Şimdi Ara

Huawei Nexus modeline ait görsel çalışmaları sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Huawei Nexus modeline ait görsel çalışmaları sızdırıldı

Bu yılın sonlarına doğru akıllı telefon pazarında sahne almaya hazırlanan iki yeni model var ki bunlar LG Nexus ve Huawei Nexus. Google ilk kez bir yıl içerisinde iki üretici ile anlaştı ve iki farklı Nexus akıllı telefonu olacak. 

Daha önce LG Nexus modeline ait bazı görsel çalışmaları internete sızdırılmıştı. Şimdi ise Huawei Nexus modeline ait bazı görsel çalışmaları internete sızdırıldı. LG Nexus modeli 5.2 inç ekrana Huawei Nexus modeli ise 5.7 inçlik bir ekrana sahip olacak. Ancak Huawei Nexus modelinin 5.5 inç olabileceğini söyleyenler de mevcut. 

Sızıntı konusunda güvenilirliği yüksek kaynaklardan elde edilen video, telefonun aksesuar üreticilerine gönderilen ve dış tasarımını ortaya koyan çalışmalardan oluşuyor. Telefonun nihai sürümünde ise bu tasarıma son hali verilecek. 

Videoya bakıldığında Nexus modelinin daha çok Huawei’nin G serisinden esinlendiğini gösteriyor. Metal bir kasaya sahip olacağı belirtilen cihazda USB Type-C bağlantısı yer alacak ve ekran çözünürlüğü 2560x1440 piksel olacak. 

İç donanım konusunda halen net bilgiler yok ancak Huawei’nin Cortex-A72 ve Cortex-A53 çekirdekleri ile birlikte Mali-T880 grafik birimine yer verdiği güçlü Kirin 950 yongasetinin kullanılabileceği belirtiliyor. Bununla birlikte 3GB RAM, 12MP çözünürlüğünde OIS destekli kamera, parmak izi okuyucu şimdilik bilinenler arasında. 

Huawei Nexus modeline ait görsel çalışmaları sızdırıldı 

• Çok güzel keşke 4,7"-5" boyutlarda olsa

• Nexus su iphone a benzetmeleri hiç hoş olmamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'ye gelir mi acaba bu model. Huawei in her modeli gelmiyor Turkiyeye. Tum umutlarimi bu cihaza bagladim artik note 5 fiyaskosundan sonra. Fiyati ne olur bir de o onemli.

• huawei nin nexusu lg nin kinden daha iyi olacak böyle olursa bu modeli bekliyorum...

• Huawei'nin diğer telefonlarına benzemiş tasarımı. Bence hoş. Nexuslar hep sade olmuştur.
  • İPhone çakması gibi olmuş kesinlikle kabul edilemez ayrıca hoparlör ve mikrofon nerede, ızgaraları göremedim?

• quote:

Orijinalden alıntı: MaskülistAdam

Türkiye'ye gelir mi acaba bu model. Huawei in her modeli gelmiyor Turkiyeye. Tum umutlarimi bu cihaza bagladim artik note 5 fiyaskosundan sonra. Fiyati ne olur bir de o onemli.

Bu nasil bi yorum ya sanki ilik ariyo gibi butun umutlarimi bu tlf na bagladim ne ya ,ha o olmus ha bu al bi tane kullan bu kdr ne kafa takiyonuzki sonucta hepsi ayni seyi yapiyo, sms,facebook,oyun,surf ...sirf hava icin yasamayin tlf lar 1-5 bin arasinda hava atacaksan al bi bmw bitti...

• prince_de_lyon P kullanıcısına yanıt
    Sen cok yanlis anlamissin mevzuyu. Benim su an kullanmaya telefonum yok sen bmw den havadan civadan bahsetmissin. Nexus cihazlari genelde diger cihazlara gore uygun oluyor o yuzden bu cihazi almayi dusunuyorum. İnsan en azindan imzama bakardi bide hava civa demis hey allahim ya

• 1080p yeterliydi o ekran şimdi çok pil tüketecek.
  • Cihazın G7'den bir farkı yok gibi olmamış bence. G7 5.5 Inch boyutunda fakat eline alınca 5.7 ıchlık telefonla aynı boyutta ayrıca tasarımı o kadar iyi değil fakat fiyatı iyi bu sebeble tercih ediliyor o ekran çerceve oranıını vede boyutunu G7 gibi yapmaz iseler olabilir. Orda G serisi dense bile direk G7'den ilham aldıkları belli gibi konseptte Mate 7 gibi olsa daha mantıklı olabilirdi Donanım konusunda en mantıklı hareket bu sayede Kirin serisine kaynak kodlarını açmak için bir kapı bırakılır.
  • Meizu m1 note kullanicisi olarak gayet memnunum ve mtk işlemciden dolayi gecenlerde emei caktim mis gibi . ne pasaport ne harc derdi. O yuzden , bu aralar helio x10 kullanan redmi note 2 sardim. Cinden onu getirteyim diyorum. Boyle cihazlara yüksek mebla vermeyin beyler !

• quote:

Orijinalden alıntı: jolawe

Nexus su iphone a benzetmeleri hiç hoş olmamış

Huawei'dan bahsediyoruz...
  • 5.5 inç ekran

Full HD çözünürlük

Çift hat

32GB

4GB Ram

4000mah batarya

299 Dolar da fiyat.

Herkesin beklediği Nexus bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çook pahalı olursa satmaz artı bu huawei nin işlemciden dolayı güvenmiyorum
    inş lg fiyat performans yapar

• quote:

Orijinalden alıntı: turyunus

Çok güzel keşke 4,7"-5" boyutlarda olsa

Aynı fikirdeyim.5 inc altı unutulmuş.2 telefonun da 5 inçten büyük oluşu anlamsız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

quote:

Orijinalden alıntı: jolawe

Nexus su iphone a benzetmeleri hiç hoş olmamış

Huawei'dan bahsediyoruz...

bende ondan bahsediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: prince_de_lyon

quote:

Orijinalden alıntı: MaskülistAdam

Türkiye'ye gelir mi acaba bu model. Huawei in her modeli gelmiyor Turkiyeye. Tum umutlarimi bu cihaza bagladim artik note 5 fiyaskosundan sonra. Fiyati ne olur bir de o onemli.

Bu nasil bi yorum ya sanki ilik ariyo gibi butun umutlarimi bu tlf na bagladim ne ya ,ha o olmus ha bu al bi tane kullan bu kdr ne kafa takiyonuzki sonucta hepsi ayni seyi yapiyo, sms,facebook,oyun,surf ...sirf hava icin yasamayin tlf lar 1-5 bin arasinda hava atacaksan al bi bmw bitti...

Asil seninki nasil bir yorum? Ben de bu telefonu ya da mate8i bekliyordum piyasayla alakali degerlendirme yapmam icin, artik uc senelik galaxy w'u (ki kendim romuna tamiratina kadar yaptigim telefondur) degistirme karari vermistim ki telefon uc bes gun once artik tamamen bozuldu. Ben de telefon degistirmek icin zaten bir iki ayligina asgari ucretli bir ise girmistim (ogrenciyim) onun beklentisiyle eylul basinda mate8 dedikodusu sonrasinda da bu telefonun dedikodusu var diye hadi dedim param birikene kadar bekleyim. Ama arada telefonsuz kaldim, bekliyorum tabii ki dort gozle bu telefonlari cunku bunlar cikinca piyasayi degerlendirecegim ve telefonumu alacagim. Ustelik telefon lazim, senin luks dedigin degil en basitinden okulla ilgili acil dokumanlari paylasirken, istanbul trafiginde iett icin bir cozum ararken, yolda birseyler okumak icin, su anki isyerime giderken pardon on dakika gec kalacagim demeye lazim. Illa elestiriyor olmak icin elestirmeyin, belki siz ot gibi telefon kullaniyorsunuz diye herkes oyle kullanmak zorunda degil.

Ki bu telefonlarin neden bu kadar pahali oldugu da gun gibi ortada. Disaridaki fiyati belli bizdeki fiyati belli, kol gibi devlet sokunca sikinti yok, ustelik prestij olan bmwde de kol gibi sokarken sikinti yok ama halk alirken sikinti? Ne oldu, hani alip verip ekonomiye can veriyorduk?

Hem ayrica ust seviye telefona laf soylemissin hem de bmw al demissin. Bu mantigi da cozemedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• LG'nin Nexus'undan güzel duruyor hiç değilse

• Huawei Nexus modeline ait görsel çalışmaları sızdırıldı
    Gayet şık gözüküyor.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.