm sanırım haklısınız hocam. Android'in milyonlarca kullananı var ve hepsi S3 gibi olsa hiç satmazdı demek ki sağlam android cihazlarda var fakat ben yine de şansımı iphone'da denemek istiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.