Şimdi Ara

2015 World Championship (Final 31 Ekim)(Anakonu) (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.698
Cevap
28
Favori
87.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki

2015 World Championship (Final 31 Ekim)(Anakonu)

(En Son Oy Tarihi: 8.10.2016)
Giriş
  • Twichin 2014 worldse damga vurdugu kesin ama bu worldsde sadece bir macta alindi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler tüm maçların olduğu YouTube kanalını atar mısınız mesajımı alıntılayıp? Teşekkürler şimdiden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • turnuvaya damga vuran takım performansıyla origendir soaz ve amazingin 1-2 saçma oyunu olmasaydı skt ye karşı win alabilirlerdi skt free world champion GG
  • Fanboi fnatic yenilince kalp krizi geçirip konuyu güncelleyemedin mi?

VEEEEEE

Fnatic Balon / Eu Balon
  • Arkadaşlar Balon sözü çok abartılıp aslında öyle olmayanlara denir. Fnc balondur :D

• Haftaya SKT maçı daha çekişmeli geçer inşallah KOO nun oyun yapısı her türlü zevk veriyor ama bu haftaki Fnatic Burhanın daha az acısın diye karşılık vermedim demesine benzedi. Smeb-Marin eşleşmesi güzel olur herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Benjamin Greeg

Beyler tüm maçların olduğu YouTube kanalını atar mısınız mesajımı alıntılayıp? Teşekkürler şimdiden

Youtube'a OPLOLREPLAY diye aratırsan bulursun kardeşim,tüm maçların çok kısa süre içinde Highlights olarak özetlerini bulabilirsin.Biraz geç oldu ama cevap kusura bakma yeni gördüm.
  • Hay tiltinize tilt tilt tilt koo daha iyi oynadı kazandı işte neyin bahanesi bu tilt tilt tilt duygusal oyuncular falanmış,7k gold öne geçip kazanamıyorsa n koo hakedip almıştır o maçı.koo bildiğin daha iyi takım acayip uyumları var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KOO sezonun ilk başlarındaki GE Tigers isimlerindeki zamanlarına döndüler resmen tek yumruk olup terör estiriyorlar.Başından beri desteklediğim bu takım inşallah beni yanıltmaz,oyuncularını çok sempatik buluyorum.Finalde çekişmeli ve keyifli bir final olur umarım.Tabiki gönlüm KOO'nun kazanmasından yana.Ayrıca benim görüşümce şimdiye kadar olan en güzel Dünya Şampiyonasıydı,farklı şampiyonların seçilmesi,farklı takım stratejileri,beklenmedik takmıların sürprizler yaratması buna karşında bu turnuvayı çok güzel sonlandıracak bi final olur umarım.İki takımada başarılar,alacaklarından eminim GO KOO GO
  • quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

Balooooon.

fnatic di mi
  • yatmadan bir daha atayım şunu :d

• zac alan her takimi desteklerim. ryze alinirsa izlemem

• Desene finalde KOO'yu tutuyorum diye.

• Avrupa takımı tutacağıma koreli kardeşlerimi tutarım daha iyi fnatici kaldırın su oylamadan

• Darius Q geç vuruyor diye eskisi kadar seçmiyorlar haksızmıyım ?

( Yada bende fecii lag var )

• quote:

Orijinalden alıntı: Lynxou

Ben nasıl görünüyorsa öyle söylüyorum. Hiçbir takım oynadığı gibi oynayamıyor. EDG'yi zaten önceki halinden biliyoruz. KT ise gelmeden önce KOO'yu 3-0 bile almıştı. FNC ise klasik tilt durumuna düşüp maçı kaybetti.

3-0 değil 3-2 yendi
  • Fnatic adına üzüldüm.Son maçı izleyesin gelmedi.İkinci maçta üç inhibitor kuleleri de gidince bir an çeviriyorlar sandım da.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shiuan

Fnatic'in ulaşabileceği en yüksek yeri yarı final olarak görüyordum. Ki öyle de oldu zaten. Balon muhabbetine de açıklık getireyim, EU LCS'te yenilgisiz bir split geçirdiler diye uluslararası MSI dışında turnuva oynamamış Huni dünyanın en iyi toplane oyuncusu oldu fanların gözünde birden. Beklentilerini yarı finalde tuttuğun zaman Fnatic kesinlikle balon değil yapabileceklerinin en iyisini yaptılar ama Fnatic'i balon gibi şişirenler yine kendi fanları oldu abarttıkça abartarak.

Katılıyorum. Fnatic'in finalde oynayabilmesi gibi bir olasılık zaten yoktu. Turnuva başlamadan önce herkes EDG-SKT finali bekliyordu. Ancak gerek MSI gerek tüm Çin takımlarının balon çıkması Fnatic Fanları'nda final beklentisi oluşturdu. Ben de kendi takımım adına çeyrek finalde elenir diye düşünüyordum WCS başlamadan önce. İlk hafta gayet iyi oynayıp 3-0 yapınca yarı final beklentim oluştu ancak sonraki hafta 0 çekerek turnuvaya veda ettik. Bu demek değil ki C9 balon. Aynı şekilde Fnatic de balon değil ve Origenle birlikte gelebilecekleri en iyi yere geldiler. Turnuvada patlayan tek balon var o da Çin. O kadar para harcadılar en iyi oyuncuları getirttiler ama bir OMG bir Royal Club kadar başarılı olamadılar. Keşke Pawn-Deft yerine Cool-Uzi'yi izleyebilseydik.

• Aynen öyle. Yalnız final görüşleri çok farklı olanlar da vardı. LGD-SKT diyenler vardı mesela . Demek ki neymiş kendi splitinde şampiyon veya namağlup olmak yeterli bir düzey değilmiş. Ama bence turnuvada en çok na takımlarına yazık oldu.

• Rekkles balonu patlamış Pray>Rekkles

• 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.