Şimdi Ara

Bunlardan hangisini alayım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aşağıdaki telefonlardan hangisini alayım?

samsung Galaxy J5
    Samsung Galaxy E5
    lg G3 beat
    LG G2 Mini

• E5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saldırısavunma555

E5

Niye abi? Bi kaç sebep yazabilir misin?
  • Aralarından sadece e5 i uzun süre inceleme fırsatı buldum ve gerçekten tasarım ve hız bakımından güzel bir telefon. J5 in e5 ten farklı yanları flaşlı ön kamera,daha iyi bir ön kamera -13mp- ve 200 mAh daha fazla batarya.Ülkemize daha henüz gelmese de e5 android 5.1 alacak.Zaten iki telefon arasında da 50 tl fark var.
    Diğer iki telefonu çok önermiyorum çünkü cpu ları daha eski ve biraz daha geriye itilmiş telefonlar.
    not: 4 telefondan bataryası tek değişmeyen -yani kapak açılamayan- e5

j5 i kullanmadığım için önermem doğru olmaz yine de kullanıcı yorumları oku ve iki samsung dan birine karar ver.
    Şimdiden hayırlı olsun

Bu sayfa işine yarayabilir.
    LG G2 Mini - LG G3 Beat - Samsung Galaxy E5 - Samsung Galaxy J5 Karşılaştırması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan.343434 -- 16 Ağustos 2015; 9:48:17 >

• serkan.343434 S kullanıcısına yanıt
    Kapağın açılması daha iyi diye biliyorum.
    Böylece pili zayıflayınca servis derdiyle uğraşmadan kendimiz alıp değiştirebiliriz.
    Bir de J5 de bellek 128GB ye kadar destekliyormuş. öyle yazıyor.
  • turoktr kullanıcısına yanıt
    Kapağının açılmaması telefonu ince yapıypor.Telefonun kenarlarınında Alpha ya benzer bir tasarımı var.Metal değil ama uzaktan metal gibi görünüyor.İki telefon da 128 gb sd kartı destekliyor olabilir sonuçta ikisi de 2015 de çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan.343434 -- 16 Ağustos 2015; 10:00:55 >
  • E5 biraz kullanma firsatim oldu hafif ince hizli bir telefon. Suan androidone kullaniyorum. Eger istersen bunada bakabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg g3 Beat'i anneme aldık birkaç ay önce, aldıktan bi süre sonra lollipop güncellemesi geldi ben de dedim bi bakıyim nasılmış telefon diye ama tatmin etmedi beni, basit kullanımda bile takılıyor telefon, o yüzden pek önermem
  • samsung 3 ay sonra kasmaya baslar,net.
  • Crauls kullanıcısına yanıt
    Niye hemen değil de 3 ay sonra?
    Kasma ram yetersizliği ya da işlemci zayıflığından olur.
    Bu durumda alınca başlar kasma donma vs. Niye 3 ay beklesin yani di mi?
  • dostum bunu sana uzun uzadıya yazardım ama ınankı ısım var,ama dedıgımın arkasındayım kı bunu bıraz tecrubelı androıd kullancıısı bılır aslında,samsung androıd cephesındekı buyuk markalr ıcınde en kotu androıd uyarlamalarına ve en kotu yazılıma sahıp fırmadır.
  • Crauls kullanıcısına yanıt
    Tavsiyen nedir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.