Şimdi Ara

LENOVO P70 mi yoksa o segmentte başka öneriniz var mı? (YARIN ALACAGIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkdaslar lenovoyu arastırdım biraz ama kafamda soru ısaretleri var özellikle kamerası konusunda ama bataryası iyi diyorlar sizce napmalıyım yardım pls :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lenovo gibi markalara para verme. Ne kadar bütçen var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 800 900 e kadar :)

• P70 başlığında da çok konuşuldu bu konu.
    Bu fiyata bu işlemci gücü ve özellikle batarya sunan bir rakibi yok. Batarya konusunda zaten piyasadaki en iyi giden model. 6-12 saat arası kullanıma göre ekran süresi veriyor. Ekran kalitesi ve parlaklığı çok iyi bu arada.
    İhtiyaçlarınıza göre alın veya almayın. Gm 4g var kamera bir tık önde olabilir ama diğer yönleri malum..
    Kamera çok önemliyse bu fiyatta en iyisi lenovo s60 ama Islemci s410 aynı Gm 4g gibi ve batarya düşük.
    P70 kamera çok kötü de değil ortalama beklentiye sahip olanları tatmin eder yetersiz ışıklı karanlık ortamlar hariç. Alın keyfinize bakın 3g ile en az 7 saat, 2g veya wifi ile 9 saat ekran süresi alıyorum. Bu şekilde hafif kullanımda 12 saate yakın ekran süresi aldım daha ne olsun. Hepsinin ekran görüntülerini koydum forumunda.. Sırf skor yapmak istesem 13 saati geçerdim. Adamlar batarya sorununu kökünden çözmüş, bitmeyen batarya yapmış işte daha güzel ne olabilir. İşlemci de 2 gb ram de stabil yazılım ile birlikte uçan kaçan bir performans veriyor. Eylül'de Lollipop güncellemesi de alacak 5.1.1 olacak direkt sızdırılan ekran görüntülerine göre.

• kolesistokinin kullanıcısına yanıt
    Kamerası çok da kötü değil, ama çok iyi de değil. Fakat kamera haricinde hiçbir - yönü yok (özellikle fiyatına göre).

O fiyatlara alınabilecek en iyi cihazdır, rahatlıkla alabilirsiniz
  • 999a xperia z1 var. Ben olsam eski de olsa z1 alirdim. P70 kotu bi telefon degil. Batarya avantaji var.
    Z1 eski olsa da snapdragon 800 gayet guclu bi islemci. Metal kasaya sahip bir telefon ve waterproof. Ayrica zamanin ust model bir telefonu. Kamerasi da p70ten iyi.
    P70 alsan da uzmez. 900lira gibi bir butcen var diye yaziyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.